www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Vprašanje Frenkiju
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 12:23 pm    Naslov sporočila:  Vprašanje Frenkiju Odgovori s citatom

Kaj pomeni tista ikonca Wiki v menuju Shocked
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75555.26

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 2:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 3:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Confused hm Linux , lahko malo več poveš o tem "peskovniku"
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 3:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Wiki sem šele postavil. Zadeva se mi zdi primerna za organizirano objavo projektov in dokumentacije, zato jo bom poskusil spraviti v življenje. Po moje lahko postane koristno orodje kot dodatek forumu. Več o tem bom napisal, ko ga spravim v življenje do te mere, da lahko pričnemo z uporabo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 3:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
...Wiki sem šele postavil.....


To pomeni, da nekateri dobro opazujejo kaj se dogaja na forumu. Wink Po pravici povedano "gumbeka" nisem videl Embarassed pozoren sem šele postal ko je to omenil Iskra.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75555.26

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 9:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2004 10:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nazorneje bi zadevo težko opisal.

Mislim, da bi se koncepta wiki in forum lahko lepo dopolnjevala. Če bo postavitev vsebinsko zaživela lahko nastane uporabna baza znanja in koristen pripomoček vsem uporabnikom foruma.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 16, 2004 8:06 am    Naslov sporočila: icon_great  Odgovori s citatom

Cool Very Happy , Se pravi , več kot uporabno orodje. MarE69 izgleda da ti že to uporabljaš . Po tvojem opisu bi to lahko bila zelo , zelo uporabna stvarca za kakšne zanimive projekte.
Recimo , da se bi hoteli preizkusiti v modelarstvu, mogoče raketarstvu (samo za primer) kako bi se recimo organizirali s tem Wiki-jem ?? d'oh!

_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75555.26

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 16, 2004 12:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2004 9:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Very Happy Nekaj zanimivega nastaja tam Wink . Izgleda da je stvar vsestransko uporabna , razen če se ne bodo kaj Amerikanci pritožili Liar
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2004 6:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

iskra je napisal/a:
Very Happy Nekaj zanimivega nastaja tam Wink . Izgleda da je stvar vsestransko uporabna , razen če se ne bodo kaj Amerikanci pritožili Liar


Tam samo malo poskušam. Sicer pa mislim, da bi lahko nastala zanimiva stran, če bo kaj volje za delo. Objave na wiki vzamejo nekoliko več časa kot je to na forumu, omogoča pa izdelavo kvalitetnih prispevkov.

No, kaki predlogi glede vsebine in organizacije začetne strani bi bili dobrodošli, potem pa bomo videli ali bo zaživelo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2004 9:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Predvsem bi bilo dobro , da bi malo natančneje razložil možnosti tega "peskovnika" Wink Prepričan sem , da bomo potem kaj kmalu postavili manjše in večje "umetnine" Very Happy
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2004 11:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ko sem malo brskal po Wiki-ju sem videl da je že kar precej na njem v slovenščini.
Ker sprašuješ , Frenki , kaj na prvo stran Confused , samo za radovednost sprašujem :
Glede na to , da je Silvotova tema - šola - programiranja , postala precej obširna in že teško sledljiva , sprašujem , ali bi se dalo recimo ta del spraviti na naš "peskovnik" ?
Tako bi recimo lahko povezali vse "forumaše" na isto "hišno" številko ?

Wink Skupni imenovalec Wink

_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 29, 2004 4:37 pm    Naslov sporočila: icon_sad  Odgovori s citatom

Confused Kaj ni nobenega "wikijaša" . Kot sem izbrskal iz navodil in razlage , izgleda da bi stvar res bila zelo uporabna
Citiram:
Eh, nisem kaj veliko delal. Dal sem ga na en server, toliko da sem videl, kako zgleda. Res pa je za take stvari več kot primeren sistem za upravljanje z vsebino.
Kot je že napisal MarE69 Confused Ampak brez "vaje " ne gre ?
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 15, 2005 8:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da ne odpiram nove teme - zanima me, če obstaja tukaj na forumu podobna možnost kot recimo na mobisuxu v albumu? Tam imaš namreč možnost, da pri nalaganju fotografije vključiš logotip preko fotografije, ter na tak način označiš izvor oz. "lastništvo" fotografije.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group