www.elektronik.si
Rubrika kraj v profilu uporabnika
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: peglaKraj: Sv.Anton PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 2:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Branez je napisal:
[Saj ne moreš verjeti:
od 1942 uporabnikov je 1406 brez kraja.
quote]

Očitno teh 1406 brez kraja ne poznajo bontona da se predhodno predstavijo. Sad

Moje mnenje je, če hočeš biti aktivni član je nujno da napišeš kraj in bi v prijavni tabeli dodal kot obvezni podatek.

L.P. Pegla

Avtor: matejKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 6:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če osebi ne odgovoriš zato ker nima napisanega kraja je to malo otročje.(moje mnenje)
Tudi jaz si profila ne bi spreminjal, če nebi prebral tega in tudi sam ugotovil, da to ni slaba ideja.
Raje naj moderatorji na prvo stran napišejo prošnjo naj vsi ta podatek dopišejo. Saj ne potrebuješ njihovih hišnih številk a naj vsaj približno napišejo od kod so.
Kak pripis o tem zakaj je to dobro in koliko jim lahko to koristi bi bil seveda zaželjen.


l.p.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 6:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
O tem se govori že presneto dolgo pa.......

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 7:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
matej je napisal/a:
Če osebi ne odgovoriš zato ker nima napisanega kraja je to malo otročje.(moje mnenje)
Tudi jaz si profila ne bi spreminjal, če nebi prebral tega in tudi sam ugotovil, da to ni slaba ideja.
Raje naj moderatorji na prvo stran napišejo prošnjo naj vsi ta podatek dopišejo. Saj ne potrebuješ njihovih hišnih številk a naj vsaj približno napišejo od kod so.
Kak pripis o tem zakaj je to dobro in koliko jim lahko to koristi bi bil seveda zaželjen.


l.p.

Če je to namenjeno meni, dobro preberi moje predhodno sporočilo. Napisal sem, da iz ljudi, ki rabijo konkretno pomoč ne mislim "vleči" od kot so, ter s tem izgubljati čas ter sporočilo polniti z nekoristnim balastom, ki s vsebino sporočila ne bo imelo nobene veze.


Nazadnje urejal/a Silvo Čet Feb 08, 2007 7:20 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: matejKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 7:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Stvar nima smisla!

Silvo raje na prvi strani objavi sporočilo in jo tam nekaj časa pusti. Verjemi mi , da boš na ta način dosegel več.

l.p.

Avtor: zajecKraj: slovenske konjice PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2007 6:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dodal sem kraj in se opravičujem moji nesposobnosti ker tega nisem storil že prej.
V tej priložnosti pa vabim vse ki tega še niso naredili naj to čim prej,mogoče bom spoznal soseda ki niti nevem da obstaja. Very Happy

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 12:43 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Registracijski obrazec sem popravil. Bomo videli kakšen bo rezultat ... Confused

Lp, Frenki

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 10:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Očitno rdeče obarvan link na registracijski strani (pričakovano) ne pomaga kaj dosti.

Če se bo kdo opogumil, lahko svoje podatke dopolni v profilu na tej povezavi.


Lp, Frenki

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 11:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Haha.. frenki, predlagam, da namesto inicialnega praznega polja vanj vpišeš "Butale".

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 11:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bodo ga pa samo spraznili.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 3:07 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bomo pa tole urejali malo drugače. Sporočila oziroma inserti z vsebino "... napiši od kje si ...", "... ali je kdo iz ... da mi pomaga pri ..." v odprtih temah kršijo vsaj eno od sprejetih pravil. Če bo avtor z neizpolnjenim profilom pa bodo temu primerno tudi sankcionirana Wink .

Lp, Frenki

Avtor: ceroKraj: vipava PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 8:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
točno
Frenki moraš biti že en kos pravnika za reševat te stvari Laughing Laughing

Mogoče še en predlog glede branja pravil pri registraciji:
Glede na to da jih skoraj nihče ne bere in kar odklika tisto na koncu, se mi zdi najboljše da bi jih pustil odprte določen čas (recimo 20sekund) in to v takem oknu ki se ga ne da zapret. Potem mislim, da bi bil tisti ki se registrira bil prisiljen prebrati vsaj tisto kar piše z rdečim. Seveda pa bi moral nekje na majhno napisati opzorilo da se okno zapre šele po tistem določenem času.

Avtor: igo PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 8:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Samo tisto okence ne sme biti "Popup", saj jih ima marsikdo blokirane, in ne bi doseglo uporabnikov.
Bolje bi bilo, da bi se gumb "Naprej" pojavil šele čez 20 sekund.

Za kraj bi se pa moralo dati nastaviti, da je vnos obvezen, tako kot up.ime in geslo. Brez vnosa kraja, registracija ne bi bila možna.
LP,
Igor

Avtor: trobidaKraj: Savinjska dolina-okolica Gornjega Grada PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 10:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
igo je napisal/a:
Za kraj bi se pa moralo dati nastaviti, da je vnos obvezen, tako kot up.ime in geslo. Brez vnosa kraja, registracija ne bi bila možna.
LP,
Igor


Seveda bi potem zraven morali pripisati pojasnilo, zakaj je kraj dobro napisati.

Avtor: jurKraj: [color=zelena]Ljubljana[/color] PrispevekObjavljeno: Čet Sep 27, 2007 3:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Razmišljam...
Načeloma je omenjanje kraja v kakršnem koli kontekstu brezvezno. Forum je elektronski, človek za ime, kraj ali še kaj drugega vpiše karkoli. Počasi pa postaja dolgočasno/nadležno, ko se vsake toliko časa nekoga sprašuje/nadira: ali si iz Butal? Napiši ime kraja, pa ti bomo pomagali. Če človek potrebuje fizično pomoč, naj napiše: sem od tukaj (kraj, naslov,....), ali je kdo v bližini?

Jur

Stran 2 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group