www.elektronik.si
Horner - Cscape

www.elektronik.si -> Avtomatizacija v industriji

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sre Mar 25, 2020 1:05 pm    Naslov sporočila:  Horner - Cscape
----------------------------------------------------------------------------
Imam par hornerjev-ih krmilnikov v funkciji. Moral bi narediti nekaj popravkov. Imam sicer orginalni software a bojim se, da ni ravno zadnja verzija, kajti, ko grem online mi pravi, da je logika spremenjena. Ok lahko nadaljujem - vidim program online. Sneti programa ne gre - morda ne delam kaj prav. Postopek sicer steče. Ne javi kake napake a programa ne vidim. Izvorna programa je pisana v jeziku, ki je zelo podoben pascalu. (Kot siemems-ov SCL) Nekaj pa je narejenega s FB.
Preden nadaljujem s vprašanji me zanima, če s Csapom kdo dela?

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sre Mar 25, 2020 1:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Odgovarjam samemu sebi.
Program sem uspel sneti. Pravzaprav sem ga snel že prvič. Malo čudno skrije drevesno strukturo, tako da nisem videl kam je šlo sneto.
Zanimivo je da gre sneti - očitno tudi naložit komentarje oz stvari, ki niso pomembni za delovanje krimilnika. Snet program je lepo komentiran. Cool
Vseeno me zanima, če kdo dela s Cscapom.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Mar 27, 2020 11:39 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prvi popravek uspešno realiziran.

Če koga zanima kako izgleda programsko orodje, (je sicer free).




in online.


Krmilnik sploh ni neroden. A glede na cene, ki sem jih našel na spletu mislim da presega celo Siemems-a.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group