www.elektronik.si
Novinci in spoštovanje pravil na forumu
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: protoncekKraj: Mengeš PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 10:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
samo spotoma...skrivanje slik se dogaja praktično na vseh forumih, na nekaterih sicer so, a je ločljivost neuporabna. Dolpoteg pa v vsakem primeru zahteva registracijo.

Glede "dojemanja": očitno si samo eden od tistih, ki slepo klikajo, brez da bi brali. Ob registraciji si sprejel pravila, ki jih več kot očitno nisi prebral. Če se ne strinjaš, se ne bi smel registrirati. Tole je kljub vsemu privatni forum in pravila so taka, kot so. Če se ne strinjaš z njimi pač nisi za sem. Tako je to. Kruta realnost.

In, vici so zadnja možnost, nekako na meji legalnega. Če prebiraš forum, ni vrag, da najdeš nekaj, na kar lahko podaš odgovor.
Še enkrat poudarjam: če hočeš nekaj VZETI DOL, mora prej nekdo DATI GOR. Kako si predstavljaš delovanje foruma, če bi bili vsi taki, da bi samo jemali? Kako bi kdorkoli potem lahko sploh kaj vzel dol? Si pomislil na to?

Avtor: MadMax PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 10:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jah, internet nas je razvadil, marsikdo pričakuje da mu mora biti kar na srebrnem pladnju servirano.

Nedolgo nazaj je kolega tako pizdil da se je skoraj raztrgal, koji q. je zdaj to, da na jutubi ne najde vodiča za telebane kako porihtat nekaj na avtu, saj je do takrat dobil še čisto vse!
Se tipo kar ni mogel pomirit, nakar sem stegnil jezik in ga vprašal, kaj je on nazadnje takega naložil na jutubo.
Je v hipu obmolknil s knedlom v grlu Whistle

Avtor: Elantra20Kraj: Slovenija PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 11:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zakaj skrivat? Zakaj omejevat? SPODBUJAJ! Sploh dijake. Veliko nas bo takšnih, ki bomo znanje vzeli, ampak verjemi, da bo zaradi lepe izkušnje marsikdo od nas tudi nekaj NOVEGA nazaj prinesel. V vašem primeru pa človek na začetku dobi košarico in zakaj za vraga bi sploh še kdaj obiskal stran? Jaz obljubim jo ne bom več.

Kaj je zastonj in kaj ne? Dajmo narediti biznis iz čisto vsakega hobija. Zaračunajmo dež, zrak, ... Slovenija je že tako na dobri poti.

lp

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 11:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
arksi je napisal/a:
Elantra20 je napisal/a:
Žal se zaradi smešnih pravil...........

Enkrat sem že želel napisati moje mnenje. Pa sem mislil, da se bo v tem času kaj spremenilo. Ampak se ni.
To, da se čaka tri dni na aktivnost in, da je potrebno v poste "vici"pisati, da se nabira aktivnost, je v tem času resnično mimo. Tudi predogled slik, da nisi prijavljen je zelo moteče.
Namreč, to je totalo odbijanje novih forumašev in ljudi, ki bi sodelovali. Namreč, kjerkoli na netu je nakašna omejitv se "folk" obrne stran.
Dajte to že enkrat dojeti!!!
Sam poizkušam biti aktiven kar se da, da pa bi pisal vice za aktivnost, to mi je pa čisto mimo.

Vodji foruma in moderatorjm samo malo v razmislek.
Sicer je to samo moje mnenje, ampak mislim, da se marksi kdo strinja z mano.

Iz dolgoletnih izkušemj vem, da "pretirano" omejevanje vodi v odpor.....

O teh dveh omejitvah sem razmišljal v začetku tega leta....
Še vedno upam, da jih lastnik foruma vsaj poizkusno odstrani in čez čas preko statistike ali stanju (duha) na forumu vidi učinek.

Avtor: BaginanaKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Pet Sep 01, 2017 12:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kot kaže moraš še vedno biti dober pavliha, ne pa človek od stroke, da lahko prideš hitro do kakšne sheme in namiga za popravilo.

Stran 6 od 6

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group