www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Sprememba na Filemanagerju
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 20, 2004 10:51 am    Naslov sporočila: icon_impressed  Odgovori s citatom

Slawc , res obstaja možnost "smetenja" foruma. Kljub vsemu pa sem prepričan da je to kar dobra ideja , saj se bo večina tistih ki samo pobirajo umaknilo s foruma. Forum je postal precej velik , pa tudi ogromno koristnih podatkov so člani vanj vložili. Taki padalci pa lahko celo zavirajo delovanje foruma (če se gor obesijo) , na tistih forumih pa , ki živijo od oglasov , pa kar naj višajo rejting Wink , ta forum pa ima popolnoma drugačen namen Very Happy .

    Danes na forumu

    Skupaj 99 uporabnikov je obiskalo strani danes :: 37 registriranih, 1 skrit in 61 gostov , 18 od teh zadnjo uro.



Precej časa me je presenečal tak razpored "obiskovalcev" , Sedaj pa mi je bolj jasno zakaj je dvakrat več gostov , kot članov. Neutral Tisti eden , pa me še bolj preseneča , razen če ni kakšen admin s konkurenčnega Question Shocked foruma d'oh!

_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ferdo
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:10
Prispevkov: 340
Aktiv.: 1.53
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 03, 2004 1:54 pm    Naslov sporočila: icon_idea  Odgovori s citatom

Sicer pozdravljam tole odločitev, čeprav sem bolj pasiven član foruma. Sem pa danes prišel zaradi te omejitve v absurdno situacijo; ker sem omejen na 5 datotek pri downloadu, nisem mogel pogledati par stvari, ki bi jih mogoče rabil, saj sem najprej pogledal 5 slik gokarta v rubriki avtomobilizem Surprised . No, pa sem za danes oplel. Očitno bom moral pogosteje obiskovati forum, kar zame ni vedno mogoče, oziroma še kaj prispevati, kar navsezadnje ni problem Smile .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 03, 2004 2:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ferdo,

Citiram:
No, pa sem za danes oplel.


Sigurno nisi oplel, če karkoli rabiš se obrni pod zasebno na frenkija ali mene - željeno datoteko boš sigurno dobil. (v podoldanskem času raje na frenkija doma namreč imam klicno analogno linijo)

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ferdo
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:10
Prispevkov: 340
Aktiv.: 1.53
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 04, 2004 7:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, ni problema. Če bi bila takšna nuja, bi se pač kontaktiral z vama. Bil sem pač navajen, da se takrat, ko pridem na forum, malo "popasem" še po file managerju; saj veš, rubrike zabava in podobno. Mogoče bi lahko rubrike [slovenščina je zame španska vas], Zabava, Stari računalniki in Fotografske mojstrovine kakorkoli izvzeli iz te omejitve, saj so datoteke v njih bolj kot ne razvedrilnega značaja in ne neke strokovne stvari, do katerih prideš velikokrat z kar dosti truda.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.57
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 7:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ferdo je napisal/a:
Mogoče bi lahko rubrike [slovenščina je zame španska vas], Zabava, Stari računalniki in Fotografske mojstrovine kakorkoli izvzeli iz te omejitve, saj so datoteke v njih bolj kot ne razvedrilnega značaja in ne neke strokovne stvari, do katerih prideš velikokrat z kar dosti truda.


Se popolnoma strinjam s prej omenjenim, včasih se zgodi, da najprej preberem kakšne vice in podobne neumnosti, potem se pa spomnim, da bi potreboval kaj bolj koristnega in Shocked ni več bonusa...uu mado.. spet bo treba počakat naslednji dan.
Pa še nekaj pogrešam na Filemanager-ju in to je ISKALNIK, ki ga tam ni, Sad se pravi spet moraš nazaj na seznam foru... pa tam v iskalnik, ki zopet išče med vsemi sporočili, pa spet prebiranje kje je sedaj to kar iščeš itd....
Predlagam, da se izdela iskalnik na Filemanager-ju, ki bo iskal samo v filemanag..

