www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Cenik HTE
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2003 7:29 pm    Naslov sporočila:  Cenik HTE Odgovori s citatom

Ima kdo mogoče cenik HTE, po možnosti v taki obliki, kot se ga da dobit pri njih?

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.26
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2003 10:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ti ga pošljejo na mail. Jaz ga imam, samo je že star, mislim da je od januarja ali pa marca letos, nisem čisto siguren, so mi ga pa poslali na mail. zdaj ne vem točno maila, jih pa pokliči na telefon pa se zmeni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 06, 2003 1:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sicer imam neko staro varianto baze, ampak kogar zanima, lahko poskusi. Iskalnik je desno spodaj nekje Cenik HTE . Če mi uspe dobiti še ažurno bazo bi mogoče lahko bilo zanimivo Wink .


Lp, Frenki


Nazadnje urejal/a frenki Pon Sep 08, 2003 11:39 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 06, 2003 1:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Idea Tole si se lepo spomnil. Mogoče bi še bila zanimiva varianta, da bi vnosno polje za iskanje bilo tudi tam kjer se pokažejo rezultati iskanja. Tako, da ob naslednjem iskanju ne rabiš iti nazaj na "Seznam forumov"

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 06, 2003 1:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Opazil sem še dokaj nerodnega hrošča Sad V bazi so tudi zapisi s presledki nap. 4 N 25 če v iskalnik napišeš niz brez presledkov ga le ta ne najde.
Ne vem, a uporabljaš kak že napisan vmesnik sam imam napisan en tak iskalnik v Clipperju. Vsak zapis sem pri zaporednem iskanju peljal preko funkcije, ki je v zapisu porezala presledke.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pero
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Avg 2003 10:03
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.65
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 06, 2003 10:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz si ga vedno uvozim v excel. Je najlazje iskanje.

email je : Slavica Vidovic - HTE Sales Ljubljana <slavica.vidovic@hte.si>

lp,
Pero
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 06, 2003 11:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, glede onega iskalnega okna na rezultatih imaš prav, lažje je tako. Sem popravil Wink . Kar pa se samega iskanja tiče sem tole zadevo včeraj napisal sam Embarassed. Stvar se bo glede presledkov drugače obnašala ko bom primerno pripravil še bazo. Tole sem poskušal z neko staro varianto in sem samo napolnil da sploh vidim ali bo uporabno. Če bom dobil sveže podatke bom priredil na ta način da ob polnjenju baze primerno pripravi tudi nazive in potem s presledki ne bi smelo biti problemov.
Pero res je, ena varianta je tudi excel ampak tole mi je zanimivo, ker si lahko na ta način omislim dostop od kjerkoli. Bom videl kako se bo obnašalo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 11:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res je, v eni uri od poslane zahteve sem dobil njihov zadnji cenik Cool . Bazo sem zamenjal in mislim da bi morala stvar delati normalno. Mimogrede, iskanje sedaj tudi ni več občutljivo na presledke v nazivu. Ne vem za ostale, ampak meni se zdi zadeva uporabna.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 12:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole si lepo zrihtal Cool. Idea Sedaj moraš še samo narest tako, da lahko najdeno označiš ter navedeš količino - pa imaš spisek za naročilo projekta ter koliko to znese. Wink

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 12:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

He, he Laughing mogoče tudi to še pride, če bo kak večer kaj časa. Zanimivo bi vsekakor bilo. Je še ena stvar, ki me malo grize, namreč razmišljam o tem kako bi k posamezni postavki prilepil link do datasheeta. Bom videl.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 1:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Je še ena stvar, ki me malo grize, namreč razmišljam o tem kako bi k posamezni postavki prilepil link do datasheeta. Bom videl.


Tole pa ne bo ravno enostavno.
Daj prilepi na FM bazo HTE. Sam imam napisan en vmesnik za iskanje ter vse ostalo.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 2:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imaš.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.14
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 09, 2003 7:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem, ali jaz ne najdem na FM cenika od HTE ali ste se o ceniku samo pogovarjali, ali ga je tudi kdo pripel, če je, kam, bi ga tudi jaz "doljemal". Laughing
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 09, 2003 7:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Cenik imaš "online" desno na forumu. Orginalnega bo pa moral frenki pripeti na FM.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.14
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 09, 2003 8:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Te pa tak vredik Wink
Hvala, pa upam, da bo Frenki še pripel original.
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 1 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group