www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izjava dneva - forumske cvetke
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4590
Aktiv.: 20.60
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 17, 2009 10:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no ja.. domov Rolling Eyes
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.23
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 11:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vsak si te "cvetke" lahko razlaga po svoje...

Glede na to, na kakšen način se v tej temi obravnava te "cvetke" si jaz to temo razlagam kot NORČEVANJE in ne za hec Rolling Eyes
Najbrž nihče ne pomisli, kako se nekdo počuti, ko se vidi na "sramotilnem stebru", ker tole je zelo dobra primerjava ravno s tem in mogoče s takimi traparijami nekomu jemjete veselje do elektonike, npr naključnemu začetniku, ki res nima pojma po naših merilih, ampak... ste pomislili, da se nihče od nas ni rodil z vsem znanjem Confused

_________________
Obiščite me na www.reber.si ali www.elektron.si
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.09
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 11:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
Vsak si te "cvetke" lahko razlaga po svoje...

Glede na to, na kakšen način se v tej temi obravnava te "cvetke" si jaz to temo razlagam kot NORČEVANJE in ne za hec Rolling Eyes
Najbrž nihče ne pomisli, kako se nekdo počuti, ko se vidi na "sramotilnem stebru", ker tole je zelo dobra primerjava ravno s tem in mogoče s takimi traparijami nekomu jemjete veselje do elektonike, npr naključnemu začetniku, ki res nima pojma po naših merilih, ampak... ste pomislili, da se nihče od nas ni rodil z vsem znanjem Confused


in največkrat te "cvetke" prilimajo prav novi uporabniki foruma,ki mislijo da znajo vse,in se radi spotikajo po drugih....a sami sebe pa ne vidijo kako se motijo...če pozabiš vejico,ali namesto domov napišeš domol,še ni to cvetka...

_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.06
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 11:06 am    Naslov sporočila:  Re: Izjava dneva - forumske cvetke Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
V to rubriko pišemo citate z našega foruma, ki so smešni in so se zgodili zaradi nerodnosti, lapsusa ali kake druge napake.

Napišemo najprej citat nato pa dodamo še link na post, ki vsebuje citat.


Kot je napisal Darko. To ni norčevanje zaradi nevednosti ali kakršnih koli drugih dejavnikov.
Vem pa, da sem se že sam tudi kdaj "zafrknil" in napisal kakšno bučko in tudi, da sem sigurno nekoga spravil v smeh, ko je prebiral moj post...

Se zgodi...vsi delamo napake-zakaj se ne bi iz njih še kaj naučili?

_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.29

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 11:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Norčevanje?
Ok, če kdo to jemlje tako... A v vsakdanjem življenju se nihče ne norčuje iz tebe? In ti prav nikoli iz drugih? "Naj prvi vrže kamen tisti, ki je brez greha".

Če ne znaš sprejet take cvetke kot šale na svoj račun, potem je ta tema ena zelo milih "preizkušenj" v nadalnjem življenju...

Sicer smo pa zašli s teme.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trot
Član
Član



Pridružen-a: Čet 18 Jan 2007 20:25
Prispevkov: 1270
Aktiv.: 6.05
Kraj: glej fogl

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 1:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz tudi mislim da so učinki takih in podobnih tem (podobne teme so bile že odprte) samo negativni...
_________________
lp, Klemen
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.86
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 4:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
Vsak si te "cvetke" lahko razlaga po svoje...

Glede na to, na kakšen način se v tej temi obravnava te "cvetke" si jaz to temo razlagam kot NORČEVANJE in ne za hec Rolling Eyes
Najbrž nihče ne pomisli, kako se nekdo počuti, ko se vidi na "sramotilnem stebru", ker tole je zelo dobra primerjava ravno s tem in mogoče s takimi traparijami nekomu jemjete veselje do elektonike, npr naključnemu začetniku, ki res nima pojma po naših merilih, ampak... ste pomislili, da se nihče od nas ni rodil z vsem znanjem Confused

Ne gre za nikakršno norčevanje, temveč za "forumske cvetke". To so smešne situacije, ki se zgode na forumu. Take situacije se zgode tudi v življenju. Mnogokrat jih niti ne opazimo, mnogokrat pa se jim prisrčno nasmejemo.

Meni se je ena takih zanimivih zdela ravno tale. Zato sem tudi odprl tole rubriko.
Druga taka zelo dobra pa je tale. Vsi vemo, da se gre za spodrsljaje in ne neznanje. Stvar zrelosti pa je sposobnost dojemanja humorja na svoj račun.
Sicer pa imam občutek, da je na tretjem mestu kar zgornji citat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jule
Član
Član



Pridružen-a: Sob 27 Okt 2007 12:48
Prispevkov: 2533
Aktiv.: 12.62
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2009 7:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz se strinjam z Darkotom.
_________________
lp Jure
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.06

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 21, 2009 11:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

PZUFIC je napisal/a:
Prosim za rešitve in predloge, ker sem že čisto na koncu z živci.


PZUFIC je napisal/a:
No ja nakoncu z živci ravno nisem, samo ni mi jasno zakaj stvar ne deluje. Sploh pa zadnje čase opažam, da kar naredim ne deluje, pa mi je ponavadi večina stvari delovala, zadnje čase pa.... Not talking .


Mogoce pa vse skupaj vendarle deluje in je problem samo v tvojih nasprotujocih-si izjavah Idea

_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9407
Aktiv.: 42.22
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 24, 2009 11:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom



UrbanZ je napisal/a:
HHO je pa voda v plasma stanju





Osnove kemije, fizike in Boylovega zakona tu hodijo precej navzkriž.
vir

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.52
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 25, 2009 8:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

draze je napisal/a:
kakšno pa je to dotično vezje tiskano vem kakšo je
pa brez zamere


>>KLIK<<

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strobos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Sep 2003 12:19
Prispevkov: 726
Aktiv.: 3.26
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 26, 2009 4:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

program_er je napisal/a:
Ali je možno, da je narobe to, da sem pri MAX232, kjer mora biti tistih 5 kontenzatorjev 1uF, vsakemu 1uF kontenzatorju vzporedno zalotal še 100nF?

http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?p=166483#166483
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
program_er
Član
Član



Pridružen-a: Sob 08 Mar 2008 13:47
Prispevkov: 2173
Aktiv.: 11.07
Kraj: Maribor (Pohorje)

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 26, 2009 7:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

strobos je napisal/a:
program_er je napisal/a:
Ali je možno, da je narobe to, da sem pri MAX232, kjer mora biti tistih 5 kontenzatorjev 1uF, vsakemu 1uF kontenzatorju vzporedno zalotal še 100nF?

http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?p=166483#166483


Hudiča, to se pa dostikrat zmotim, ko hitro pišem pa ne razmišljam kaj pišem d'oh! Popravil.

_________________
Upanje ni del naše projektne strategije.
Member of Trisat - 1. Slovenian satellite running new fault tolerant aerospace processor.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.87
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 28, 2009 8:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Boo hoo!
Kondenzator:kontenzator
Kondenzator:kontenzator

Ni se ga prijelo. Whistle

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.06

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 01, 2009 10:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ker je tole samo njegova tema, moram prilepiti sem:

Citiram:
Pa zanima me tudi, če je kdo že uporabil LTC2402 24biten adc. Predvsem me zanima, če je konverzija dovolj konstantna... uporabil bi pt100 sondo, za vref pa dvojni upor.


Ta forum nujno potrebuje st00pid smajlija ()

_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group