_________________
Cheerio baj frm S58S Robert !
http://www.kapunar.eu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cero
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Prispevkov: 1179
Aktiv.: 5.31
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 7:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kaj pa če bi silvo in frenki dodelila vsakemu posebej pravico do downloada datotek
s tem mislim tisti ki imajo daljši staž na forumu so bolj aktivni in veliko prispevajo v ta forum lahko downloadajo neomejeno?
samo ideja
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 9:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ferdo je napisal/a:
Predlagam, da se izdela iskalnik na Filemanager-ju, ki bo iskal samo v filemanag..

Ta iskalnik je narejen, najdeš ga na prvi strani foruma pod ceniki... Wink

cero je napisal/a:
... tisti ki imajo daljši staž na forumu so bolj aktivni in veliko prispevajo v ta forum lahko downloadajo neomejeno?

Če si prebral, je ravno v tej temi napisano nekaj na to temo - malce poračunaj, pa boš videl, da se upošteva zelo podobno tvojemu predlogu.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 9:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, koliko sem iz robertos-ovega posta razbral ve za tega na forumu a pogreša, da ni okenca za iskanje tam.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.57
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 9:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Frenki, koliko sem iz robertos-ovega posta razbral ve za tega na forumu a pogreša, da ni okenca za iskanje tam.


TOČNO TAKO Zgleda da sem malo preveč krajšal ...

_________________
Cheerio baj frm S58S Robert !
http://www.kapunar.eu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 9:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

d'oh! Ups, malo površno sem prebral tole. Zaenkrat je to opcija, ki jo bom šel verjetno delat vendar bi težko rekel kaj konkretnega kdaj. Težave načeloma ni, le nekoliko več dela je, ker je treba v tem primeru Filemanager prepričati, da bo sodeloval z bazo foruma tudi na tem področju - zaenkrat sodeluje pri preverjanju uporabnikov Wink .

Priznam, da sam enostavno nisem čutil te potrebe, saj firefox omogoča tab-e, kjer enostavno iskalnik odprem v enem, Filemanager pa v drugem in gre preklapljanje zelo enostavno.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 9:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
...saj firefox omogoča tab-e...


Tudi sam delam tako.... robertos, če uporabljaš Firefox pritisni in drži tipko "CTRL" ter klikni na povezavo katero želiš odpreti v novem oknu. V danem primeru na Filemanager

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 11, 2004 1:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Think HM ,tole mi napiše: » iskra: Datoteke so namenjene uporabnikom foruma!, Verjetno misli da prvim petim po prispevkih , ni potrebno kaj dovnloadat Very Happy
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 11, 2004 1:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Koliko sem videl log si uspel sneti Wink sicer izgleda, da je pri uporabniškem imenu iskra težava, da si na FM prijavljen z drugim email-om kot na forumu. Tole ti bo Frenki uredil Wink
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 11, 2004 2:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

iskra je napisal/a:
Think HM ,tole mi napiše: » iskra: Datoteke so namenjene uporabnikom foruma!, Verjetno misli da prvim petim po prispevkih , ni potrebno kaj dovnloadat Very Happy


Sam kaj dosti ne misli, dela pa po pravilih, kot smo jih dorekli. Ob registraciji na Filemanager si navedel drug e-mail naslov, kot na forumu. Naslova sem poenotil, tako da bi moral download teči normalno.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 12, 2004 12:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Koliko sem videl log si uspel sneti Wink sicer izgleda, da je pri uporabniškem imenu iskra težava, da si na FM prijavljen z drugim email-om kot na forumu. Tole ti bo Frenki uredil Wink
d'oh! Očitno sem nekaj telovadil pri registraciji , presenetilo me je le to , da je nekaj časa delalo normalno , šele sedaj ob debati pa sem hotel preveriti ali stvar deluje , pa sem bil presenečen , da me ni upoštevalo . Šele po majhni telovadbi , sem uspel sneti dva fajla Very Happy .
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 2 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group