www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Spirala za zaščito kablov
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 8:53 pm    Naslov sporočila:  Spirala za zaščito kablov Odgovori s citatom

Upam da bo tukaj kdo vedel, kje kupiti spirale, ki jih oviješ okoli skupka kablov da stojijo skupaj in da zadeva zgleda kolikor toliko lepo. Videl sem jih npr. pri PC-jih, ki so na pisalnih mizah in s temi spiralami povežemo vse tiste tone kablovja...

Question

TNX!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
rok245
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2008 7:54
Prispevkov: 131
Aktiv.: 0.68
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 8:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

na mimovrst*h sem jih videl

http://www.mimovrste.com/artikel/2170016421/q=set%20za%20ovijanje%20kablov/set-za-zascito-kablov-akasa-ak-tk-01
upam da misliš tole
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 9:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bravo. Jaz sem na googlu iskal besede spirala, spiralna zaščita...in nič našel. Sicer je namenjen za notranjost računalnika, ampak tudi če to montiram zunaj, se po moje tale spirala ne bo pritoževala...

Hvala!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 9:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dobiš tudi v elektronabavi.
_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 9:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

aha...hvala. Bom šel jutri ali v pon. gledat...mi je malce bližje kot mimov...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.88
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 10:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri zelenem trgovcu iz Kranja imajo tudi, vsaj v Mariboru. Red med kabli okoli računalnika pa kljub nabavi teh spiral nisem naredil. Wink Temu se rče lenoba!
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 10:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, poznam to...
drugače pa jaz rabim bolj za kablovje okoli modema, routerja, USB diska in podobne krame, kjer zdaj kabli štrlijo v vse mogoče in nemogoče stvari... Evil or Very Mad
PC imam k sreči postavljen tako da se ne vidi zadnje strani, pa tudi ni prozoren, tako da notranjosti ne rabim "pospravljati"... Twisted Evil

Zeleni trgovec, a? dobro si se spomnil...sem rabil par minut da mi je potegnilo Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Vajdo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Sep 2004 23:06
Prispevkov: 1088
Aktiv.: 4.88
Kraj: Ribnica

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 11:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tukaj se dobijo različne velikosti, uporabno predvsem, kjer je malo daljša kablaža. Če pa se odločimo kasneje dodati kakšen kabel, namni treba celega snopa podreti. Jaz imam v parih primerih rešeno tako, da dam na zadnjo stranico od mize takšen kanal, in pokazalo se je da je takšna zadeva še najbolj uporabna. Vse viške kablov enostavno skriješ v kanal, na mestu kjer gre kabel ven iz kanala pa enostavno odlomiš rebro.
_________________
Lep pozdrav, Primož
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 8:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lepo...hvala. Zdaj se bo kar težko odločit, katera stvar je boljša in lepše izgleda Very Happy
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.81
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 1:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam ta spirala, montirana v računalniku, morem reči da je precej uporabna zadeva, naredi red kakor treba. Sicer nisem kupoval posebej, ampak sem jih dobil v kit kompletu za osvetlitev računalnika.
_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 1:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, če imaš prozorno ohišje, potem res rabiš lepoto v njem...zato imam jaz raje kovinskega Twisted Evil
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.81
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 2:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

imam kovinsko, nekaj časa bilo celo brez stranice, sedaj sem dal stranico gor, drugače pa sem vso "lepoto" ven pobral. Nisem frik na lepoto Pc-ja.
_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 2:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri meni je tudi velik problem prahu - dnevna soba, sedežna garnitura, preproga, dva lesija...vse to prispeva k toni prahu, tako da moram vsakih par mesecev sesati PC...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Roadracer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 16 Okt 2005 18:41
Prispevkov: 482
Aktiv.: 2.16
Kraj: LJ/Litija

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2016 3:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da ne odpiram nove teme. Kje bi se dalo dobiti pleteno nogavico za kable? Rad bi na 3d tiskalniku pospravil kable, pa se mi zdi veriga za kable malo overkill.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
boriskozjan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2008 23:23
Prispevkov: 956
Aktiv.: 5.09
Kraj: Šmarje pri Jelšah

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2016 4:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

išči pod snake skin cable managemenet
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group