www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Sprememba na Filemanagerju
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.15

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 12:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Z masovnim downloadanjem ? Whistle
_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor_k
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Jul 2004 11:44
Prispevkov: 992
Aktiv.: 4.47
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 12:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ker moderatorji na zasebna sporočila ne odgovarjajo, bom vprašal kar tu: na filemanager se ne morem prijaviti s svojim uporabniškim imenom, če pa se registriram na novo, pa mi to nič ne pomaga (ker ravno tako ne morem do datotek). Kaj naj storim???
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 12:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najbolje, da počakaš, da se odkrije vzrok tvoji težavi !
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
david_db
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Apr 2006 11:19
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.48
Kraj: Vidim morje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 12:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sokrat je napisal/a:
Z masovnim downloadanjem ? Whistle


pi.. ste zateženi. Pač iščem kakšen zanimiv načrt in ne masovno downloadam. Če si namesto 3 zaželim 7 dn-jev na dan sem takoj masovni downloader ali karkoli pač že.

Mimogrede, zataknilo se mi je pri načrtu za UNIS-ov napajalnik. 9 slik je tri dni. Vem, da je tudi en pdf, ampak zaradi lastne neumnosti in uporabe firefoxa nisem uspel tega dn-jat. Lahko bi pa tudi gledal samo fotografije, ki jih je kar nekaj na filemanagerju.

Sicer pa, če sem prav razumel politiko tega foruma so vsi razen male večine oseb pri koritu, spamerji, kradljivci projektov, masovni downlloaderji,...
Če tista formula, ki sem jo navedel pri prvem citatu, velja potem mi pripada 7 in ne 3 dn-je na dan. Torej? Potem bom šele masovno downloadal. 7x na dan.

Edit: Še malo takšnih bedasti in neuporabnih postov pošljem, pa jih bom lahko 8.


lp
David


Nazadnje urejal/a david_db Tor Dec 05, 2006 12:41 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igor_k
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Jul 2004 11:44
Prispevkov: 992
Aktiv.: 4.47
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 12:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovor, bom počakal.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.15

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 1:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

david_db je napisal/a:
Sicer pa, če sem prav razumel politiko tega foruma so vsi razen male večine oseb pri koritu, spamerji, kradljivci projektov, masovni downlloaderji,...


Ne bi vedel - nisem pri koritu, pa tudi v vsem casu, odkar sem prijavljec na forum, sem DL morda kaksnih 5 stvari iz FM (ne poznam tocne stevilke, nisem pa niti enkrat naletel na omejitev, kaj sele, da bi se mi to dogajalo tako redno, da bi zaradi tega tecnaril ...).

_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 2:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

david_db je napisal/a:
pi.. ste zateženi. Pač iščem kakšen zanimiv načrt in ne masovno downloadam. Če si namesto 3 zaželim 7 dn-jev na dan sem takoj masovni downloader ali karkoli pač že.

Mimogrede, zataknilo se mi je pri načrtu za UNIS-ov napajalnik. 9 slik je tri dni. Vem, da je tudi en pdf, ampak zaradi lastne neumnosti in uporabe firefoxa nisem uspel tega dn-jat. Lahko bi pa tudi gledal samo fotografije, ki jih je kar nekaj na filemanagerju.

Sicer pa, če sem prav razumel politiko tega foruma so vsi razen male večine oseb pri koritu, spamerji, kradljivci projektov, masovni downlloaderji,...
Če tista formula, ki sem jo navedel pri prvem citatu, velja potem mi pripada 7 in ne 3 dn-je na dan. Torej? Potem bom šele masovno downloadal. 7x na dan.

Edit: Še malo takšnih bedasti in neuporabnih postov pošljem, pa jih bom lahko 8.


Gobcaš o stvareh, ki jih niti preveril nisi Evil or Very Mad

Koda:
05.12.2006-08:34:48 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-6.bmp
05.12.2006-08:34:53 downloadfile david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-6.bmp
05.12.2006-08:35:04 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-5.bmp
05.12.2006-08:35:11 downloadfile david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-5.bmp
05.12.2006-08:35:22 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-4.bmp
05.12.2006-08:35:26 downloadfile david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-4.bmp
05.12.2006-08:35:36 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-3.bmp


Kakor koli štejem tole pridem do številke 7. Glede neuporabnih postov ... pa poskusi ...

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
david_db
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Apr 2006 11:19
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.48
Kraj: Vidim morje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 2:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
david_db je napisal/a:
pi.. ste zateženi. Pač iščem kakšen zanimiv načrt in ne masovno downloadam. Če si namesto 3 zaželim 7 dn-jev na dan sem takoj masovni downloader ali karkoli pač že.

Mimogrede, zataknilo se mi je pri načrtu za UNIS-ov napajalnik. 9 slik je tri dni. Vem, da je tudi en pdf, ampak zaradi lastne neumnosti in uporabe firefoxa nisem uspel tega dn-jat. Lahko bi pa tudi gledal samo fotografije, ki jih je kar nekaj na filemanagerju.

