www.elektronik.si
Tole pa ni šala, prej črni humor
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 12:33 pm    Naslov sporočila:  Tole pa ni šala, prej črni humor
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: piromanKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 1:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To me spominja na dogodke v eni izmed novih italijanskih bolnišnic. Ko je umrl, meni se zdi, da 7 pacient, ki je bil na nekem nadvse netveganem posegu so šli malo bolj raziskat okoliščine smrti. Izkazalo se je, da je monter pomotoma zamenjal cevi za kisik in dušik...

Avtor: trotKraj: glej fogl PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 1:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pač človek dela napake. Če se avtomehanik zmoti v delavnici samo avto ne užge več, če pa se zmoti zdravnik, pa so posledice lahko hujše. Odvisno s kom/čim imaš opravka.

Avtor: JaniKraj: Bela krajina PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 2:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
Če se avtomehanik zmoti v delavnici samo avto ne užge več, če pa se zmoti zdravnik, pa so posledice lahko hujše.


Kaj pa če naredi napako pri montaži zavor na avtobusu?

Avtor: piromanKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 2:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni je mehanik za zavore pozabil privit zadnje kolo. Tik preden sem se odpeljal so mi v oko padli vijaki, ki so se mi zdeli, da malce preveč štrlijo iz kolesa...

..če bi bilo to kolo na drugi strani avta, bi se enostavno odpeljal... Mad

Avtor: EmilKraj: Šenčur PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 3:41 pm    Naslov sporočila:  Površnost
----------------------------------------------------------------------------
Mojemu sinu pa je kolo odpadlo med vožnjo po centriranju autogom pri serviserju.Na srečo brez hujših poškodb(za sina)Jaz pa sem moral tudi že na intervencijski servis v 800Km oddaljen kraj zaradi kuhalnika,priklučenega v vtičnico namenjenega izključno za napajanje radio-repetitorja za Prvo pomoč.

Avtor: ElGrigonKraj: okolica Lenarta PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 6:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz sem imel banalno okvaro, ko sem znancu popravljal pralni stroj. Šele, ko sem snel vse pokrove in pregledoval elektroniko za centrifugo, sem opazil, da je le ta bila fizično izklopljena z gumbom, ki je pri nastavitvah pranja.
Ker pa sem pošten, mu nisem zaračunal kakšnega popravila elektronske plošče ali pa motorja, kateri bi lahko bili vzrok nedelovanja centrifuge.

Avtor: BrozzyKraj: Zagorica -> Dobrepolje -> Grosuplje -> Slovenija PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 7:05 pm    Naslov sporočila:  Re: Površnost
----------------------------------------------------------------------------
Emil je napisal/a:
Mojemu sinu pa je kolo odpadlo med vožnjo po centriranju autogom pri serviserju.Na srečo brez hujših poškodb(za sina)


Kolega je na avtocesti prehitelo njegovo zadnje kolo. Če bi bilo to kolo prvo bi bil najverjetneje tragičen konec.

Avtor: satelitkoKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 7:38 pm    Naslov sporočila:  Re: Površnost
----------------------------------------------------------------------------
Emil je napisal/a:
Mojemu sinu pa je kolo odpadlo med vožnjo po centriranju autogom pri serviserju.Na srečo brez hujših poškodb(za sina)Jaz pa sem moral tudi že na intervencijski servis v 800Km oddaljen kraj zaradi kuhalnika,priklučenega v vtičnico namenjenega izključno za napajanje radio-repetitorja za Prvo pomoč.


Kje pa delaš? Lahko tudi na ZS.

LP

Avtor: matijapKraj: Žirovnica, LJ PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2007 1:13 am    Naslov sporočila:  Re: Površnost
----------------------------------------------------------------------------
Brozzy je napisal/a:

Kolega je na avtocesti prehitelo njegovo zadnje kolo. Če bi bilo to kolo prvo bi bil najverjetneje tragičen konec.
Vidim, da me stari oče res ni zastonj učil, da je koristno vedno, ko prideš od vulkanizerja, še na roke (noge) preskusiti kolesne vijake. Takrat se mi je še zdelo, da je rahlo paranoičen Smile

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2007 1:42 am    Naslov sporočila:  Re: Površnost
----------------------------------------------------------------------------
matijap je napisal/a:
Vidim, da me stari oče res ni zastonj učil, da je koristno vedno, ko prideš od vulkanizerja, še na roke (noge) preskusiti kolesne vijake. Takrat se mi je še zdelo, da je rahlo paranoičen Smile

Jaz pa že kar pri vulkanizerju zahtevam minimalno zategovanje vijakov s pnevmatsko pištolo in potem dokončno z moment-ključem na 13kg, kar seveda nadziram. Od začetka so gledali malo čudno mojo zahtevo, ko pa sem jim povedal in jih skur***, ker sem enkrat ob gumidefektu rabil metrsko ročko za popuščanje-odvijanje vijakov (prej so mi jih s tisto pnevmatsko pištolo dobesedno zaštemal), pa se niso več upirali in mi to sedaj naredijo brez vprašanja čeprav s tihim nerazločnim momlanjem ... Twisted Evil

Avtor: MarkoMKraj: Lovrenc na P. PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2007 2:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj vsak normalen vulkanizer zateguje vijake z moment ključem, no v saj jaz hodim k takemu, ki to vedno počne. Very Happy

Avtor: rotarKraj: Domžale PrispevekObjavljeno: Tor Avg 14, 2007 12:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
se strinjam in vsak mirneje spi, če ve da je nekomu preveril koliko so privita kolesa z moment ključem Rolling Eyes

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Tor Avg 14, 2007 12:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Alu platisca je treba zategovati z moment kljucem. Ce ti tega ne storijo zamenjaj serviserja!

Avtor: branko47Kraj: Pozarevac PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2007 4:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
http://oafun.com/media/6741/mum-is-comming-home-funny.html
Pa dajte ženi avto Wink

Stran 1 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group