www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Novi posti?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Gavran
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:16
Prispevkov: 415
Aktiv.: 1.86
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 14, 2003 7:11 pm    Naslov sporočila:  Novi posti? Odgovori s citatom

Na drugih forumih sem navajen na to, da mi ob obisku označi oziroma izpiše poste, ki so se pojavili od moje zadnje prijave, tu pa to ne dela ali pa jaz nečesa ne vem. Prosim pomoč!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 14, 2003 7:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj niso označeni Shocked ? Nisem prepričan ampak se mi zdi da bi moralo delati. Ikona pred Post-om naj bi bila rumena, pa tudi na levi strani med svežimi diskusijami naj bi bili novi posti od zadnjega obiska označeni z rumeno puščico. Res da ni ne vem kako velika ampak vseeno.

Dajte, še ostali malo pogledat - če je res narobe, da grem iskat.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.23
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 14, 2003 9:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem pa opazil, da se čudno obnaša tisti seznam : sveže diskusije , kliknem na eno, mi jo odpre, potem pa še na drugo, mi pa javi, da od mojega zadnjega obiska ni nič novega, pa je novo.
V naslovni vrstici potem zbrišem na koncu &view=newest potem pa gre na ta post. in to se čudno obnaša samo pri tistih, z rumeno puščico.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 14, 2003 11:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,
Pri meni je tako; vidim nap. dva nova sporočila - označeno rumeno pogledam prvega potem grem nazaj na forum (ne z tipko nazaj ampak kliknem kar na gumb WWW2 Seznam forumov tisti drugi, katerega še nisem prebral se razbarva kot da je že prebran Sad
Uporabljam Netscape


lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 14, 2003 11:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imate prav Embarassed . Nekje nekaj ne dela tako kot bi bilo treba. Kolikor sem uspel pogledat je tako, da ob obisku takoj prestavi čas zadnjega obiska na trenutni čas. Posledično pa so zanj vsi posti prebrani. Primerjal sem originalno instalacijo s to, na kateri teče forum pa v tem segmentu ne najdem razlik Sad . V vsakem primeru bo tole treba najdet. Očitno sem bil sam bolj pozoren na druge stvari pa tegale niti opazil nisem.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 16, 2003 11:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole naj bi bilo sedaj popravljeno . Kolikor sem sam testiral dela. Preverite še ostali.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 16, 2003 1:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni dela OK
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.23
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 17, 2003 11:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdaj pa dela.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gavran
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:16
Prispevkov: 415
Aktiv.: 1.86
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2003 9:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Delaaaaaaa!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group