www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Cenik HTE
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.56
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 10, 2004 10:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ule je napisal/a:
Ko sem v službi naročal se je dalo vpisat v tisto okno, samo ko sem šel naprej za potrditev naročila, se je ta cifra spremenila v predhodnjo? Od doma nisem še probal, bom pa v kratkem.

Zbrši piškote iz svojega računalnika pa bo šlo.. Wink

_________________
Cheerio baj frm S58S Robert !
http://www.kapunar.eu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HTE d.o.o.
Član
Član



Pridružen-a: Tor 30 Nov 2004 12:58
Prispevkov: 29
Aktiv.: 0.13

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 3:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Spoštovani,

sem predstavnik firme HTE d.o.o. Ker me je kolega obvestil o tem forumu, kjer potekajo debate tudi o našem podjetju sem se odločil, da se prijavim in da malo poklepetamo.
Najprej vas naj seznanim, da server za webshop stoji na novi lokaciji, tako da bi morala zadeva precej hitreje dlovati, kot do sedaj.
Pravtako sklepamo novo pogodbo s Pošto Slovenije, ker je dosedajni dostaljalec popolnoma zatajil.

Tukaj sem predvsem, da slišim iz prve roke kritike, pohvale, kaj lahko spremenimo itd...

Hvala in lep pozdrav,
Marko Završnik

_________________
HTE d.o.o.
Koroška cesta 11
2000 MB
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cero
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Prispevkov: 1179
Aktiv.: 5.29
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 5:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no meni se zdi že to pohvalno da si eden tak upa priti na forum in se pogovarja o takih stvareh Applause konrad si bi to lahko vzel za zgled
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.88
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 6:13 pm    Naslov sporočila: icon_great Mariborski HTE Odgovori s citatom

cero je napisal/a:
no meni se zdi že to pohvalno da si eden tak upa priti na forum in se pogovarja o takih stvareh Applause konrad si bi to lahko vzel za zgled

Malo me je zbodla zgornja rdeče obarvana beseda. Mislim, da tu ne gre za "upati se ali neupati se" ampak za poslovnost, ki je pri HTE nikoli ni manjkalo. To govorim za mariborsko poslovalnico, saj ljubljanske ne poznam. Imeli so vedno posluha tudi za nas "male" kupce. Upam samo da bodo še dobili prostore na kakšnem prikladnejšem mestu (parkirišče) v Mariboru, kjer bodo lažje delali.
Samo tako naprej!
Branko Zupan

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 7:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Marko pozdravljen in dobrodošel na forumu.

Upam , da bomo sedaj s prve roke dobili kako informacijo glede dobavlivosti določenega čipa, elementa itd....

Osebno imam dobre izkušnje s HTE-jem. Parkrat sem tudi že naročil preko spleta ter sem bil pozitivno presenečen glede hitrega odziva pa tudi glede odgovora preko elektronske pošte. Sicer pa sva že večkrat debatirala v sami trgovini v HTE v Mariboru. Tisti z brado, ki je običajno spraševal za raznovrstne PIC-e Wink Na zadnje kak teden nazaj sem kupil dva kosa 16F876

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 9:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno razlike med Mariborom in Ljubljano so. Cenik HTE se bo iz foruma počasi poslovil, ker že dobiva brado.

HTE očitno stavi na svojo spletno prodajo, kjer pa vsaj jaz vidim nekaj neprijetnosti. Spletna prodaja je kljub obljubam še vedno počasna, iskanje vsaj po mojem mnenju nerodno in neuprabno. Moti me vodenje zalog, kjer so stvari pokljukane ko na zalogi, v trgovini pa dobiš informacijo, da ja to žal na zalogi v Mariboru, ... in se lepo obrišeš pod nosom. Seveda ni vse slabo, vendar je žal tako, da najprej motijo pomankljivosti.

Napisat bi se dalo še marsikaj, bomo videli kako se bo debata razvila.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.13
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2004 9:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lepo pozdravljeni.

