www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Upgrade verzije foruma na 2.0.6

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 15, 2003 12:19 pm    Naslov sporočila:  Upgrade verzije foruma na 2.0.6 Odgovori s citatom

Danes sem naredil upgrade verzije foruma. Zadeva je lepo stekla in sam nisem opazil nekih nepravilnosti (razen tega kar je bilo že omenjeno). Torej če bo kdo naletel na kako novo težavo naj prosim napiše.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 15, 2003 8:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekaj sem čaral s cookie nastavitvami Embarassed in lahko se zgodi da bo potrebna ponovna prijava oziroma brisanje cookie-ja na vašem browserju in ponovna prijava. Žal se zgodi tudi to, čeprav skušam paziti da se takšne reči ne bi dogajale.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 17, 2003 7:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo sem gledal izgled foruma v primerjavi s tem, kako izgleda ob instalaciji. Preden sem se spustil v upgrade sem naredil svežo testno instalacijo - če koga zanima, jo lahko pogleda tule Testni forum. Kar precej drugačen od tega, ali ne? Wink Kolikor je videti je trenutna verzija kar stabilna (upam da kje ne preži še kako neprijetno presenečenje) vsaj sodeč po tem kolikor sem testiral sam. Če pa kdo najde kako nepravilnost naj prosim napiše.

Upam da se bo sedaj našlo tudi kaj časa za posvečanje vsebini, ki je bila vsaj z moje strani v zadnjih tednih nekoliko zapostavljena Crying or Very sad .

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 02, 2003 9:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

malo bolj prazen , ostalo se mi zdi isto, kje so razlike?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 02, 2003 11:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pravzaprav nobene Wink . Gre za enako verzijo kot je tale. Edina razlika je v vsebini. Kot sem enkrat v neki razpravi že omenil daje forumu obliko vsebina in njegovi uporabniki. Brez tega vse skupaj nima nobenega smisla.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 02, 2003 11:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

se strinjam je pa tudi res da vsebina in oblika dajeta udeležencem možnost sodelovanja.
če pa je forum namenjen samemu sebi izgleda nekako tako:
http://www2.pcmg.si/forum/ Question Question lahko njim saj imajo davkoplačevalski denar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group