www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Tester transistorjev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Microchip PIC
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Misko
Član
Član



Pridružen-a: Ned 16 Apr 2006 15:15
Prispevkov: 549
Aktiv.: 2.51
Kraj: MS

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 6:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem vezje pa vse sestavil vendar mi pri odprtih merilnih sponkah ne napiše "no component" temveč ves čas nekaj meri včasi za diodo, tranzistor. Ko pa se mu več "neda" pa mi izpiše črke po celem ekranu. Zanima me samo če se še komu kaj podobnega dogajalo.


Spet odgovarjam sam sebi. Malo sem pregledal tiskanino in opazij hladen spoj. Evil or Very Mad Tako da sedaj dela.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.13
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 11:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
Pregledal sem malo z osciloskopom. Vse mrtvo. PIC ne miga. Nobenih signalov nikjer. Izgleda, da je PIC umrl. In to meni pred očmi. Zdaj sem pa slabe volje in še bolj sovražim PIC-e.



Dobil sem PICa od Darkota. Priklopil na programator ,mi ga je lepo zaznalo,prebral,a vsebina prazna Shocked . Sprogramiram ponovno,nastavim tiste fuse,ga še enkrat preberem,vsebina je. Ga vstavim v svoj tester,dela,kalibracije ne morem izvesti,se mi resetira. Ga ugasnem,ter ponovno prižgem,LCD neincializiran Shocked Ga vzamem spet ven,pogledam z programatorjem,prazen.Ponovno sprogramiram in ga dam v tester,se pobere,a še vedno ne morem priti do kalibracije,kaj še do meritev. Vedno se PIC resetira. Programiral sem ga pa z istimi nastavitvami kot oni,ki sem ga poslal nazaj in dela.

Morda kdo ve kakšne siptome ima tale PIC Question

_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 11:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

EEprom? Gre s programatorjem pisati v EEprom? Sicer gre definitvno za okvaro mikorokontrolerja. (sicer zelo čudndo - kaj podobnega še nisem doživel)
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 5:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
EEprom? Gre s programatorjem pisati v EEprom? Sicer gre definitvno za okvaro mikorokontrolerja. (sicer zelo čudndo - kaj podobnega še nisem doživel)

Ja, ja... izgleda, da je osovraženost obojestranska. Laughing

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.13
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 6:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
EEprom? Gre s programatorjem pisati v EEprom? Sicer gre definitvno za okvaro mikorokontrolerja. (sicer zelo čudndo - kaj podobnega še nisem doživel)


Mislim,da je tale PIC dokončno "zdihnil". Enkrat sem lahko še vpisal v EEprom in flash,sedaj pa ne morem več,ko ga preberem dobim same 0000 oz. NOP. Fora pa je tudi v tem,da ko pa hočem dati eni drug hex,pa vsebina ostane. Probal sem pisati v EE,ga sicer vpiše,vendar,ko ga preberem je prazen. Uporabljam pa USB ICD2.

V picbasicu,sem napisal program,da mi na portb prižiga in ugaša LEDico. Program deluje. Noče pa delat z hex-om za tester. Čudno tole obnašanje.

Sicer,sem pa že sprogramiral frišnega PICka,tako da dela brez težav Wink

_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dejanh
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2008 20:43
Prispevkov: 34
Aktiv.: 0.18
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 2:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Lotil sem se izdelave tegale projekta...
Zataknilo se mi je pri naložitvi Elektorjevega .hex-a na PIC (16F876a) preko Pickit2. Program mi ob importiranju hex-a takoj javi, da je datoteka "prevelika" za ta PIC. Vseeno sem poskušal zadevo vpisati, nakar sicer aplikacija javi, da je zapisovanje uspelo, vendar ko kasneje PIC preberem, vidim da je prazen.
Poskusil sem že večkrat, vendar mi nikakor ne uspe.

Enostavno nevem, kako bi rešil ta problem, zato bi prosil za pomoč

Hvala!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dejanh
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2008 20:43
Prispevkov: 34
Aktiv.: 0.18
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 7:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poskusil sem še z T4001-2.hex, ki ga naloži bp, in pravtako dela tudi tester bp.
Kaj bi torej povzročalo nevšečnosti pri Elektorjevemu hex-u Think ?

Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.84
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 07, 2008 1:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Etola se spravljam narediti tale tester v Eaglu, pripenjam sliko sheme, če bo kdo malce pregledal da nisem kaj pozabil ali karkoli; mislim, da je vse ok, kasneje ko končam vse pa prinem še vse ostalo. Smile


shema.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  52.6 KB
 Pogledana:  151 krat

shema.png



_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sortaj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 23 Jul 2008 21:51
Prispevkov: 812
Aktiv.: 4.25
Kraj: Med Vipavo in Štanjelom

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 4:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dejanh je napisal/a:
Pozdravljeni!

Lotil sem se izdelave tegale projekta...
Zataknilo se mi je pri naložitvi Elektorjevega .hex-a na PIC (16F876a) preko Pickit2. Program mi ob importiranju hex-a takoj javi, da je datoteka "prevelika" za ta PIC. Vseeno sem poskušal zadevo vpisati, nakar sicer aplikacija javi, da je zapisovanje uspelo, vendar ko kasneje PIC preberem, vidim da je prazen.
Poskusil sem že večkrat, vendar mi nikakor ne uspe.

Enostavno nevem, kako bi rešil ta problem, zato bi prosil za pomoč

Hvala!


Meni tudi javi to! sem naredil drugega-ne od elektorja!
bi kdo vedel, kaj je narobe oz. kako bi se to dalo rešit?

lp

_________________
Svet je bil analogen, dokler ni Planck vsega zafrknil...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sortaj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 23 Jul 2008 21:51
Prispevkov: 812
Aktiv.: 4.25
Kraj: Med Vipavo in Štanjelom

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 20, 2009 12:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

upam, da to ni reklama...
je kdo opazil, da se ta škatla do milimetra prilega testerju?
so jo namensko naredili?

lp

_________________
Svet je bil analogen, dokler ni Planck vsega zafrknil...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 01 Okt 2004 1:17
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.00

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 22, 2009 10:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.


tran.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  43.15 KB
 Pogledana:  5 krat

tran.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.53
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 22, 2009 2:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sortaj je napisal/a:
upam, da to ni reklama...
je kdo opazil, da se ta škatla do milimetra prilega testerju?
so jo namensko naredili?

lp


Potem bi lahko verjetno v to škatlo spravil tudi ta ESR je že kdo poskusil ali gre? Very Happy

Lp Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DaLuKa
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 18:05
Prispevkov: 57
Aktiv.: 0.27
Kraj: HR

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 03, 2009 5:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala Silvo, ni bila napaka v hex fajlu za pic, vec mikroskopsko prekinitev enega voda na stampi.

Originalno francosko navodilo



AS4002_assembly_f.rar
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  AS4002_assembly_f.rar
 Velikost datoteke:  561.4 KB
 Downloadano:  60 krat

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ID
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jun 2005 18:17
Prispevkov: 865
Aktiv.: 3.90
Kraj: Ljubljana-Podpeč

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 21, 2009 10:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Počasi bom dobil sive lase poleg tega testerja. Ko sem najprej v programu odprl elektorjevo kodo, m je takoj javil, da je koda prevelika in da ne gre v željeno napravo. čip vseeno sprogramiram- če ga preberem dobim nazaj isto vsebino. Naredil sem 3 ploščice- 2 sta bili za nič po lastni krivdi. Lepo naspajkam vse elemente vse priključim, vežem napajanje- LCD se ne inicializira. Prva vrstica ostane črna druga pa pravzna. Si mislim ok., očitno se ni program prav zapekel v pica. Zato sem probal še obe originalni kodi, ki sta pripeti na začetku teme. Imel sem enake probleme. Probal sem drug LCD in je isto. 4X sem premeril celo ploščico- nikjer napake, vse lepo prevaja. Ker pa zadeva noče in noče delovati, sem PICa brez ostalih treh čipov postavil na protobord, da vidim, če se bo LCD inicializiral. Brez uspeha. Obe vrstici zelo hitro utripata in se ne vidi noben napis- WDT je seveda izklopljen. Sumim na RC oscilator. Probal sem tudi 2 PICa in je z obema enako. Ima kdo idejo, kaj bi lahko bilo narobe, ker sam res več nimam nobene pametne ideje!?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 22, 2009 7:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tu je krajša Elektorjeva verzija HEX zapisana v drugem formatu, ki sem jo lahko uporabil.

μC
configuration
The microcontroller must be configured
with the following options:
– oscillator in RC mode
– watchdog timer (WDT)
disabled
– ‘timer reset on power on’
enabled
– brownout reset disabled
– EEPROM protection disabled
– writing to Flash memory disabled
– debug mode disabled
– code protection disabled
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Microchip PIC Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Naslednja
Stran 11 od 13

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group