www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

FM - ne morem v direktory katerega sem kreiral ?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2003 9:48 pm    Naslov sporočila:  FM - ne morem v direktory katerega sem kreiral ? Odgovori s citatom

Poglej Frenki v čem je problem. Na FM sem kreiral direktory PC softwerski testi a ne morem do njega. Sem potem kereiral še enega kjer sem besede povezal z vezaji. Ta dela mormalno. Nisem ga niti poskušal zbrisati, da vidiš v čem je problem.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 19, 2003 12:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo,
Naletel si na programsko napako Embarassed . Problem je v tem, da si napisal ime direktorija z presledkom na koncu :

Citiram:
/PC softwerski testi >


Tegale ne prabavi pravilno potem pri cd-ju.

Nekaj časa sem sicer porabil za iskanje ker navidez vse izgleda pravilno. Bom popravil da se to ne bo dogajalo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 19, 2003 8:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mali potreben dodatek v kodi:

Citiram:
$name = trim($name);


Mislim da bi morala sedaj zadeva delati. Če bo še karkoli bom poskusil poiskat.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2003 1:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,
Na Filemanager sem hotel uploadat preko http:// in sicer pripono, ki je pripeta na forumu. Nisem uspel. Sem pa v tem trenutku razmišljal, da bi bilo zanimivo, če bi seveda šlo, da bi se vse pripone s foruma shranjevale na FM in sicer v direktorjije z imeni glavnih skupin forumov. Na primer vse pripone v forumu " Osnove programiranja PIC-a v Assembler-ju" se bi samodejno shranjevale na FM v istoimenski direktorij.


lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2003 2:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo tole preko http je prav da ni šlo. Gre namreč za prijavo, ki je na forumu potrebna - filemanager ki dejansko izvede prenos datoteke pa tja ni prijavljen. Kar pa se druge ideje glede linkov priponk iz foruma na filemanagerju tiče je verjetno lažje izvedljiva. V zadnjem času sem se sicer bolj osredotočil na DocDB in možnost povezave s priponami na forumu bom pa tudi tole ob prvi priliki pogledal kaj bi se dalo naredit.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2003 2:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dokler ne najdemo neke ustreznejše rešitve je možno priponke pregledovat preko linka Priponke v zgornjem menuju. Tam je možno izbrati prikaz enega foruma in ven dobiš vse kar je pripeto tam.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 24, 2003 12:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,
Ali lahko malo bolj prodrobna opišeš, kako poteka upload preko http naslova ? Prejle sem hotel tisti PDF za zokijev instrumet prenesti od tam na FM. Navedel sem točno povezavo. Malo je "mlelo" a ni šlo.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2003 12:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo glede http upload-a si imel prav Confused . Ko sem nazadnje poskušal je še delalo OK, očitno pa sem nekaj popravljal in nekaj pokvaril, ker res ne dela tako kot bi bilo treba. Bom preveril v čem je stvar in napišem.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group