www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Sprememba na Filemanagerju
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
elektronik84
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Jan 2005 18:28
Prispevkov: 234
Aktiv.: 1.05

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 11, 2006 4:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav!

Darko enako težavo kot ti imam tudi jaz že od samega začetka ko sem prijavljen na forumu, ne morem uporabljati Filemanagerja.

lep pozdrav
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 11, 2006 5:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Popravljeni so računi na Filemanagerju za uporabnike iggy, darkoan in elektronik84, micabauc.

Vzroki so taki, kot pri večini doslej: vpisan neobstoječ mail naslov, nato pa v nekaterih primerih ponovna registracija z drugim uporabniškim imenom, kjer je e-mail pravilen. To pa ne pomaga kaj dosti, ker se v tem primeru ne ujema uporabniško ime.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jackal
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Maj 2006 19:14
Prispevkov: 144
Aktiv.: 0.66
Kraj: Ravne na Koroškem

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 26, 2006 9:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi sam imam problem s FM. Registracija je stekla OK, tudi prijavim se lahko, vendar katerakoli datoteka, ki jo snamem je velika 0kB.

Poskusil sem z različnimi brskalniki (FireFox, IE), pobrisal piškotke in se na novo prijavil, uporabil sem celo opcijo za pošiljanje datoteke na email naslov - v vseh primerih je bila datoteka velika 0kB.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 26, 2006 2:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

S temle malo najdedaš:

Koda:
25.08.2006-21:12:09 view Jackal xxx.xx.xxx.xx podatki/Nacrti tiskana vezja izdelki/Pcb.zip
25.08.2006-21:12:12 downloadfile Jackal xxx.xx.xxx.xx podatki/Nacrti tiskana vezja izdelki/Pcb.zip
25.08.2006-21:13:01 downloadfile Jackal xxx.xx.xxx.xx podatki/Nacrti tiskana vezja izdelki/PICprogrami.zip
25.08.2006-21:13:38 DENY view mail_naslov@domena.com Jackal xxx.xx.xxx.xx /PICprogrami.zip
25.08.2006-21:13:49 DENY downloadfile mail_naslov@domena.com Jackal xxx.xx.xxx.xx /PICprogrami.zip
25.08.2006-21:14:00 DENY view mail_naslov@domena.com Jackal xxx.xx.xxx.xx /PICnaloga.zip
26.08.2006-09:09:50 downloadfile Jackal xxx.xx.xxx.xx podatki/Nacrti tiskana vezja izdelki/PICprogrami.zip
26.08.2006-09:10:28 mailfile Jackal xxx.xx.xxx.xx podatki/Nacrti tiskana vezja izdelki/PICprogrami.zip
26.08.2006-09:12:17 downloadfile Jackal xxx.xx.xxx.xx podatki/Nacrti tiskana vezja izdelki/Pcb.zip


V tvojem primeru zadeva kar se strežnika tiče dela povsem OK. Kako imaš pa nastavljen svoj mlinček je pa druga zgodba.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Hudogriz
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jun 2006 19:08
Prispevkov: 23
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 27, 2006 2:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljen,

Tudi jaz ne morem odpirati datotek pripetih v forumu.

Frenki, ali lahko prosim malo pogledaš zakaj gre?

Najlepša hvala vnaprej

LP Hudogriz.


p.s. Ali je možna napaka v uporabniškem imenu na filemanagerju, registiral sem se namreč z hudogriz in ne Hudogriz, kot na forumu?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BorutS
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Jun 2006 16:25
Prispevkov: 107
Aktiv.: 0.49
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 5:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se sprašujem kot so se že mnogi zakaj ne morem odpirat priponk!
Mislim da imam aktivnost >1,38 koliko mora biti, da postanem aktiven?
LP
Borut
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 5:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zadnje čase se mi zdi, da je Frenki precej zaseden, če ne bi sigurno takoj poštimal tele stvari. Frenki, se motim?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drejct
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 19 Sep 2006 9:01
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.03
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 9:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živijo vsem
Prijavil sem se na ta forum in več ali manj še prebiram vsebino. Sem pa hotel tudi dol potegnit eno datoteko v file manager-ju pa je bilo neuspesno. Prebral sem vsebino tega foruma in mislim, da imam vse pravilno nastavljeno. Se pravi isti username in email na forumu in FM. Problem je v tem, da je datoteka, ki jo skusam dol potegnit velika 0 kb. Poskusil sem tudi opcijo z e-posto pa je ravno tako pripeta datoteka 4 byte z imenom unknown.unk. Prilagam se e-posto v obliki kakor je prispela.

Citiram:
From: Administrator <fkoncar@hotmail.com>
To:
Subject: Zahtevana datoteka
Date: Tue, 19 Sep 2006 09:16:21 +0200
Attachments: unknown.unk,Size: 4 bytes.

Click here to clean up the attachments on mail2webServer

Tu je datoteka ki si jo zahteval

Datoteko je poslal uporabnik: mare69a

Velikost datoteke: 107.68 Kb
Poslana datoteka: 04.05.2005 07:43

Opis datoteke:


Pozdrav,,
Administrator
Email: mailto:fkoncar@hotmail.com
Web Page: http://www.elektronik.si/phpATM


Sicer mare69a pravi, da je datoteka dolga 107.68 Kb, kar pa očitno ne drži.