Sicer pa, če sem prav razumel politiko tega foruma so vsi razen male večine oseb pri koritu, spamerji, kradljivci projektov, masovni downlloaderji,...
Če tista formula, ki sem jo navedel pri prvem citatu, velja potem mi pripada 7 in ne 3 dn-je na dan. Torej? Potem bom šele masovno downloadal. 7x na dan.

Edit: Še malo takšnih bedasti in neuporabnih postov pošljem, pa jih bom lahko 8.


Gobcaš o stvareh, ki jih niti preveril nisi Evil or Very Mad

Koda:
05.12.2006-08:34:48 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-6.bmp
05.12.2006-08:34:53 downloadfile david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-6.bmp
05.12.2006-08:35:04 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-5.bmp
05.12.2006-08:35:11 downloadfile david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-5.bmp
05.12.2006-08:35:22 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-4.bmp
05.12.2006-08:35:26 downloadfile david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-4.bmp
05.12.2006-08:35:36 view david_db NAPAJALNIKI/RLU013010-3.bmp


Kakor koli štejem tole pridem do številke 7. Glede neuporabnih postov ... pa poskusi ...

Lp, Frenki


Datoteko sem najprej odprl in potem pritisnil shrani tam na sredini nekje na ikono. To sem lahko naredil 3x.

Glede neuporabnih postov nimam nobenega namena to delat.

Če sem koga užalil se opravičujem, ampak žal sem že večkrat opazil takšen odnos do novincev na tem forumu. Ni vsak, ki se tu prijavi poznavalec računalništva, elektronike in vse znanosti v nulo, ampak so mu mogoče kakšne stvari malo tuje, tako kot so morda bile tudi Vam, ko ste začeli.

Sploh pa ne kritiziram pravil foruma ampak me je malo prizadel odgovor o masovnem dn-ju. Če imam pač čas in si želim nekaj stvari ogledat to še ni taka stvar. Če sem pa narobe interpretiral odgovor se opravičujem. Morda je bilo rečeno v šali.

Frenki: vse kar sem rabil je bil tvoj odgovor oz. izpisek. Zdaj mi je vse jasno kje sem grešil. To je bil namen mojega prvega posta, oz. odgovor na vprašanje.
Hvala

lp



lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
david_db
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Apr 2006 11:19
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.48
Kraj: Vidim morje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 2:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sokrat je napisal/a:
david_db je napisal/a:
Sicer pa, če sem prav razumel politiko tega foruma so vsi razen male večine oseb pri koritu, spamerji, kradljivci projektov, masovni downlloaderji,...


Ne bi vedel - nisem pri koritu, pa tudi v vsem casu, odkar sem prijavljec na forum, sem DL morda kaksnih 5 stvari iz FM (ne poznam tocne stevilke, nisem pa niti enkrat naletel na omejitev, kaj sele, da bi se mi to dogajalo tako redno, da bi zaradi tega tecnaril ...).


Nisem tečnaril, ampak sem vprašal, ker sem načelen človek in si hočem vse kar me zanima tudi razložit. Tečnaril mi je nekdo drugi, namesto da bi mi podal odgovor kot je to storil Frenki, žal se je pa takrat zadeva že.....

Mimogrede downloadal sem samo 9 datotek in to so samo te o UNIS-ovem usmerniku.


lp
David
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.26
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 2:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Velikokrat ali pa večinoma je krivo samo to, da novinci ne preberejo dovlj natančno pravil na forumu, no, nekateri jih sploh ne preberejo, potem so pa težave. Tečave pa se s časom uredijo same od sebe, sploh pa tistim, ki sodelujejo bolj aktivno in ne vlečejo dol takoj že prvi teden na veliko.
_________________
Obiščite me na www.reber.si ali www.elektron.si
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 2:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

igor k. je napisal/a:
Ker moderatorji na zasebna sporočila ne odgovarjajo, bom vprašal kar tu: na filemanager se ne morem prijaviti s svojim uporabniškim imenom, če pa se registriram na novo, pa mi to nič ne pomaga (ker ravno tako ne morem do datotek). Kaj naj storim???


Moja napaka, ker na zasebno sporočilo poslano Ned 03 Dec, 2006 23:04 še nisem uspel odgovoriti. Malo preveč posplošil si tole.

Pika v tvojem uporabniškem imenu je poseben znak, ... torej ne bo šlo. Lahko se dogovoriva za spremembo uporabniškega imena na forumu, da se bo ujemalo s tistim na FM (mislim, da si se tam registriral kot igor_k). Če ti ta varianta odgovarja napiši. Odgovor lahko pričakuješ v razumnem času. Na ZS odgovarjam takrat, ko mi to dopušča čas, na tvoje omenjeno pa ponovno ne bom odgovarjal.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
igor_k
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Jul 2004 11:44
Prispevkov: 992
Aktiv.: 4.47
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 05, 2006 3:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, hvala, se strinjam.

Sicer pa tisto o neodgovarjanju ni bilo mišljeno kot kritika - verjamem, da vedno nimaš časa.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group