www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Server nedostopen

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 19, 2003 12:46 pm    Naslov sporočila:  Server nedostopen Odgovori s citatom

Po skoraj enem dnevu je server spet dostopen Evil or Very Mad . Problem se je pojavil pri internetnem ponudniku, ki je tako strokovno zapiral ud*ba.n*et da so se stvari vsaj približno normalizirale po skoraj 24 urah Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 19, 2003 8:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izgleda, da je bilo blokiranega še marsikaj drugega..opazil sem, da v tem času ni šlo niti na email.si

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.01
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 24, 2003 7:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljen Frenki !

Opazil sem, da v file managerju ne moreš download-ati več kot eno datoteko hkrati. Z GetRight-om pa sploh ne gre. Prosim preveri moje ugotovitve. Nerodno je download-at vsako posebej...

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 24, 2003 11:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lojz pozdravljen,
Tole bom preveril, ampak verjetno šele popoldne ali zvečer ker imam danes dopoldne kar pestro. Hvala za opozorilo.

Lp,
Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.01
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 24, 2003 12:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ni problema, saj ne gori. Sem slučajno opazil.
Pa še nekaj! Opazil sem tudi, da je sistemska ura na forumu dve uri zadaj.
To sem opazil tudi na Elektro-nu. Rolling Eyes

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 24, 2003 12:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

He, he problem časovne cone Embarassed . Priznam da sem spregledal. Hvala!

p.s. Poglej pa tudi svojo nastavitev v profilu Wink .

Lp,
Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.01
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 25, 2003 6:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Seveda!!!! Sploh nisem opazil, da se lahko časovni pas nastavlja v mojem profilu. Embarassed Saj ni zelo moteče, je pa bolje če vidiš pravo uro. Laughing
_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group