www.elektronik.si
Preglednik elektroinštalacij

www.elektronik.si -> Borza dela

Avtor: KaštyKraj: Šmartno pri Litiji PrispevekObjavljeno: Pon Feb 17, 2020 4:35 pm    Naslov sporočila: icon_question Preglednik elektroinštalacij
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,
iščem popoldansko / honorarno delo, na področju meritev elektroinštalacij. Ker še nimam opravljenega izpita, me zanima opcija kakšnega uvajanja. Če kdo potrebuje kakšno pomoč, in ima mogoče kakšne informacije v tej panogi... Trenutno delam kot študent, in imam možnost zaposlitve, mika pa me še popoldanska obrt Smile

Informativno povprašujem, da bi mogoče videl tudi kakšno povpraševanje je tu.

Hvala za informacije!

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Pon Feb 17, 2020 5:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pojdi na izobraževanje, položi izpite, kupi inštrument, odprti obrt.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pon Feb 17, 2020 6:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekega bajnega zaslužka ne pričakuj.
Poznam nekaj par oseb, ki izvajajo meritve. Po izjavh brez kake dodatne dejavnosti ne gre "preživeti".
Kolega recimo ima certifikat ter instrumet. Recimo sam izvede instalacijo, ter naredi testne meritve. Za uradne meritve pa najame zunanjega izvajalca. Pravi, da mu priprava dokumentacije vzame preveč časa.

Avtor: Energetik-mKraj: Zagorje PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2020 2:09 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kašty, če v profil napišeš še kraj, od kje si, bo večja možnost za kašno ponudbo.

Avtor: KaštyKraj: Šmartno pri Litiji PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2020 9:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne pričakujem da bom obogatel, rad pa bi poleg plače zaslužil še kakšen dodatek.

Hvala za opombo, sem iz okolice Litije, delam pa v Ljubljani. Imam tudi tisti dve leti zahtevanih delovnih izkušenj za opravljanje izpita merilca (po izobrazbi sem diplomirani inženir elektrotehnike).

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group