www.elektronik.si
Rezervni deli za enkoder (dajalnik impulzov) kje ?

www.elektronik.si -> Energetika

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pon Jun 14, 2004 9:47 am    Naslov sporočila:  Rezervni deli za enkoder (dajalnik impulzov) kje ?
----------------------------------------------------------------------------
Zaradi okvare ležajev se je delilni disk dotaknil optike, tako da je posnelo temen delilni nanos. V okvari imam kar nekaj takih dekoderjev. Vrjetno tudi, da moj primer ni osamljen. Ker cena enkodejev ni ravno nizka me zanima, če kdo ve če se taki dalilni diski dajo kje dobiti. Koliko opažam so si le ti med različnimi proizvajalci dokaj podobni. Važna je luknja zunanji premer ter delitev.

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Jun 14, 2004 10:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo poskusi v ISKRA TELA , išči g. Lušin Danila . Pred kakšnim letom sem se pogovarjal z njim ravno glede optičnih dajalnikov.

še njihov URL: http://www.iskra-tela.si

lp Jože

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pon Jun 14, 2004 1:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Slowfly hvala. Iskro - telo sicer poznam. Pred časom sem tudi tam naročil en enkoder. Se bom zanimal kako je z rezervnimi deli.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group