www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Ista sporočila na več forumih
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75337.21

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 12:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slawc
Član
Član



Pridružen-a: Ned 07 Mar 2004 11:43
Prispevkov: 210
Aktiv.: 0.94

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 1:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, ravno o tem smo govorili v nekem threadu.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 6:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarE69 je napisal/a:
Zakaj sta 2 foruma? Se nrbi tole združilo? Ali pa vsaj poste objavljajte v enem. Evil or Very Mad


Enako: Prvič in Drugič - In na koncu gospod seveda ne zbere niti toliko volje, da bi napisal do kje je z rešitvijo prišel oziroma kako je stvar rešil.

Ne samo na dveh, tudi na treh sem že videl postavljeno identično vprašanje. Tole moti tudi mene in glede tega bo treba nekaj naredit. Ena od bolj drastičnih možnosti bi bila, da takšnega enostavno izključimo. Če vzamem za primer tole kar opisuje MarE69, kar je bilo poslano na SE in tukaj, se ista tema na obeh forumih pojavi dvakrat - med svežimi diskusijami in med "Diskusijami s foruma SE". Tole enostavno nima smisla. Povejte še ostali svoje mnenje, da vidimo kako naprej.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko11
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 17:47
Prispevkov: 866
Aktiv.: 3.89
Kraj: Dobrepolje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 6:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem tudi ze pisal na drug forum isto vprasanje. Zakaj? Tukaj naprimer ne dobim odgovora ali pa ni zadovoljiv pa grem vprasat na drug forum recimo Elektron.
Ravno zdaj sem odpru neko temo, pa ne dobim takega odgovora kot bi rad, pa se me bo mogoce kje na drugem forumu kdo usmilil......

To je moje mislenje, LP marko

_________________
Če ne veš kam greš, se ne moreš zgubiti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
slawc
Član
Član



Pridružen-a: Ned 07 Mar 2004 11:43
Prispevkov: 210
Aktiv.: 0.94

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 6:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zakaj ga pa ne izkljucite kar iz vseh treh? Confused
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 6:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prvič in drugič in tretjič torej v razmaku treh minut nisi dobil zadovoljivega odgovora na enem forumu in je sporočilo letelo še na drugega? Da ne ponavljam, ...

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko11
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 17:47
Prispevkov: 866
Aktiv.: 3.89
Kraj: Dobrepolje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 7:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, ne govorim o tej temi ki sem jo pisal vceraj, ker ta tema je samo tukaj na tem forumu, pa od vceraj do danes ni tri minute.

Ja zdaj ste me pa spluval, kot najvecjega kriminalca, ker sem priznal, da sodelujem tudi na drugih forumih... Pa tistega posta nisem jaz posiljal na razne forume ki si ga navedel.

_________________
Če ne veš kam greš, se ne moreš zgubiti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 7:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če je isto vprašanje na večjih forumih vsaj zame ni moteče, kajti vsi ne sodelujmo na vseh forumih. (Tudi sam sem že nekajkrat napisal isto temo, recimo na mobisux kjer sem član, že dlje kakor obstaja Maxi Wink Moteče pa je seveda, če je enak post večkrat napisan na istem forumu. Enako mislim, da ni potrebno "duplicirat" postov Svet elektronike <-> Maxi kajti foruma sta "povezana" z menuji.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
egomez
Član
Član



Pridružen-a: Sob 03 Apr 2004 18:49
Prispevkov: 517
Aktiv.: 2.32
Kraj: Ljubljana/Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 8:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam nerad postavljam iste teme na večih forumih in se mi zdi hecno, ko vidim kakšno enostavno vprašanje, ki dobi takoj odgovor na večih forumih. Včasih pa ne dobim na določenem forumu zadovoljivega oggovora, potem pa sem nekako prisiljen vprašati še drugje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 7.01
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 9:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz imam malo mešane občutke glede tega pisanja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.56
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2004 10:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Če je isto vprašanje na večjih forumih vsaj zame ni moteče, kajti vsi ne sodelujmo na vseh forumih. (Tudi sam sem že nekajkrat napisal isto temo, recimo na mobisux kjer sem član, že dlje kakor obstaja Maxi Wink Moteče pa je seveda, če je enak post večkrat napisan na istem forumu. Enako mislim, da ni potrebno "duplicirat" postov Svet elektronike <-> Maxi kajti foruma sta "povezana" z menuji.

