www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Napakica na forumu
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2004 1:12 am    Naslov sporočila:  Napakica na forumu Odgovori s citatom

Naletel sem na eno napakico v temi http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=1443

Na vrhu strani, kjer je ponavadi orodna vrstica je tole sporočilo:

Warning: bbencode_second_pass(/usr/local/httpd/htdocs/phpBB2/latexrender/phpbb_hook_2.php): failed to open stream: No such file or directory in /srv/www/htdocs/phpBB2/includes/bbcode.php on line 203

Warning: bbencode_second_pass(): Failed opening '/usr/local/httpd/htdocs/phpBB2/latexrender/phpbb_hook_2.php' for inclusion (include_path='.:') in /srv/www/htdocs/phpBB2/includes/bbcode.php on line 203
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
glavič
Član
Član



Pridružen-a: Pon 17 Maj 2004 23:12
Prispevkov: 321
Aktiv.: 1.44
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2004 1:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

+ nemorem dodati priponk

Upload Error: Could not upload Attachment to ./files/slika.jpg.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2004 9:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekaj podobnega kot Highlag-tu se je zgodilo parktat tudi meni, običajno ko s kake teme kliknil na zgornji levi menu WWW2 Seznam forumov Imam občutek, da je zato kriva "zgodovina" ali "piškoti" na samem računalniku. Kajti to se mi je dogodilo vedno le prvič. Enako se mi je zgodilo takoj daneszjutraj, ko sem prišel na forum. (z tem računalnikom po nadgradnji še nisem bil na forumu) Sicer mi forum deluje izredno hitro - bistveno hitreje kot prej. Cool
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2004 9:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za tole je vrjetno kriva še nedelujoča povezava s SE ?


Warning: fopen("http://www.svet-el.si/phpBB2/index.php"): failed to open stream: No such file or directory in /srv/www/htdocs/phpBB2/glance.php on line 457

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/www/htdocs/phpBB2/glance.php on line 459

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/www/htdocs/phpBB2/glance.php on line 463

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2004 9:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki pri zadnjem "Test propustnosti omrežja" se je pojavil prazen zaslon potem, ko sem sporočilo poslal. Ko sem kliknil "osveži" se ni zgodilo nič. Šel sem "nazaj" ter nato kliknil na "WWW2 Seznam forumov" Sporočilo je bilo sicer sprejeto a na vrhu foruma se je pojavilo tole:


Warning: fopen("http://www.svet-el.si/phpBB2/index.php"): failed to open stream: No such file or directory in /srv/www/htdocs/phpBB2/glance.php on line 457

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/www/htdocs/phpBB2/glance.php on line 459

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/www/htdocs/phpBB2/glance.php on line 463

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2004 11:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem če so krivi piškotki, ker sem preveril z IE, ki ga drugače ne uporabljam, pa so bile napake enake.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 10, 2004 11:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stvari, ki še ne delajo pravilno je še nekaj. Z nastavitvami bom nadaljeval verjetno danes proti večeru. Do takrat pa prosim za malo potrpljenja.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.52
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2004 7:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bom še jaz kar tukaj vprašal ali imam jaz kaj narobe nastavljeno ali pa je kaj z forumom še narobe ker se mi sedaj ko forum spet deljuje pojavlja sledeče .
Ker hodim gor prek klicne linije sem ponavadi pogledal kaj je zanimivega zame in sem poklikal tiste teme in se potem odklopil iz linije in potem v miru prebral in premislil in včasih kaj odgovoril ali pa vprašal.
Sedaj pa mi v zgodovini ne ostane nič niti sledu ,da sem bil danes gor ,čeprav ko pogledam prvo stran mi tam piše kdaj sem bil nazadnje gor in pa kateri dan in ura je takrat ko gledam.
Na S-E pa mi deljuje normalno kot prej.
Ne me razumet narobe ker če bi hotel imeti odprto linijo in brati in gledati bi pri meni ker sem že malce starejši trajalo nekoliko dalj časa in bi bil potem račun za tel.na koncu meseca precej višji saj sem tudi dobil iz Volje obvestilo.da se bo cena dvignila ker jih je Telekom obvestil in to za enkrat potem bomo imeli pa deflacijo.

Ker sem že tu bi izkoristi in vprašal še kako v Dial-up okencu izklopim avtomatsko povezavo ker se bojim ,da se mi bo ldaj sama vklopila ne vem pa kako se mi je to zgodilo in imam tam kljukico in se samodejno zažene jaz kar vem sam nisem nič obkljukal računalnik pa uporabljam tudi samo jaz ali sem kaj "fasal"?

Toliko za sedaj LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2004 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, ko boš utegnil:

Nikakor mi ne uspe v Filemanager pripeti ene datoteke. Če uporabim v Filemenagerju v mapi PDF dokumentacija zgornji gumb za pošiljanje zadeva le melje v neskončnost, če uporabim spodnjega z indikacijo prenosa se odpre okenece z racmanom Jako, ki me sprašuje če sem se izgubil.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2004 9:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Počakaj na forumu, grem pogledat.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2004 9:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Highlag lahko poskusiš ponovno? Tokrat bi moralo delati.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 13, 2004 12:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem poizkusil.
Nalaganje z indikacijo še vedno ne dela (spodnje polje) Še vedno se odpre okence z obvestilom, da ne najde strani.
Enostavno nalaganje pa deluje (zgornje polje).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2004 4:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, ne vem če si opazil - starih pripon ne gre odpreti.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2004 6:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo,

Tole glede pripon sem opazil, vendar imam v zadnjem času kar pestro, tako da za forum ostane bolj malo časa Sad . Nekaj tega sem spravil v red, nekaj pa še ostaja. Mislim, da niso problem vse stare pripone, je pa nekaj tega. Stvar bom spravil red, samo da se mi malo umiri vse skupaj.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2004 7:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
...vendar imam v zadnjem času kar pestro, tako da za forum ostane bolj malo časa ...


Frenki z mano je enako ... upam, da se bodo stvari po novem letu umirile Confused

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group