www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Zakaj ne gre download?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
marko-x
Član
Član



Pridružen-a: Tor 02 Nov 2004 14:21
Prispevkov: 325
Aktiv.: 1.46
Kraj: prekmurje

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2004 7:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Eno vprašanje

Zakaj za vraga ne gre downlod???

Napiše mi "Prenos in ogled priponk je namenjen AKTIVNIM ČLANOM foruma."
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.33
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2004 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zakaj za vraga novo prijavljeni ne preberete PRAVIL

http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=249

Glej pravilo št. 6.


lp
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2004 8:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim, da gre za tehnično težavo, prijavljen je namreč 2. novembra. Bo moral frenki urediti.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2004 8:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo res je, po pomoti sem pred par dnevi zamenjal eno od datotek z verzijo, ki sem jo popravljal pred časom, ko je tekla debata o možnostih download-a. Problem je bil v tem, da sem takrat napisal noter pogoj treh dni aktivnosti in več kot 2 sporočili. Zadnje sem kasneje umaknil, sedaj pa, ...

Drži pa, kar praviš Slowfly - pravila bo potrebno uredit na nek drugačen način. Že tole, da po temi, ki je namenjena testni plošči packa s svojimi tegobami okrog download-a ni v redu. Mogoče bi bilo za razmisliti o tem, da se novim uporabnikom nekaj časa pravila odpirajo avtomatično pred ogledom katerekoli teme.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Djurodrljaca
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2003 16:31
Prispevkov: 393
Aktiv.: 1.76
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2004 10:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lahko bi pa sporočilu, da je prenos priponk dovoljen aktivnim članom, dodali pripis, kako postaneš aktiven član.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2004 10:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,

Najboljša varianta bi bila, da bi se tistim, ki so na novo reistrirani, in mu še ni potekla "uvajalna" doba treh dni ob kliku na pripono odprla pravila.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.33
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2004 10:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo , to bi bilo najbrž zelo primerno in učinkovito. Applause

lp
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zmelly
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 21:58
Prispevkov: 128
Aktiv.: 0.57
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2004 9:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam podobno težavo:

Izpiše:
Datoteke so namenjene uporabnikom foruma!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2004 9:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zmelly je napisal/a:
Imam podobno težavo:

Izpiše:
Datoteke so namenjene uporabnikom foruma!

Tebi pa tega ne bi smel napisat Shocked . Mi še zaupaš ali na forumu ali Filemanager-ju ? Glede Filemanager-ja je postopek oziroma zahtevano opisano na forumu.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Zmelly
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 21:58
Prispevkov: 128
Aktiv.: 0.57
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 09, 2004 2:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, grem na filemaneger, kliknem prijava in vpišem uporabniško ime ter geslo. To gre vredu in mi izpiše Dobrodošel (se mi zdi). Potlej k pa poskušam neko datoteko downloadat pa mi izpiše prej omenjeno. Glede foruma - vsaj priponke delajo vredu. LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 09, 2004 8:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjetno gre za tukaj opisano težavo. Preveri, ali sta uporabniško ime in e-mail naslov uporabnika Filemanagerja in foruma enaka.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 09, 2004 8:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na DocDB se pri dovnloadu pojavi prijeten racman Jaka ? Včasih dela , včasih pa ne ?
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s52o
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Avg 2004 7:31
Prispevkov: 173
Aktiv.: 0.78
Kraj: Hotavlje

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 12, 2004 7:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravleni!


Tudi pri meni ne gre!


Lep pozdrav! S57OPZ Zvone
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s52o
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Avg 2004 7:31
Prispevkov: 173
Aktiv.: 0.78
Kraj: Hotavlje

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 12, 2004 7:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še enkrat!



Izgleda da je kriv:,, neznanec,, !


Zvone, S57OPZ
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group