Marko, ne vem sicer, kako je z vašim vodstvom in kakšen ima posluh za nekaj novega, bolj pametnega, no........kot je že eden omenil, bi bilo v Mariboru in Ljubljani potrebno poiskati lokacijo z parkirnim prostorom.Le ta vam manjka, da je le kaj.Sam sem ene dvakrat za firmo iskal ene kable (nekaj km) pa sem zavil v konkurenco v BTC, ker sem okrog vaše bajte peljal trikrat in nisem imel kje parkirat.
Za nakup elektronskega materiala se ne odločim vsak dan, ampak, ko se nekaj nabere in mislim, da večina dela tako in takrat grem nabavljat.Nekajkrat okrog vas, če ni prostora, grem drugam, ker listek za napačno parkiranje stane kar precej, če pa ti odpeljejo avto, pa še večje sran.e.
Gospa Biserka je poslovna ženska (vsaj slišati je tako), najemnina, ki pa je tukaj očitno nizlka ali pa je ni, pa ne bi smela vplivati na odločitev o selitvi, ker bi tudi posel bil večji.
Toliko iz moje strani, odločitev jepa vaša.
Kar se pa tiče prodaje preko spleta......elektroniki se še vedno najbolje počutijo ali počutimo med stotimi predalčki.
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HTE d.o.o.
Član
Član



Pridružen-a: Tor 30 Nov 2004 12:58
Prispevkov: 29
Aktiv.: 0.13

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2004 2:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

veseli me, da se je nabralo toliko odgovorov. Torej, da začnem po vrsti:

Najprej bi povedal, da sem iz Maribora in le težko govorim za ljubljanski konec, lahko pa zagotovo ukrepam v kolikor je kaj narobe ali v kolikor si želite kakšnih sprememb. Sem pomočnik gospe Biserke oziroma direktorice HTE, vendar opravljam poleg tega še komercialna dela, tako da mi marsikdaj čas ne dopušča, da bi se ukvarjal s težavami, kot so prodajalec je bil neprijazen, ali po pošti sem dobil napačen čip. Tudi nam se te zadeve dogajajo, trudimo pa se, da čim manj!

Branko, hvala za lep besede, glede parkirišča je pa stanje takole. Evo iz prve roke Very Happy ! Smo najemniki poslovnega prostora na Koroški cesti 11, zanj plačujemo ogromno najemnino in že več, kot 2 leti iščemo novo lokacijo. Imeli smo namen kupiti nov poslovni prostor na Lentu (pri Pristanu, kjer se gradi). Imeli smo že vse skoraj črno na belem (cena je bila 750.000 EUR Mad ), vendar si je potem investitor premislil in nam javil, da ne spadamo v njihov koncept, ki je da namesto da nam prodajo 1 lokal s 180m2, le tega pregradijo na 3 ali 4 in iztržijo še enkrat toliko.
Nam so seveda rekli, da se bo prodajal lokal izključno masažnim salonom, solarijem, Beauty salonom...
Iščemo lokal, vendar ga v MB ni! V kolikor pozna kdo v MB kakšen lokal s 150m2 ali več, mi lahko takoj sporoči. Kupimo takoj!!!

Silvo mislim da vem kateri si. Tisti, ki ponavadi išče PIC-e ali kakšne druge mikrokontrolerje s koroškim naglasom?
Glede informacij iz prve roke ni blema. Pišite na mail mzavrsnik@hte.si. Zagotavljam vam, da odgovorim na mail v najkasneje 1 - 2 urah, če je bil poslan med 9.00 in 15.00!

Frenki, tudi kritik sem vesel. Torej v kolikor rabiš kakšen cenik, mi pošlji mail in v katei obliki bi ga rad imel (txt, xls, rtf...).
Spletna prodaja bi morala že nekaj časa delati precej hitreje, prosim, da še enkrat probaš, saj mi te informacije ogromno koristijo, za pravilne poteze v naprej. Sedaj stoji server na optiki in bi res moral delati hitro!
Glede lokacije zalog bi te prosil, da se postaviš s cursorjem na zeleno kljukico in tam ti izpiše kje je zaloga in koliko (en + pomeni 25 ali manj, ++ pomeni 100 ali manj).
Upam, da sem lahko rešil te težave. Veselilo bi me še več kritik!

boco, poslovni prostor v Ljubljani je brez najemnine, ker je last podjetja HTE d.o.o.! Je pa težava ista, kot v Mariboru. Polovnih prostorov s parkiriščem ni, ali pa so občutno predraga!
Verjetno niti nebi vsem ugajalo, da se selimo.
Pred časom smo delali raziskavo in eno vprašanj je bilo: Ocenite z 1 do 5 kaj je za vas pomembno. Možnost parkiranja se je uvrstila za Ceno, odnosom prodajalca, odlokom plačila, hitro dobavo in tehničnem znanju prodajalca!
Po moje je treba poiskati drugo rešitev (pravkar delam na tem), nekaj v smislu brezplačne dostave.

