www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Zakaj ne morem odpreti priponk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
d_leonit
Član
Član



Pridružen-a: Sre 04 Avg 2004 12:18
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.06

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 04, 2004 2:55 pm    Naslov sporočila: icon_question Zakaj ne morem odpreti priponk Odgovori s citatom

hy
senm registriran član in ko se prijavim pa hočem odpreti kašno priponko mi napiše Prenos in ogled priponk je namenjen ČLANOM foruma.zakaj?kaj je narobe Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 04, 2004 6:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preberi si pravila! in jih pri pisanju sporočil tudi upoštevaj!

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
HuGe
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 04 Nov 2004 21:30
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2004 10:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Preberi si pravila! in jih pri pisanju sporočil tudi upoštevaj!

Lp, Frenki


Tudi jaz sem se danes prijavil na vaš forum. Najprej naj povem, da je bil prvi vtis zelo pozitiven, saj me večina tematike zelo zanima.
Ste me pa spravili v slabo voljo z eno veliko neumnostjo. Zakaj lahko gledam in download-am pripete datoteke šele po treh dneh?!? Saj to je ena izmed osnovnih funkcij foruma.
Ne vem, a zdaj naj pa tri dni samo berem napisano in si mislim o čem poteka debata v določenih temah?? Ne vem kakšen namen ima sploh ta omejitev. Kot, da bi bili paranoični, da vam bo kdo kaj ukradel... Shocked

To sem moral napisat, pa brez zamere in upam, da boste vzeli kot dobronameren predlog.

Lep pozdrav in se vidimo čez tri dni Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2004 10:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali naj tudi jaz rečem, da si napisal eno veliko neumnost? Ena od osnovnih funkcij foruma je izmenjava informacij - torej dvosmerna komunikacija, na pa stran, ki čaka, da se boš na njej pojavil, snel vse kar te zanima in pozabil nanjo. Mislim, da ti (vsaj po napisanem v profilu - "zanima me vse") v teh treh dneh ne bi smelo biti dolgčas tudi samo ob prebiranju sporočil. Mimogrede pa še napišeš lahko kak odgovor. Če pa si prišel z namenom, da snameš vse kar te zanima, je pa z zornega kota foruma tako vseeno, če to narediš pet minut po registraciji, čez tri dni ali pa tri mesece. Če si prišel z namenom po dolgoročnem sodelovanju, sem prepričan, da tri dni zate ne bo problem, kot ni bil za ostalih 400 in nekaj prijavljenih.

Tudi jaz sem to moral napisat, pa brez zamere in upam, da boš vzel kot dobronamerno pojasnilo.

Z veseljem se beremo čez tri dni - lahko pa tudi prej Wink .

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vulture
Član
Član



Pridružen-a: Ned 11 Jan 2004 22:09
Prispevkov: 15
Aktiv.: 0.07

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 27, 2004 10:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav,

kdo pravi, da so priponke na forumih samo za sneti, da vsi uporabniki želijo priponke shraniti na svoj disk. Gledam naprimer temo o izdelavi TIV, kjer so poleg tekstovnih informacij pripete tudi slikovne. Ali ni logično, če kot registriran uporabnik vidiš fotografijo zmanjšane dimenzije, jo želiš klikniti in s tem povečati, če te zanima. Ko pa jo klikneš dobiš obvestilo samo za aktivne uporabnike. Nočem jo sneti, želim jo pogledati. Tri dnevna omejitev je totalna bedarija. Če je forum dober in zanim se bodo uporabniki sami vključevali v debate, spraševali, informirali. Kdor tega noče, ne sodeluje, svobodna volja, pa to ne pomeni, da želi forum tako ali drugače opleniti.

p.s. sam sem registriran član že skoraj leto, a še vedno ne morem odpirati priponk
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 27, 2004 10:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

vulture je napisal/a:
Tri dnevna omejitev je totalna bedarija.

Omenjeno omejitev sem postavil jaz. Bedarijo pa lahko naredi samo be... - hvala za oceno in objektivno mnenje. Verjetno imaš prav.

vulture je napisal/a:
Če je forum dober in zanim se bodo uporabniki sami vključevali v debate, spraševali, informirali. Kdor tega noče, ne sodeluje, svobodna volja, pa to ne pomeni, da želi forum tako ali drugače opleniti.

Torej je forum slab in nezanimiv, če v skoraj enem letu nisi našel nič takega, da bi te pritegnilo k debati, vprašanjem in informacijam. Nikogar ne obtožujem nikakršnega plenjenja, in strinjam se s trditvijo o svobodni volji. Če ti pravila tukaj niso všeč, je tvoja svobodna volja da greš pač drugam.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vulture
Član
Član



Pridružen-a: Ned 11 Jan 2004 22:09
Prispevkov: 15
Aktiv.: 0.07

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 27, 2004 11:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
vulture je napisal/a:
Tri dnevna omejitev je totalna bedarija.

