www.elektronik.si
park senzor

www.elektronik.si -> Avtoelektrika

Avtor: makiKraj: Logatec PrispevekObjavljeno: Sre Mar 18, 2020 8:58 pm    Naslov sporočila:  park senzor
----------------------------------------------------------------------------
Ali kdo ve kako stestirati park senzor? Ford, 3 pin konektor...
zadnje sem sčistil malce pošprical z kontakt sprejem, sprednji so pa zelo težko dostopni, zato najprej vprašam preden grem pol avta podret....
lp

Avtor: nevednezKraj: Štajerska PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2020 1:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
najlažje z testerjem/diagnostiko.

Avtor: makiKraj: Logatec PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2020 3:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
in če tega ni?

Avtor: ogblaz PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2020 7:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekatere vrste senzorjev "vibrirajo". Ko so aktivni greš čez vsakega iz prstom, tisti kateri ne trese/vibrira je hin. Tako sem našel pokvarjenega na bmw 320i letnik 1994.
Vibrirajo tudi te katere sem montiral v Hondo.
Mogoče ti pomaga, meni je.

Lp

Avtor: makiKraj: Logatec PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2020 8:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
sem probal, tudi s poslušanjem, pa ne gre, ker gre prej v off mode - je prepameten...

Avtor: ElGrigonKraj: okolica Lenarta PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2020 11:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekoga daj v avto, da aktivira. Delujoče senzorje slišiš (tik, tik, tik, tik...)

Avtor: HanziKraj: GEOSS PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2020 3:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://youtu.be/ivAvWfkfzTE
Takole mi je pozimi nagajal piskač, pa se je potem sam od sebe popravil. Sedaj pa je utihnil, led dioda pa se utripa.
A je možno da je crknil zvočnik?
Potokar in Euroton nimata podobnih piskačev.

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2020 4:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Skoraj dvomim, da ni takega piskača. Daj sliko ( spodobno) piskača pripni.

Avtor: HanziKraj: GEOSS PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2020 7:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Slika piskaca

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2020 10:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Navaden "mini zvočnik" z led diodo. Se da to še kaj podreti, odviti...
Pa še v profilu si napiši od kod si, mogoče ima kdo v tvoji bližini kaj takega ali podobnega...pa kakih 5 min. časa Very Happy

Avtor: HanziKraj: GEOSS PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2020 1:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem dobil magično besedo ki da več rezultatov.
Buzzer
Sicer nimajo ledice, ampak.....
Kaj takega recimo, pa bi kar pod armaturo nekam skril
https://m.conrad.si/miniaturni-brencac-kpmb-serije,-glasnost:-75-db-6-12-v/dc-kpmb-g2309l1-k6410-kepo

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group