Zdaj grem na malico, potem še kaj napišem.

LP,
Marko

_________________
HTE d.o.o.
Koroška cesta 11
2000 MB
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2004 3:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Glede informacij iz prve roke ni blema. Pišite na mail mzavrsnik@hte.si.


Bom en tak splošen post kjer boste lahko dobavitelji elektronike odgovarjali na vprašanja obiskovalcev odprl pod "Aktualno" Aktualno

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2004 5:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

HTE d.o.o. je napisal/a:
Frenki, tudi kritik sem vesel. Torej v kolikor rabiš kakšen cenik, mi pošlji mail in v katei obliki bi ga rad imel (txt, xls, rtf...).
Spletna prodaja bi morala že nekaj časa delati precej hitreje, prosim, da še enkrat probaš, saj mi te informacije ogromno koristijo, za pravilne poteze v naprej. Sedaj stoji server na optiki in bi res moral delati hitro!
Glede lokacije zalog bi te prosil, da se postaviš s cursorjem na zeleno kljukico in tam ti izpiše kje je zaloga in koliko (en + pomeni 25 ali manj, ++ pomeni 100 ali manj).
Upam, da sem lahko rešil te težave. Veselilo bi me še več kritik!

Govor je bil o dostopu do cenika preko iskalnika tukaj na forumu. V začetku (še predno je HTE spravil skupaj trgovino) sem občasno poslal mail in cenik tudi dobil. Na ta način se je zadeva tukaj ažurirala in vsaj po mojem mnenju bila kar koristna. V letošnjem letu na poslane mail-e ni bilo odgovora.

Spletno prodajo sem šel gledat ponovno. Mogoče je malo vremenska, kajti še včeraj zvečer je stvar delala res počasi, danes pa so vsaj odzivi normalni. Očitek glede iskanja pa ostaja. Poskusi poiskat SAA1057 naprimer. Mogoče je tebi jasno, kje bi moral biti vpisan presledek pri iskanju, sam pa tega nisem navajen. Glede zaloge: HVALA za navodilo, čeprav se z uporabo Firefox-a lahko obrišem pod nosom zanjo - res pa dela z IE, ki ga sam praktično ne uporabljam.

Tule z moje strani ni bil namen vsesplošno kritiziranje, pač pa odziv na tvoje sporočilo. Če namreč seštejem vse skupaj, ste po mojem mnenju kljub naštetemu solidni.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
HTE d.o.o.
Član
Član



Pridružen-a: Tor 30 Nov 2004 12:58
Prispevkov: 29
Aktiv.: 0.13

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2004 6:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede presledkov imaš prav. V kratkem bo tudi to popravljeno, vendar čakam na en modul, ki mi ga je dolžan dobavitelj software-a, ki mi bo omogočil izvozit bazo v Excell in jo hitro počistit, ter presledke in razne neumne okrajšave popravit.

Popolnoma razumem tvoj post, tudi meni gredo razne oznake, presledki in opisi precej na živce, vendar je treba vedeti, da so HTE ustanovile ženske in preden sem jaz prišel v to firmo je bilo v bazi prek 10.000 artiklov.

Pol pa čisti in popravljaj to... Laughing Bo urejeno čim prej.

Klasifikacija je moje delo, na tem sem porabil dober mese in seveda ni perfektna, tako da bi tudi glede tega bil vesel kakšnega komentarja, ker klasifikacijo dokaj enostavno popraljam!

P.S. Glede mailov bi lahko kaj rekel, če bi mi povedal komu si jih pošiljal in ni bilo odgovora...Morda naši delavki Slavici, ki je bila na porodniški in se šele sedaj vrača. Je pa to seveda naša napaka, da nismo zlinkali njenega Inboxa kam drugam, vendar je obljubila, da bo od doma odgovarjala na maile. Očitno so bili preporodni krči prehudi in ni odgovarjla na mail-e... Shocked Very Happy

_________________
HTE d.o.o.
Koroška cesta 11
2000 MB
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group