www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Katere povezave bi bile zanimive?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 13, 2003 5:47 pm    Naslov sporočila:  Katere povezave bi bile zanimive? Odgovori s citatom

Katere povezave bi bilo po vašem mnenju smiselno dodati na forum? Predlogi so dobrodošli Wink .

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 13, 2003 6:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj pa vem ... sam redno zahajam na mobusux, pa na svet elektronike, ljudje imajo emaile na email. si sicer pa povezave na večje proizvajalce IC-jev Microchip, Atmel, Motorola...pa na mogoče kake strežnike z IC podatki Questlink, ICmaster ... s tem, da bi po moje morale biti povezave na posebni strani ne na tej s forumom Na forumu bi bil mogoče le gumb "Povezave"
Bi bilo pa tudi zanimivo, da bi obiskovalci tam lahko sami navajali povezave z opisi. To sem zasledil na nekem tujem forumu o elektroniki (ne vem mogoče na Elektrodi ? )

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 13, 2003 9:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo,
Dobra ideja Very Happy . Našel sem nekaj podobnega. Si imel v mislih to? Povezave

Lp, Frenki


Nazadnje urejal/a frenki Pet Avg 15, 2003 11:03 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 13, 2003 9:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki odlično si to naredil - že "polnim" moj "bookmark" tja


lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 13, 2003 9:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo,
Odpiranje novih kategorij lahko naredi administrator. To bom poskusil popravit, do takrat pa, če ima kdo kak predlog naj napiše pa odprem. Povezavo pa lahko naredi registriran uporabnik.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 14, 2003 10:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče dodaj računalništvo, če je možno gumbek "Povezave" ta čas ko je na novo malo poudari - da ga bodo obiskovalci prej opazili.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 14, 2003 11:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče bi še tam napisal, da vsi registrirani uporabniki lahko dodajajo povezave ketere se jim zdijo zanimive - do sedaj sva jih dodajala le midva Confused

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2003 10:49 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, očitno sva pri dodajanju povezav ostala kar malo osamljena Crying or Very sad kljub temu da je kot nova zadeva po moje kar dobro označena. Ne vem, meni se tale varianta neke vrste imenika ni zdela tako slaba.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gavran
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:16
Prispevkov: 415
Aktiv.: 1.87
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2003 11:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zadeva je zanimiva - jaz sem dodal dva linka (med proizvajalci). Žal pa je premalo opazna.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 11, 2005 10:16 pm    Naslov sporočila: icon_sad  Odgovori s citatom

Kategorija povezave se mi zdi, da nekako ne zaživi kljub temu, da bi marsikdaj lahko komu prišla prav.

Za tiste, ki mogoče ne veste - vsakemu uporabniku je dana možnost, da si svoje zanimive zasebne povezave shrani sem in na ta način dobi neke vrste "Bookmarks" dostopen od kjerkoli in viden samo njemu. Ostale kategorije so javne in dostopne vsem. Odpiranje novih kategorij je sicer v domeni administratorja, dodajanje povezav v obstoječe pa lahko izvede vsak registriran uporabnik. Če ima kdo kak predlog glede organizacije kategorij je seveda dobrodošel, prav tako pa tudi kaka zanimiva povezava dostopna vsem uporabnikom.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 12, 2005 6:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Osebno to možnost precej koristim. Po moje je kot je napisal Gavran premalo opazna. Če obstaja možnost, bi bilo zanimivo Izbiro prestavit pod uro, ter dodati še izbiro "dodaj povezavo". Prav tako bi bilo zanimivo, če se bi videlo recimo zadnjih pet dodanih novih povezav. Frenki, če boš delal kaj na tem podaljšaj polje za vnos povezave, kajti naletel sem že na nekaj povezav, ki niso šle noter.
Primer tale.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group