www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DrRogla
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Jan 2005 18:00
Prispevkov: 336
Aktiv.: 1.51
Kraj: Hrastnik, Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2008 1:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja no, vsekakor je znanje tujih jezikov že kar pomembno. Vsekakor je brskanje in iskanje informacij po internetu dosti lažje.
_________________
LP, Božo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.09
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2008 11:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

drVrh je napisal/a:
Uspešno končal 1. letnik elektrotehnik računalništva, s prav dobrim uspehom!

Slovenščina 4
Umetnost 5
Angleščina 2
Matematika 3
Tehnologija s kemijo 4
Osnove elektrotehnike 4
Športna vzgoja 5
Geografija 5
Praksa 5
Računalništvo in dokumentiranje 5
Elektrotehnika 5

Ni bog ve kaj, samo vem pa da hodim z veseljem in z veseljem opravljam ta program!


Čestitam,lep uspeh.

_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
NeoTO
Član
Član



Pridružen-a: Pon 28 Mar 2005 19:19
Prispevkov: 2751
Aktiv.: 12.35
Kraj: Trzic

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2008 11:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lep uspeh, le pri angleščini se potrudi. Verjemi, se bo obrestovalo! Very Happy
_________________
Lp,
Matevž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.86
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2008 11:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ha.. jaz sem tudi imel vedno dvojko v angleščini. V življenju pa me je še kako teplo ravno lastno neznanje.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.


Nazadnje urejal/a VolkD Sre Jun 25, 2008 10:21 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.06
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 25, 2008 5:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A ni to zanimivo?!

Jaz sem v velenju (SERŠ) naredil 3 letni program elektrikar-elektronik... nato v vojsko, pa bluzit okoli, nakar se vpišem na tehnično v Iskro- kranj... (Na gorenjsko me je pripeljala ljubezen ) Wink

Firma mi nekaj plača, nekaj sam in sedaj sem ing. mehatronike... nakar se na obletnici SŠ dobimo na kupu... več kot 70% ljudi,s katerimi sem bil sošolec v SŠ, so obupali nad štromom...

Je res tako zafrknjena zadeva ta elektrika ali se ljudje preprosto odtujimo od dejavnosti in so kar pač so? NPR: večina jih je šla na linijo v gorenje... Rolling Eyes

_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
arozma
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jan 2008 16:57
Prispevkov: 56
Aktiv.: 0.28
Kraj: Britof pri Kranju

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 25, 2008 10:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Veliko ljudi ob prvi manjši težavi vse skupaj nekam vrže in ne sledi določeni dejavnosti.

Uspešno končal 2. letnik programa tehnik mehatronike

fizika - 3
angleščina - 2 d'oh!
telovadba - 4
mehatronika - 3
tehnično komuniciranje - 4
tehnološki procesi - 4
sociologija - 4
matematika - 3
slovenščina - 3
informaciski sistemi - 4
zgodovina - 4
geografija - 3
praksa - 4

Mislim, da sem pravdober. Mogoče sem si kakšno oceno narobe zapolnil. Jutri dobimo spričevala. Lani sem bil pa dober.

_________________
Zakaj bi bilo zakomplicirano če je lahko preprosto?!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xsyt
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 22:19
Prispevkov: 1346
Aktiv.: 6.96
Kraj: Slov.Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 17, 2008 3:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem med mlajšimi obiskovalci tega foruma; Letos grem v zaključni letnik (SŠ) za elektotehnik-elektronik, kam pa po tem ... kdo ve. Rolling Eyes
Elektronika mi je vedno bil hobi, za katerega mi ni nikoli bilo žal €, niti časa, ali prebedenih noči ob testiranju, eksperimentiranju...
Nisem pa prepričan če bom šolanje nadaljeval ravno v tej stroki - veseli me tudi strojništvo ter gradbeništvo. Kam bo ponesla pot pač..
Ne maram te šolske teorije, ki nikamor ne gre, naučiš pa se tako bore malo - drugače povedano precejšna izguba časa. Pa saj ne, da mi ne bi šlo.. le ne maram tega(ne šolanja, ampak to, da se tako malo glede tega naučimo tam) Confused

