www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Težave s forumom
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.08

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

AAAAAaaaaaarrrrrrrggggggghhhhhhh Doubt

Mistake! There was an attempt of an automatic insert of the message in a forum. Your message is sent to hell. Try still times who knows - can it will turn out? Still probably, that you too long wrote the message - then pass to page back, copy the text, update page, insert the copied text and press button "Send".

To se mi zadnje case kar pogosto dogaja - bi lahko to nekako odpravili ? Do pred kratkim takih tezav ni bilo.

===

Ontopic: moj (precej dolg) odgovor je sel v binarna nebesa in ga ne mislim tipkati se enkrat. Poanta je bila, da shemo sicer lahko objavim, a je vezje samo po sebi neuporabno brez programa za MCU. Le-tega je stranka narocila in tudi placala in posledicno ni na javno voljo. Vezje ni nic posebnega - napajalni del z linearnih regulatorjem, mikrokontroler, SFH5110 prikljucen na en pin, LEDica (namesto nje bi lahko bil tranzistor za vkliop mnozice LEDic ...) prikljucena na drug pin in se nekaj stvari, ki so za to debato irelevantne (RS422 transceiver, zunanji oscilator za MCU in konektor za povezavo na druge komponente).

_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Enaka težava se je tudi parkrat zgodila tudi meni. Pred vsem, če sem sporočilo pisal predolgo.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NeoTO
Član
Član



Pridružen-a: Pon 28 Mar 2005 19:19
Prispevkov: 2751
Aktiv.: 12.35
Kraj: Trzic

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Daš back in bi moral tekst ostati, mar ne?
_________________
Lp,
Matevž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.08

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne; das back in ves tekst izgine Evil or Very Mad To se ni dogajalo do pred kratkim - nekdo (Aly ?) je napisal nekaj o tem, dan ali dva kasneje pa se je zgodilo prvic tudi meni. Od takrat naprej se dogaja priblizno enkrat na dva dni, takole po obcutku ...
_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prej ga moraš označit ter kopirat.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.08

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Oznacit kaj ? Ko se to pojavi, je ze prepozno, ali ni ? Dam v browserju back in se pojavi prazno okno, v katerega sem prej vpisal cel roman :bonk: :blowie: Ta stvar mi bo zagrenila pisanje daljsih odgovorov - samo se Ja/Ne in RTFM, ocitno Not talking d'oh! Sad
_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.08

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Aja, pa se to: premaknjen je bil tudi moj ontopic del sporocila (odgovor na zastavljeno vprasanje). Predlagam, da en od moderatorjev tisto sporocilo razdeli v dva dela (skopira in pobrise del, ki ni relevanten za vsako od obeh tem).
_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Glitch
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Apr 2006 11:40
Prispevkov: 1477
Aktiv.: 6.73

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na to sem opozoril nekaj casa nazaj, pa sem pisal cisto normalno dolgo tipkal. Res shyti.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
DMan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Avg 2004 15:03
Prispevkov: 123
Aktiv.: 0.55
Kraj: Tržič

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 9:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prav danes sem naletel na isti problem. Z gumbom nazaj sem sem vrnil na stran za pisanje kjer je bilo tudi moje sporočilo v celoti. Le tega sem skopiral nato ponovil postopek, kot da pišem nov odgovor in nato je šlo skozi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trobida
Član
Član



Pridružen-a: Ned 09 Jul 2006 12:13
Prispevkov: 1250
Aktiv.: 5.78
Kraj: Savinjska dolina-okolica Gornjega Grada

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 9:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri meni deluje vse normalno. Mogoče so težave samo pri daljših besedilih Confused ?
_________________
Lp

Tomaž, S57KO
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 9:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Think Tole je pa moja napaka Sad . Implementiral sem nek mehanizem za preprečevanje oglašanja robotom. Reč kot kaže dela še preveč uspešno :bonk: . Po pomoti sem preskočil to, da bo potrebno podaljšati veljavnost seje.

Vsem prizadetim se opravičujem in ob prvi priliki plačam :union: ali :lasko: . Ne vem kako sem prvo sporočilo spregledal. Reč bo danes popravljena.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.19
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 11:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sokrat ne vem kateri brskalnik uporabljaš in kako imaš nastavljenega. Meni je še vedno prikazalo besedilo, če sem stisnil gumb back.
Uporabljam pa firefox 2 in brez posebnih nastavitev.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 11:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarkoM je napisal/a:
Sokrat ne vem kateri brskalnik uporabljaš in kako imaš nastavljenega. Meni je še vedno prikazalo besedilo, če sem stisnil gumb back.
Uporabljam pa firefox 2 in brez posebnih nastavitev.


Enako...

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trobida
Član
Član



Pridružen-a: Ned 09 Jul 2006 12:13
Prispevkov: 1250
Aktiv.: 5.78
Kraj: Savinjska dolina-okolica Gornjega Grada

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 11:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No meni je do sedaj normalno delalo z internet explorel 7.
_________________
Lp

Tomaž, S57KO
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 11:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Veljavnost seje sem popravil na bolj sprejemljivo številko, tako da tudi ob obširnih sporočilih ne bi smelo prihajati do teh sporočil.

Če ga bo kdo kljub temu zasledil, naj me prosim obvesti.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group