www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fruc
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 03 Apr 2008 19:55
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.04
Kraj: Vipava

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 26, 2013 3:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem dipl.ing elektrotehnike, delam pa v telekomunikacijah.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.92
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 26, 2013 4:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

izobrazba: dipl. ing. Elektortehnike
- Trenutno delam drugo bolonjsko stopnjo(mag) na FE

Trenutno delo:
- Večinoma preko študentskega servisa rišem vezja na Hella Saturnus Slovenija(Cadence)
- Na Fakulteti redno pomagam kot demonstrator pri risanju vezij v Altium Designerju
- V popoldanskem času in za vikende pa razvijam manjša vezja z namenom objave pod OSHW(Open source hardware) licenco, ko bo čas, da uredim spletno stran www.sectorlab.com
- Razvijam in načrtujem elektroniko ter naprave v sodelovanju z nekaterimi podjetji. Trenutno še preko napotnice ampak moram počasi prestopiti na neko pravno obliko, ker s tem so same sitnosti.

Ostalo:
- Doma imam še CNC, na poti pa je še 3D printer.

- Tekom srednje šole in študija sem se pa preko servisa ali za hobi ukvarjal z marsičem, od varjenja optičnih vlaken, izdelave strojev za industrijo, načrtovanje vezij(močnostna, RF, Analog design...), sestavljanje naprav itd.
Karkoli mi je bilo zanimivo in je imelo vsaj drseči če ne leteči urnik.

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
z0r1n
Član
Član



Pridružen-a: Pon 02 Nov 2009 10:13
Prispevkov: 63
Aktiv.: 0.36
Kraj: Prevalje

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 9:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Elektrotehnik-Elektronik, bom počasi Ing. Mehatronike.
Zaposlen pa sem kot Elektroprojektant, projektant pnevmatike, nabavnik, .... skratka ni mi dolgčas.
Dosti je potovanja po svetu ter vsak dan nekaj novega, in to je tudi to kar mi je najboljše pri tej službi, da se stvari ne ponavljajo (vedno novi izzivi).

Kot hobi pa se ukvarjam z razno raznimi stvarmi (servis avtomobila, avtoelektrika, popravilo el. aparatov ter strojev, v službi tudi popravim kakšno elektroniko na kakšnem starejšem stroju (kitajske zadevce) pa še bi se kaj našlo.

Cool

_________________
James Dean: “Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.”
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
MatejK
trgovec



Pridružen-a: Čet 16 Maj 2013 17:59
Prispevkov: 98
Aktiv.: 0.74
Kraj: Maribor-Radvanje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 04, 2014 7:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Srednje šolski poklic: Aranžerski tehnk
Študij: Fakulteta za zdravstvene vede Maribor za dipl. zdra. 3. letnik
Ljubitelj računalništva Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jakey
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Jul 2012 0:38
Prispevkov: 651
Aktiv.: 4.56
Kraj: Ravne/LJ/Kobarid

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 21, 2014 10:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

SŠ: Elektrotehnik računalništva
VSŠ: Inženir mehatronike
VS: diplomirani inženir elektrotehnike(manjka 4 izpiti + 1/2 diplome)

_________________
Predlagam, da kar napišem, si čimprej skopirat, saj bodo šerifi tega foruma verjetno pobrisali s predpostavko, da ne prispeva (dosti) k vrednosti foruma.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
papagaj93
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Jun 2011 22:50
Prispevkov: 708
Aktiv.: 4.54
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 22, 2014 11:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav še z moje strani!

Letos v drugem roku mature pridobil 5. stopnjo izobrazbe Elektrotehnik-elektronik. Zahvala gre Angleščini Laughing .

Čakam na vpis na visokošolski študij elektrotehnike.

Delal vse mogoče prek študenta: skladiščnik odpremnik, razvoz hrane, gradbeništvo, izdelava nalepk v CorelDraw.
Najbolj pa sem ponosen na slabe dva meseca dela na Letriki v oddelku za elektroniko. Zaenkrat čakam in bi bil vesel kakšne zaposlitve v moji stroki, ampak na žalost tukaj v Vipavski dolini na katero sem zaenkrat omejen ni veliko teh možnosti.

Kot hobiji pa se ukvarjam s elektroniko, čebelarstvom, modelarstvom (letalsko, ladijsko, avto), tudi za harmoniko poprimemo, če je nuja Shhh Laughing

LP Rok
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Jan 2004 15:14
Prispevkov: 755
Aktiv.: 3.40

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 22, 2014 12:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi elektrotehnik elektronik, poklic računalniški tehnik. Kasneje še študent FRI - Očitno večni (3-je izpiti do diplome), ker sem raje nehal zapravljati čas in se posvetil bolj pomembnim rečem.