Sam se strinjam s Silvom, osebno sem 95 % na Maxi-ju 3 % na svet elektronike in pa še 2% na elektro-N. Nekdo drug je morda obratno. SKORAJ vedno pa so odgovori na različnih forumih od različnih ljudi in različni. Na Maxi-ju je morda več strokovnjakov, se pravi, da bom dobil več odgovorov, kljub temu pa je lahko na koncu odgovor nekoga na drugem forumu tisti dokončni odločilni.
Če sta foruma povezana potem je neumnost postavljati vprašanja dvakrat, drugače pa mislim da živimo v demokratični državi, kjer si ne moremo privoščiti takšnega konzervatizma, da branimo nekomu pisat na več forumih, je pa dobro človeka podučit o nastalih situacijah na forumih, ki so povezani z menuji.
Vse skupaj je seveda moje osebno mnenje in ne skupinsko prepričevanje v nekaj....

_________________
Cheerio baj frm S58S Robert !
http://www.kapunar.eu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.05
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 9:26 am    Naslov sporočila:  Gospodje, to je Internet, Medmrežje. Odgovori s citatom

Gospodje, to je Internet, Medmrežje. Na medmrežju ni cenzure, je popolna svoboda. Res, da ta vodi tudi v kaos, vendar nekako se znajdemo. Tudi meni bi bil bolj všeč en forum, kjer bi našel vse, kar iščem. Ampak to potem ni internet.

Sodelujem na dveh forumih, temu in forumu SE. Hvaležen sem upraviteljem, ker forum negujejo in upravljajo z njim tako, kot si želim, da je upravljan. Se pravi, da občasno okrcajo tiste, ki se ne drže pravil. No, v pravilih še ni, da če sodeluješ na enem forumu to pomeni, da ne smeš sodelovati na drugem. In tudi to je dobro.

Torej, to, da nekdo objavi isto vprašanje na obeh forumih, ni prav velik problem in mislim, da bo tako tudi ostalo. Mislim, da je brezsmiselno o tem še naprej razpravljati: cenzure ne bomo uvedli, nasilno ne bomo ugašali forumov, ki jih je nekdo neguje. Torej bo še naprej ostalo, tako kot je.

Mimogrede, ali pozna kdo še kak forum na temo elektronike, ki bi tako dobro deloval kot ta dva, morda kje v inozemstvu. Če bi bil tako dobro voden forum v angleščini, bi imel sodelavce iz vsega sveta. In jaz nisem zraven!! Sad

Pozdrav
Vilko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75337.21

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 10:26 am    Naslov sporočila:  Re: Gospodje, to je Internet, Medmrežje. Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.05
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 12:11 pm    Naslov sporočila:  Mislim, da me nisi prav razumel! Odgovori s citatom

Mislim, da me nisi prav razumel!

Mislim sem povedati, da na medmrežju ni človeka, ki bi se upal prepovedati, da se nekdo udeležuje več forumov, če ga seveda uporavljalci forumuv tolerirajo.

Nisem se tem mislil, da lahko na forumu objavljaš, kar ti pade na pamet.
Forum na internetu je kot neko stanovanje v državi, kjer vlada popolna svoboda. Ta svoboda pa ne velja za to stanovanje. V tem stanovanju določa pravila lastnik stanovanja.

In tako naj tudi ostane!

Pozdrav
Vilko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gavran
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:16
Prispevkov: 415
Aktiv.: 1.86
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 12:44 pm    Naslov sporočila:  Re: Gospodje, to je Internet, Medmrežje. Odgovori s citatom

vilko je napisal/a:


Mimogrede, ali pozna kdo še kak forum na temo elektronike, ki bi tako dobro deloval kot ta dva, morda kje v inozemstvu. Če bi bil tako dobro voden forum v angleščini, bi imel sodelavce iz vsega sveta. In jaz nisem zraven!! Sad

Pozdrav
Vilko


http://www.edaboard.com/index.php
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group