Omenjeno omejitev sem postavil jaz. Bedarijo pa lahko naredi samo be... - hvala za oceno in objektivno mnenje. Verjetno imaš prav.

vulture je napisal/a:
Če je forum dober in zanim se bodo uporabniki sami vključevali v debate, spraševali, informirali. Kdor tega noče, ne sodeluje, svobodna volja, pa to ne pomeni, da želi forum tako ali drugače opleniti.

Torej je forum slab in nezanimiv, če v skoraj enem letu nisi našel nič takega, da bi te pritegnilo k debati, vprašanjem in informacijam. Nikogar ne obtožujem nikakršnega plenjenja, in strinjam se s trditvijo o svobodni volji. Če ti pravila tukaj niso všeč, je tvoja svobodna volja da greš pač drugam.

Lp, Frenki




Nikjer ni "govora", da je forum nezanimiv, če tudi tudi na njem ne sodelujem. Morebitno nezanimivost, se ne vrednoti z časom nesodelovanja ali samim nesodelovanjem. Ne grajam oseb, grajam dejanje, zato tudi ni možno ničesar zameriti. Bi bilo brez te omejitve manj postov, članov? Ne verjamem. Vsak forum ima svojo politiko, vem. Označba bedarija ne pomeni, nestrinjanje z pravili. Bedarije so lahko spremenljive ali nespremenljive. Drugače je forum na visoki ravni, le tako naprej.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bif
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 29 Okt 2003 23:26
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.02
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2004 9:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lep pozdrav

Sem pasiven član foruma od 29. 10. 2003. Tole je že moj prvi prispevek. Zanima me zakaj si ne morem ogledati priponk, ki so pripete k sporočilom na forumu? Sporočilo, ki se pojavi se glasi nekako tako, da so priponke samo za aktivne člane. Ali je to zato, ker je število mojih prispevkov 0?


LP Bif
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.33
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 02, 2005 1:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da ne odpiram nove teme.

Z odpiranjem priponk na forumu sicer nimam problemov, je pa problem pri Filemanagerju.
Ko ga odprem mi na zgornji strani prikaže tole:




ko pa kliknem na datoteko, ki jo želim sneti se stran samo reload-a in pokaže enako vsebino z razliko na zgornjem delu ki izgleda takole:



in to lahko ponavljam v nedogled brez da bi karkoli snel. Question
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 02, 2005 2:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim, da je vzrok različno uporabniško ime, koliko vidim iz log datoteke. Tukaj imaš na koncu"." tam pa mislim da ne. Tole ti bo moral urediti Frenki.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.33
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 02, 2005 4:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če se prav spomnim je to namerno, ker mi pri prvi prijavi ni hotel sprejeti istega uporabniškega imena in gesla kot je na forumu. Think

Čudi me tudi to, da na desni piše "Odjava", kar običajno pomeni uspešno izvedena prijava. Question
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 02, 2005 6:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iztok Z. je napisal/a:
Če se prav spomnim je to namerno, ker mi pri prvi prijavi ni hotel sprejeti istega uporabniškega imena in gesla kot je na forumu.

Seveda ne, ker je pika pač posebni znak. Na Filemanager-ju je baza o uporabnikih nekoliko drugačna kot na forumu zato nekaj razlik. Odjava piše zato, ker si tam prijavljen, download pa ne gre, ker sta uporabniški imeni različni kot je že Silvo napisal (pika). Varianta je, da ti piko v imenu tukaj na forumu pobrišem in bi moralo delati. Napiši, če ti to odgovarja.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.33
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 02, 2005 9:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Iztok Z. je napisal/a:
Če se prav spomnim je to namerno, ker mi pri prvi prijavi ni hotel sprejeti istega uporabniškega imena in gesla kot je na forumu.

Seveda ne, ker je pika pač posebni znak. Na Filemanager-ju je baza o uporabnikih nekoliko drugačna kot na forumu zato nekaj razlik. Odjava piše zato, ker si tam prijavljen, download pa ne gre, ker sta uporabniški imeni različni kot je že Silvo napisal (pika). Varianta je, da ti piko v imenu tukaj na forumu pobrišem in bi moralo delati. Napiši, če ti to odgovarja.

Lp, Frenki


Potem bi bilo najboljše, če mi na obeh spremeniš uporabniško ime samo v Iztok brez ostalih dodatkov.

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.52
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 8:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki meni se dogaja popolnoma isto kot Iztoku in sem na enem postu spodaj že spraševal sem na forum prijavljen pod Srečko na FM pa srecko si omenil ,da je na enem že en srecko in če ne gre drugače da bi Na FM dal veliki S in č pa mi tu spremeni č v c in na koncu dodaj M če gre tako bi te prosil ,da mi to urediš ,da bo potem usklajeno.

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 9:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iztok je napisal/a:
Potem bi bilo najboljše, če mi na obeh spremeniš uporabniško ime samo v Iztok brez ostalih dodatkov.


Urejeno - če bo kak problem napiši, mislim pa, da bi moralo delati vse OK.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group