Hvala lepa za odgovor.

drejct


Nazadnje urejal/a drejct Pon Sep 25, 2006 9:28 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drejct
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 19 Sep 2006 9:01
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.03
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 10:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živijo
Nobenega odgovora in tudi 3 dnevi so že pretekli, pa sem še vedno tretiran kot neaktivni član tega foruma. Očitno ni interesa pridobivati novih uporabnikov. V prejšnjih postih sem zasledil, da aktivacija lahko traja tudi več kot 3 dni in se vklopi šele po poslanem ZS. Očitno bo to kar držalo, oziroma mi bo kdo od moderatorjev kaj več pojasnil....
Iz stališča novega uporabnika, ki želi ta forum koristno in resno uporabljati pa moram povedati, da so teme zaradi takih sporočil kot je ta in podobna, precej nasmetene in je zadeva postala dokaj nepregledna. Skratka potrebno si je vzeti en cel večer časa, da se dokoplješ do osnovnih informacij za delovanje na forumu, potem pa ugotoviš, da so napisana pravila samo zato da so, funkcionirajo pa ne.
Ne želim deliti moralnih naukov, napisal sem pač svoje stališče, ki sem si ga ustvaril po 3 dneh prebiranja po forumu. Moram pa tudi pohvaliti forume, ki se držijo striktno vsebinske tematike...zelo uporabno.
Upam, da bom sedaj, če drugega ne, dobil vsaj kratek odgovor enega od moderatorjev.

Drejct
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 6:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Z nekom ki v 53 minutah prebere vsebino tega foruma in potem stoka, kako stvari ne delajo nimam namena polemizirati. Na prvi strani je rdeče pobarvana povezava na prispevek, kjer med drugim piše:

... Forum omogoča ogled in uporabo sporočilom pripete dokumentacije registriranim aktivnim uporabnikom po preteku treh dni od registracije uporabnika. ...

Ne - postavljanje s številom registriranih uporabnikov ni cilj foruma in upam, da tudi v bodoče ne bo. Nov uporabnik ki želi ta forum koristno uporabljati si bo vzel vsaj nekaj časa za to, da bo kak prispevek tudi prebral. Za snemanje dokumentacije bo dovolj časa tudi kasneje med uporabo.

Dnevno se na forumu zbere nekje 150 in več registriranih uporabnikov ter nekaj 100 gostov za katere je način kako dela forum sprejemljiv. Ne trdim, da je najboljši, je pa očitno uporaben precejšnjemu krogu tistih, ki ga obiskujejo že leto, dve ali več.

To, da se ima nekdo za aktivnega potem, ko je napisal dve pritožbi na organizacijo dela na forumu pa je tudi svojevrsten moralni nauk.

Konec diskusije.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
drejct
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 19 Sep 2006 9:01
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.03
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 10:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo Frenki
Samo toliko bi rad dodal. Ne bom se spotikal ob to kar si mi navrgel v prejšnjem sporočilu. Sem pa s poimenjevanjem "forum" mislil na aktualno vsebino, ki sem jo takrat prebral, se pravi "Forum in Filemanager".
Poleg tega pa sem v prvem sporočilu želel dobiti samo dodatno pomoč.
Se ti pa hkrati opravičujem, če sem te mogoče užalil, da si tako grobo obsodil napisano opažanje nekoga, ki pač še nekoliko iz distance gleda na ta forum.
Tudi prav, jaz bom tvojo kritiko vzel dobronamerno in upam, da tudi tebi nisem povzročil zlih misli...ali...
Se bom potrudil v bodoče,
LP
Drejct
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drejct
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 19 Sep 2006 9:01
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.03
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 9:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živijo
Spet moram smetiti, ampak mi je zelo žal, ker očitno nekaj ni v redu.
Se pravi prijavljen sem od 19. septembra (6 dni) in sem še vedno neaktivni član tega foruma. Mi lahko kdo priskoči na pomoč , da skupaj ugotovimo, kaj ni pravilno nastavljeno v mojih nastavitvah. Čisto mogoče, da sem med navodili kaj pomembnega spregledal in se je protokol za aktiviranje uporabnika ulovil v zanko...
Drejct
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
david_db
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Apr 2006 11:19
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.48
Kraj: Vidim morje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 10:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:

Še Silvov predlog: mislim, da je dober in sem ga spravil v življenje: dnevna kvota se računa 3 + ( prispevki na forumu / 10 ) + ( uploadi na FM / 10 ) .

Lp, Frenki



Kaj to velja kot pravilo za uporabo Filemanagerja?

Potem pri meni nekaj ne gre skupaj.

Sem prijavljen z istim e-mailom in uporabniškim imenom na forum in filemanager, imam 40 prispevkov, dnevno pa lahko DN samo 3 datoteke.

Sem kaj narobe naredil?

lp
David
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.06

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 11:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Samo tri ? Si pa silo hiter bralec Wink
_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
david_db
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Apr 2006 11:19
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.48
Kraj: Vidim morje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 11:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sokrat je napisal/a:
Samo tri ? Si pa silo hiter bralec Wink


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Se pač dolgočasim

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group