www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Zakaj ne morem odpreti priponk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 10:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Srecko je napisal/a:
Frenki meni se dogaja popolnoma isto kot Iztoku in sem na enem postu spodaj že spraševal sem na forum prijavljen pod Srečko na FM pa srecko si omenil ,da je na enem že en srecko in če ne gre drugače da bi Na FM dal veliki S in č pa mi tu spremeni č v c in na koncu dodaj M če gre tako bi te prosil ,da mi to urediš ,da bo potem usklajeno.


Komplicirano Rolling Eyes , ampak Srecko na Filemanager-ju ima isti e-mail naslov kot ti, tako da predpostavljam, da gre za tvojo prijavo. Tule sem zamenjal č->c pa mislim da bi moralo biti OK.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Jun 2004 14:29
Prispevkov: 323
Aktiv.: 1.45

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 11:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz imam problem z priponkami na forumu. Majhno slikico vidim, ko pa kliknem nanjo za povečavo, pa mi javi: Prenos in ogled priponk je namenjen AKTIVNIM ČLANOM foruma. (Allowed for active forum members only!).
Res je, da je to moj prvi post. Ali je v tem krivda?
Registriran pa sem od 08 Jun 2004 14:29 !
Že Bif je spraševal o tem, pa ni dobil odgovora.
Frenki, prosim, če pogledaš v čem je problem.

LP
Srečko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stursc
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Jun 2004 14:29
Prispevkov: 323
Aktiv.: 1.45

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 11:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si bom kar sam odgovoril!
Res nisem mogel pogledati priponk, dokler nisem napisal vsaj enega sporočila.
Sedaj gre.

LP
Srečko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2005 11:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Iztok je napisal/a:
Potem bi bilo najboljše, če mi na obeh spremeniš uporabniško ime samo v Iztok brez ostalih dodatkov.


Urejeno - če bo kak problem napiši, mislim pa, da bi moralo delati vse OK.

Lp, Frenki


Evo, pa sem prekrščen. Very Happy Sedaj vse dela BP.

Hvala!

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75299.26

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2005 7:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.52
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2005 8:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki hvala sedaj pa deluje.

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2005 9:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borisz je napisal/a:
Frenki, sedaj sem se prebil in tukaj prebral, da nimam enakega imena na forumu in file managerju. Ali mi lahko prosim urediš, da bom imel na file managerju enako ime kot na forumu.


Kje si pa ti našel uporabniško ime za Filemanager Laughing - no sedaj si tudi tam borisz, tako da bi moralo delati.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75299.26

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2005 10:02 pm    Naslov sporočila: icon_mocker  Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2005 10:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem našel, imaš popravljeno.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75299.26

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2005 10:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2005 2:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V temi Starost+Znanje +Mikrokontroler ??? sem si hotel ogledat nekatere priponke, vendar dobivam samo ta sporočila:

404 File Not Found: The File files/precizni.zip does not exist.
404 File Not Found: The File files/termods1820.zip does not exist.

Datoteko LCD_TERMO.ZIP pa mi sicer potegne dol, vendar se je ne da razpakirat.

Se je med napadi na forum to razgubilo?

Zanimajo pa me tudi praktične izkušnje z senzorjem 1820 glede motenj. S tem mislim na max. dolžino kabla med senzorjem in procesorjem. Kako se stvar obnaša pri npr. 10m dolgem koaksialnem kablu, ki gre nekaj časa paralelno ob kakšnem kablu nekaj kW motorja, ki je krmiljen z frekvenčnikom?

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2005 8:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iztok,

Če je tisto slučajno "odletelo" bom pripel zvečer. Dolžina 1Wire komunikacije ni zelo kritična. 10m mora iti tudi po običajnem telefonskem kablu. Tudi na motnje je protokol dokaj "emun" , tako da, v koliko bi bil kabel z opletom, ter bi bil oplet ozemljen in bi ta tekel paralelno s kablom elektromotorja napajanega s frekvenčnim ne bi smelo biti problema.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2005 12:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Datoteki precizni.zip in termods1820.zip sem lahko kasneje snel iz filemanager-ja. Tako, da je problem verjetno v linkanju iz foruma do managerja.

Kaj pa je z datoteko LCD_TERMO.ZIP pa ne vem. Pokaže mi le vsebujoče datoteke, ki pa mi jih ne more odpret.

Hvala za odgovor.

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RastaMan
Član
Član



Pridružen-a: Tor 04 Jan 2005 22:06
Prispevkov: 57
Aktiv.: 0.26
Kraj: Tolsti vrh - Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 30, 2005 7:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, a mi lahko prosim popraviš račun na FM. Zamenjal sem mail, sedaj pa hoče neko kodo. Na mail pa nisem nič dobil.

LP, Matevž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group