www.elektronik.si
Priročnik za elektrotehniko
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: nakamichiKraj: Nova Gorica PrispevekObjavljeno: Sob Okt 24, 2009 12:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Umnik je napisal/a:
Hvala lepa. Sem malo preiskal po disku in ponovno pregledal poglavja.
Priporočam vsem, ki omenjene knjige še ne posedujejo. Ko se jo naučite... Lahko pridete na FE po okrog 4 UNI diplome Smile


Ni ravno tako, jaz sem dal skozi več snovi kot je v tej knjigi, koliko ti ostane pa je stvar posameznika Razz

L.P.,
Miha

Avtor: UmnikKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Sob Okt 24, 2009 3:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
nakamichi je napisal/a:
Ni ravno tako, jaz sem dal skozi več snovi kot je v tej knjigi, koliko ti ostane pa je stvar posameznika Razz


Ko se srečava jih boš s tole bukvo fasal Smile)

Avtor: TihiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Avg 16, 2011 3:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prosil bi, če bi se dalo komu obnoviti DL povezave ali dobiti knjigo v kateri drugi obliki.
Hvala

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Tor Avg 16, 2011 3:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Di si bia dok je grmilo Whistle

Avtor: kastaneda PrispevekObjavljeno: Tor Avg 16, 2011 3:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Odpreš rar datoteko...kopiraš naslov...ga daš v googlov iskalnik...pripišeš še kakšno besedo...in dobiš...http://www.megaupload.com/?d=65AZ1P1K....

Avtor: davideKraj: Savinjska PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 8:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bi lahko mogoče kdo še enkrat naložil omenjeni priročnik v pdf obliki, meni ga na ne odpre, niti linka, ki je podan nekaj postov naprej od prvega!?

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 9:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Snameš jo na linku, ki je v priponki:

Avtor: EmasterKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sob Avg 04, 2012 6:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
borber je napisal/a:
Snameš jo na linku, ki je v priponki:


Hvala

Avtor: sundancerKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Avg 04, 2012 9:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
borber je napisal/a:
Snameš jo na linku, ki je v priponki:


Predlagam, da za nalaganje datotek uporabis filemanager na forumu. Tile zastonjski file sharing ponudniki gredo marsikomu na bruhanje, ker preden snames datoteko se moras prebiti cez en kup oglasov. Lahko pa uporabis tudi dropbox. To je program, ki ga namestis na enega (ali vec) racunalnikov in ti v My Documents mapi ustvari novo mapo recimo My Dropbox. Vse kar skopiras tukaj notri se avtomatsko sinhronizira med ostale racunalnike kamor si namestil dropbox in se prijavil z istim uporabniskim imenom. Lepota dropboxa je tudi ta, da lahko datoteke skopiras v mapo Public in so tako avtomatsko dosegljive tistim, katerim das povezavo do te datoteke. Malo si poglej http://db.tt/xsI9jlw

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Sob Avg 04, 2012 9:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Žalim slučaj, samo posredoval sem link, ki sem ga našel.
Kar se pa FM tiče, pred leti sem moderatorju poslal dvdje s knjigami in predlogom, da jih naložijo na server. Iz tega ni bilo nič.
Če si pri volji, ti prinesem dvdje in jih ti naloži. Najprej pa se posvetuj z Frenkom.

Avtor: navadimovas PrispevekObjavljeno: Sob Sep 29, 2012 9:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kateri priročnik za elektrotehniko je najboljši, najobsežnejši?

Avtor: mm_93Kraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Pon Nov 05, 2012 12:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mene pa zanima, če ima ta priročnik tudi matematični del (matematične definicije, ki jih uporabljamo v elektrotehniki)?

Avtor: panja003Kraj: Žalec PrispevekObjavljeno: Pon Nov 05, 2012 2:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz sem za Dropbox.

Avtor: Samuraj85Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2012 2:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

Še ima mogoče kdo kakšen link za kakšen uporaben priročnik za elektrotehniko? Mogoče za programiranje v industrijski avtomatizaciji (Step7)

Avtor: smajlyKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Nov 25, 2012 7:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
http://thepiratebay.se/torrent/7423497/Standard_Handbook_of_Electronic_Engineering_-_(Malestrom)

Dokler je še legalno Twisted Evil

Stran 2 od 4

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group