www.elektronik.si
Večfunkcijski tester inštalacije - POPLAVE

www.elektronik.si -> Merilna tehnika in senzorji

Avtor: editor PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2023 2:23 pm    Naslov sporočila:  Večfunkcijski tester inštalacije - POPLAVE
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni vsi,

Trenutno se nahajam v situaciji, kjer želim pomagati ljudem, ki so utrpeli poplave. sem električar, vendar se do sedaj nisem profesionalno ukvarjal s takšnimi situacijami.
Zato vas prosim za nasvet in pomoč pri izbiri pravega instrumenta za merjenje izolacije instalacij.
Iščem nekaj, kar bo zadostovalo mojim potrebam vsaj naslednjih 10 let, nov ali rabljne. Kot vidim je izbire kar nekaj in tudi cenovnio razpon je kar velik.

Prosim vas, da mi svetujete glede blagovne znamke ali modela instrumenta za merjenje izolacije instalacij, ki je preizkušen in zaupanja vreden. Zanimajo me vaše izkušnj Fluke kot multimeter mi je poznam ampka kot veste ne zatostuj.
Prav tako bom hvaležen za informacije o cenah in morebitnih dodatnih funkcionalnostih, ki bi mi lahko olajšale delo.

Hvala vsem vnaprej za vaš čas in pomoč pri izbiri pravega instrumenta. Vaši nasveti bodo neprecenljivi pri moji prizadevanjih za pomoč tistim, ki so bili prizadeti.

Lep pozdrav, Dušan

Avtor: airwolf PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2023 2:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Malo poglej Metrel.

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2023 3:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Metrel, ima pa tudi Fluke tovrstno opremo. Ni pa to prav poceni hec.
Pokliči Micom pa povprašaj.
https://www.mepro.si/vecfunkcijski-testerji-elektricnih-instalacij

LP, g

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2023 3:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poglej tudi Keysight U1452A


Tule je en rabljen:
https://www.instrumex.de/en/9018

Pri teh redno nabavljam instrumente in jih lahko samo pohvalim.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2023 4:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz imam kitajca. Uporabljam ga tudi v službi. Čisto lepo deluje.

Avtor: editor PrispevekObjavljeno: Pet Avg 11, 2023 10:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Hvala za odgovore, naročil MH13 za 55e na aliju, za prvo silo verjetno bo.
Drugače, pa mogoče kdaj pozneje MI 3102 BT.

Lep pozdrav, Dušan

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Ned Avg 13, 2023 11:42 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://eleshop.eu/test-measure/insulation-testers.html?___store=eleshop_eu

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group