www.elektronik.si
Novinci in spoštovanje pravil na forumu
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 9:51 pm    Naslov sporočila:  Novinci in spoštovanje pravil na forumu
----------------------------------------------------------------------------
V zadnjem času se na forumu pojavlja povečano število kršitev pravil na forumu predvsem na strani novo registriranih članov foruma.

Rad bi še enkrat spomnil na neko mogoče tudi nenapisano pravilo, da ob prihodu v goste preveriš, kakšni so tam običaji in navade. Ko pa to veš, se poskušaš temu primerno tudi obnašati. Če lahko na forumu brez večjih težav recimo 500 stalnih obiskovalcev spoštuje neka pravila in način obnašanja, ne vidim razloga za kakršno koli popuščanje pri novo registriranih članih.

Tokrat upam, da bom dovolj jasen: tak pacient je po mojem mnenju prišel na napačno mesto.

Lp, Frenki

Avtor: mirkatmirKraj: Ribnica (JN75IR) PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 10:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Frenki, se popolnoma strinjam. Pravila je potrebno upoštevati že v začetku, kakor tudi "bedeti" nad "kršitelji. Saj se takoj vidi, kdo pač želi sodelovanja v forumu. Sam forum največ prebiram "pobiram informacije", ko pa se vključim, pa poskrbim, da je vsaj to v skladu s pravili.

p.s.
Ko se oglasi Frenki, potem je z nekim članom res nekaj narobe. Wink

Avtor: Ales007Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 11:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj, ko odrasteš, lažje sprejmeš neka pravila. Mladi bi pač radi bli "in" in izstopali, na nas oz na vas starejših pa je, da jim pokažete pravo pot Very Happy

Avtor: antoniKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2008 8:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Red in osnovno obnasenje je potrebno, ceprav nekateri izkoriscajo, ker pac niso prijavljeni npr: Janez Kranjski, pas nickname jih "skrije".
Zato pa moderator take kar na smetisce...

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2009 8:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zopet se je nasel en pameten DRAKE in zasmetil forum z vici d'oh!

Pogledas na levo pod "sveze razprave" pa je sedaj tam vicoteka -
Fantje za to imamo posebno temo in ker je obsezna (53 strani) vam kar jaz odpiram novo -VII
Tam po mili volji limajte vice ter si s tem zvisujte aktivnost - spotoma pa razvedrite se ostale forumske kolege Wink

Avtor: vilkoKraj: Dragomer PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2009 9:07 am    Naslov sporočila:  To
----------------------------------------------------------------------------
To, kar je naredil DRAKE pa ni več šala. To je pravi pravcati internetni napad na forum!

Avtor: TonciKraj: Domžale PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2009 9:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ob zelo primerni uri je pisal, mogoče ga je pa malo spil

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2009 11:43 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
TOLE je šlo dejansko precej čez mero dobrega okusa.

Pa še en pacient, panicni, ponavlja za njim

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2009 2:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tako obnašanje je pa najkrajša pot za Ban-ovce Twisted Evil

Lp, Frenki

Avtor: hardverasKraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pon Jul 20, 2009 10:15 am    Naslov sporočila:  neprimerno vedenje
----------------------------------------------------------------------------
Oprostite pred dnevi sem se nahitro učlanil na tale forum, tudi pravila prečital na hitro. Zase bi lepo prosil, da če sem komu moteč, me naj imenuje in se bom pospravil. To vas prosim zato ker sem na trenutek dobil tak občutek!
Pregledal sem tudi vašo revijo in bil pozitivno presenečen.
Hvala za razumevanje

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pon Jul 20, 2009 2:04 pm    Naslov sporočila:  Re: neprimerno vedenje
----------------------------------------------------------------------------
hardveras je napisal/a:
To vas prosim zato ker sem na trenutek dobil tak občutek

Občutek te vara ! Pravila si pa le prečitaj natančno - pride prav.

Avtor: Unknown_UserKraj: UFO iz Butal pri T''minu PrispevekObjavljeno: Ned Jun 27, 2010 10:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nočem hujskat in kakšnih neumnosti pisat ampak če si napisal natančno prebrat pravila potem pa...

ŽAL NE VEM, kam pes taco moli.

Predzadnja teza ja zame problematična pod slednjo temo pravil: www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=249
Ter njih dodatka sedme teze:
www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=8902

Ali nebi bilo lažje napisati da se jih premakne kar v smeti. Smile

PS: neumnosti? Ehh. Zgoraj sem jih pripel, kar sem mislil. Pač imejte svoja pravila, jaz jih enostavno ne razumem, skozi vaš pogled.


Nazadnje urejal/a Unknown_User Ned Jun 27, 2010 10:48 pm; skupaj popravljeno 3 krat

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Ned Jun 27, 2010 10:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Unknown_User je napisal/a:
Nočem hujskat in kakšnih neumnosti pisat ...

Potem raje bodi tiho !

Unknown_User je napisal/a:
ŽAL NE VEM, kam pes taco moli.


Še en razlog več, da ne pišeš neumnosti !

Avtor: sisoski2Kraj: Strumica PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2010 12:16 am    Naslov sporočila:  pravila
----------------------------------------------------------------------------
zakaj so ta pravila? je to tursko carstvo!?!

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2010 1:36 am    Naslov sporočila:  Re: pravila
----------------------------------------------------------------------------
sisoski2 je napisal/a:
zakaj so ta pravila? je to tursko carstvo!?!

Brez sprenevedanja prosim ! Vzemi to kot 1. opozorilo !

Stran 1 od 6

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group