Trenutno se ukvarjam predvsem s mikrokontrolerji PIC.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Misko
Član
Član



Pridružen-a: Ned 16 Apr 2006 15:15
Prispevkov: 549
Aktiv.: 2.50
Kraj: MS

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 17, 2008 9:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem letos končal smer elektrotehnik-elektronik dalje sem se pa vpisal na FERI močnostna elektronika vendar verjetno ne grem naprej ker sem opazil da se bolj vidim kot inštalater el. inštalacij.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
klemen88
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Jan 2008 17:37
Prispevkov: 747
Aktiv.: 3.76
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 17, 2008 2:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Usprešno prestal poklicno maturo za elektrotehnika elektronika. V SŠ sem hodil v Velenje tako kot aljos-a vendar sem se odločil za nadaljevanje 3+2. Kolker sem jaz dobil občutek se 3/4 dijakov vpiše v to smer zaradi tega, ker pač niso vedeli kam drugam ( vsaj moji sošolci ). No in zanimivo je to, da se je skozi vseh 5 let prebilo le malo dijakov, ki smo bili sošolci že v prvem letniku smeri elektrikar-elektronik. Skozi ta leta sem dobil občutek, da veliko sošolcev sploh ne zanima elektronika ampak samo zato, da imajo nekakšno izbobrazbo, kar se tudi med poukom vidi koga res zanima. Polovica jih bo pa tako ali tako delalo v Gorenju za trakom, žal.

Jaz sem se vpisal naprej, ker me elektronika res zanima, kot hobi in čez določen čas tudi kot služba.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
airwolf
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 17:17
Prispevkov: 2060
Aktiv.: 10.65

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 22, 2008 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Maturant tehnične gimnazije
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
program_er
Član
Član



Pridružen-a: Sob 08 Mar 2008 13:47
Prispevkov: 2173
Aktiv.: 11.07
Kraj: Maribor (Pohorje)

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 22, 2008 10:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ojoj, me je kar sram... Confused Pravkar končal 8. razred OŠ, z nazivom najboljšega učenca šole in z vsemi predmeti zakjučenimi 5! Cool
_________________
Upanje ni del naše projektne strategije.
Member of Trisat - 1. Slovenian satellite running new fault tolerant aerospace processor.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
nakamichi
Član
Član



Pridružen-a: Pon 21 Avg 2006 18:51
Prispevkov: 845
Aktiv.: 3.93
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 23, 2008 12:10 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa še moj lonček: dipl. ing. elektrotehnike...elektronik. Sicer pa še vedno študent, bo potrebno dodat še univ. pred naziv...ali morda kaj več.

Nekaj malega sem delal v razvoju, kjer sem imel veselje delat z Aly-jem in ostalimi RLSovci.

L.P.,
Miha
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 23, 2008 12:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tuje jezike res ne zanemarjat. Prej ali slej pridejo prav.....
_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hvon
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Apr 2008 9:55
Prispevkov: 195
Aktiv.: 1.00
Kraj: Avče

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 23, 2008 1:21 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

elektrikar energetik, zaenkrat opravljam delo viličarista in strojnika.upam da čimprej naredim cnc in da mi vsaj malo zalaufa,pa dam odpoved na firmi Laughing (za 610 eur že ne bom delal cel mesec Shame on you ) hobi: avtomatika,elektrika,akustika,..
_________________
" Domišljija je začetek ustvarjanja. Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš."
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.86
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 23, 2008 4:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hvon je napisal/a:
za 610 eur že ne bom delal cel mesec Shame on you

Mnja.. jaz moram bit za precej manj cel mesec penzionist.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Naslednja
Stran 9 od 18

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group