Delam kot vodja programerjev in razvoja v podjetju z 40-imi zaposlenimi. Hobi in (upam da kmalu) resen posel mi je avtomobilska elektronika, predvsem za motorsport, ker se tudi sam ukvarjam z dirkalnim športom.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andraz1
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 21 Feb 2011 16:46
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.04
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 12, 2014 12:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izobrazba: elektrotehnik-elektronik
Trenutno študiram elektritehniko (UN) na FERIju

Trunutno delo:
-2 projekta na fakulteti
-lani sem 2 meseca delal na IJSju prek študenta
-razni domači projekti
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oobuco
Član
Član



Pridružen-a: Pon 25 Avg 2014 11:00
Prispevkov: 206
Aktiv.: 1.76
Kraj: Šentvid pri Stični

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2014 11:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole temo slučajno našel, pa lahko pristavim tudi svoj lonček.

Najprej šibki na Vegovi, potem pa na stara leta še višja na dolenjskem.

Torej inženir elektronike.


Izkušnje - spomnim se še v osnovni šoli, ko so se pojavili prvi 7400, kako sem se bal, da se ne bom mogel več igrati s tranzistorji.

Raje pa digitalno kot analogno.

_________________
Pred EUR sem bil SIT! (sposojeno z grafita)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miharix
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Dec 2012 9:59
Prispevkov: 403
Aktiv.: 2.94
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2014 2:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No pa, da se še jaz uradno pofočkam.

SŠ: Splošna Gimnazija ( Brick wall )
Zaključena izobrazba Uni MB: Prof. proizvodno tehnične vzgoje in računalništva

Delam v dveh OŠ kot učitelj ter vzdrževalec/help suport za IT kramo.
Pred tem vzdrževalec/help suport za (stara)Pef-MB, ter programer v RCUM.

Elektronika mi je le hobi in zadnje čase precej bolj zanimiv kot modelarstvo. Cool
Pravi apetit za tranzitorje sem dobil šele, ko sem delal diplomsko (cenen CNC, vse iz nule)
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zacetnik123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Avg 2013 16:10
Prispevkov: 11
Aktiv.: 0.08

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2015 8:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mehatronika(univerzitetni študijski program), dodiplomska stopnja
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 30 Mar 2008 12:29
Prispevkov: 33
Aktiv.: 0.17
Kraj: trbovlje

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2015 9:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom


_________________
dobra antena je boljsa od dobre postaje
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
the thing
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 29 Maj 2015 6:53
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2015 7:21 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zadnje case je ocitno vseeno kaksno izobrazbo kdo ima,precej prstov do sluzbe imajo vmes zveze in poznanstva Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
milan62
Član
Član



Pridružen-a: Ned 04 Jan 2004 23:19
Prispevkov: 2379
Aktiv.: 10.71
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 14, 2015 9:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

the thing je napisal/a:
Zadnje case je ocitno vseeno kaksno izobrazbo kdo ima,precej prstov do sluzbe imajo vmes zveze in poznanstva Evil or Very Mad


Motiš se.
Izobrazba je pomembna, še bolj pomembno je, kaj dejansko znaš.


LP

_________________
Wasting time online since 1999
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Energetik-m
Član
Član



Pridružen-a: Pon 07 Dec 2009 19:16
Prispevkov: 1343
Aktiv.: 7.71
Kraj: Zagorje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2015 1:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

SŠ: tehniška strojna in elektro šola Trbovlje, elektronika šibki tok
F: UL, univ. dipl. ing. elektrotehnike, smer telekomunikacije
strokovni izpit za projektiranje elektroenergetike, nadzor in vodenje del za zahtevne objekte, NPK za meritve zahtevnih objektov (prej Edison plus), redno izobraževanje s preiskusom znanja za delo v eksplozijsko ogroženem okolju.
Zaposlitve in izkušnje:
-krmiljenje in avtomatizacija strojev, predvsem krmilniki Simatic
-razvoj elektronike, tudi za eksplozijsko ogroženo okolje
-projektant elektro energetike, (transport, priprava surovin, žerjavi, stroji, tudi za eksplozijsko ogroženo okolje)
-programiranje krmilnikov (Simatic, Allen Bradley)
-vzdrževanje strojev
-meritve v elektroenergetiki
Pred dvema letoma sem dal odpoved in odprl S.P. Opravljam zgoraj navedene dejavnosti.

_________________
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Naslednja
Stran 17 od 18

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group