www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Sprememba na Filemanagerju
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2005 2:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uf, tudi jaz sem nekaj zakompliciral in ne morem videti niti svojih datotek, ki sem jih tam pripel. Sem čisto vrgel puško v koruzo in tja (na FM) niti ne grem več.
Pozdrav!
Branko Rolling Eyes

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2005 2:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Uf, tudi jaz sem nekaj zakompliciral in ne morem videti niti svojih datotek, ki sem jih tam pripel. Sem čisto vrgel puško v koruzo in tja (na FM) niti ne grem več.


Sem odkompliciral Wink in bi moralo delati.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2005 8:50 pm    Naslov sporočila: icon_impressed Najlepša hvala! Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:


Sem odkompliciral Wink in bi moralo delati.

Lp, Frenki

Sedaj vem zakaj obstaja na dobrem forumu "Big Brother" in kakšne velike koristi so od njega.
Hvala lepa!
Branko
Imaš v dobrem!

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jjakob
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Nov 2004 14:12
Prispevkov: 1348
Aktiv.: 6.07

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 02, 2005 5:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dobro bi bilo tudi, da bi na Filemanagerju lahko videl, kakšno dnevno kvoto imaš in koliko kvote ti preostaja, po možnosti kar nekje zgoraj, tako da bi to lahko vedno videl, ne glede kje na Filemanegerju se nahajaš.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Jani
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 22:48
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.07
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 14, 2005 10:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, prosim za pomoč.

Na filemanager sem se prijavil že nekaj dni nazaj, pa se še vedno ne pregledovat vsebine Sad . Edino kar lahko delam je to, da datoteko "uploudam". Če se da kaj uredit, bi lepo prosil.

Hvala in LP, Jani
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Big Poppa
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jul 2004 18:40
Prispevkov: 27
Aktiv.: 0.12
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 14, 2005 12:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi meni ne pusti sneti ene datoteke,pa sem not prijavljen z enakim uporabniškim imenom in geslom kot tu na forumu. Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 14, 2005 6:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Odgovoril bom obema istočasno. V prvem prispevku te teme je bistvo napisano:
Citiram:
Preverjata se uporabniško ime in e-mail naslov uporabnika.

Jani_ prvo velja zate, Big Poppa drugo pa zate. V prvem primeru bo potrebna ponovna registracija z uporabniškim imenom, ki je enako temu na forumu, v drugem pa je potrebno e-mail naslov na forumu spremeniti na vrednost, ki je bila uporabljena pri registraciji na Filemanagerju.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Big Poppa
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jul 2004 18:40
Prispevkov: 27
Aktiv.: 0.12
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 14, 2005 7:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Aha,zdaj pa dela.Najlepša hvala. Cool
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 22:48
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.07
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 15, 2005 5:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo!

Frenki, poskušal sem s prijavo z istim uporabniškim imenom, pa mi vedno znova javi napako Sad . Če je slučajno možno, me lahko ti prijaviš na FM?

Hvala in LP, Jani
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.26
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 15, 2005 5:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki je napisal, da se moraš ponovno registrirati z istim uporabniškim imenom in mail naslovom, ki ga uporabljaš tudi na forumu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jani
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 22:48
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.07
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 15, 2005 10:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav!

Saj to sem tudi večkrat poskušal, vendar mi napiše:
Uporabniško ime ni veljavno. Ime mora biti krajše od 12 znakov in lahko vsebuje samo črke in številke. Ime lahko vsebuje še '-', '_', in presledek Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.
Ne vem več kaj naredit Sad Sad Sad

LP, Jani
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.26
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 16, 2005 4:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

12 znakov? To se mi pa res čudno zdi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bohinc
Član
Član



Pridružen-a: Ned 06 Nov 2005 13:27
Prispevkov: 10
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 27, 2006 1:58 pm    Naslov sporočila:  težave z downloadanjam Odgovori s citatom

Imam težave z downloadam. Prijavljen sem pa že nekej časa na Filemanagerju in še vedno ne morem uporabljati datoteke, sem pa prijavljen z istim uporabniškim imenom in pa email naslovom. Napiše pa mi da je to dovoljeno samo uporabnikom foruma? [slovenščina je zame švedska vas] da ne zastopim zakaj mi ne dela?

Hvala lepa
LP
bohinc
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
micabauc
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jun 2003 7:12
Prispevkov: 177
Aktiv.: 0.80
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 27, 2006 6:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, kako pa spremeniš mail, pa da potem filemanager še vedno dela?

"Malo" ste zakomplicirali.


In kako zbrišeš svoj uporabniški acount
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
darkoan
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Avg 2005 18:19
Prispevkov: 117
Aktiv.: 0.53
Kraj: Okolica SG

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 11, 2006 1:38 pm    Naslov sporočila: icon_question Problem z prijavo v Filemanager Odgovori s citatom

Jaz bi samo vprašal zakaj mi isto uporabniško ime in geslo kot na Forumu v Filemanagerju ne prime. Napiše: Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo.
Problem pa je tudi v tem da tudi če se prijavim še enkrat mi napiše da je to uproabniško ime že zasedeno.
Če pa želim da bi mi poslali na mail pozbljeno geslo pa mi napiše: Vpisan naslov elektronske pošte ni veljaven.
Confused
Lepo prosim če kdo ve kaj bi lahko bilo narobe glede na to da prijava v Forum deluje normalno brez težav. Question
Za odgovore se najlepše zahvaljujem.

L.P.

Darko

Hvala
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 3 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group