www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Borza materiala
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bostjan
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 28 Jul 2003 15:06
Prispevkov: 190
Aktiv.: 0.86
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 19, 2003 8:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Super, sploh žarnice Razz !

Če bi se dodalo še polje za datum, ko zadeva preneha veljati (se proda, zamenja...), bi bilo po mojem še boljše. Tako vsaj lahko veš, kaj je še veljavno in kaj ne. Ali pa možnost, da se neaktiven prispevek izbriše (briše samo avtor).

_________________
LP,

Boštjan M.


Srce heroja bije v vsakomur, a le izbrani ga lahko tudi slišijo. (Charles Barkley)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gavran
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:16
Prispevkov: 415
Aktiv.: 1.87
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 19, 2003 8:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zelo uporabno, le še podatke ali sliko bi lahko pripel (mogoče link). BTW, moja ponudba JE resna.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 19, 2003 9:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res sem zakompliciral in moram pohvaliti Silvota , da je stvar izpeljal, hitro in efikasno. Ampak ugotavljam , da Silvo lahko napravi hudiča in pol. Tako da vseeno predlagam , da to nadgrajujemo in napravimo , dokaj prijazen sistem , pridobivanja podatkov. Če bom jaz hotel , recimi , prodati nek čip ( mogoče NE 602- iz nekega projekta ) se bom potrudil in dodal k ponudbi tudi podatke o tem IC . Ti bodo ostali na forumu in pri drugem projektu , ki bo vseboval ta ic , bomo lahko te podatke uporabljali. Saj jih tudi imamo že nekaj na forumu , mogoče pa Silvo napravi povezavo , tako da pri dajanju projektov na forum lahko koristimo te podatke (jih dajemo v bazo , oziroma koristimo) . Pri programiranju picov , bi nam to dostikrat prišlo prav.
Verjamem , da bo Silvo , ko bo imel čas stvar nadgrajeval. Trenutno , pa smo med redkimi , ki imamo tudi tako opcijo Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 19, 2003 10:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Embarassed Embarassed infrared ... vse tole dela Frenki, ki je tudi lastnik foruma. Sam imam sicer administratorske pravice še od takrat, ko je forum kot testni štartal.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 19, 2003 10:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Postavil sem zgoraj v menu. Poskusimo kako se bo stvar obnašala. Glede na to da je napisano razmeroma na hitro obstaja možnost, da so noter še kaki hrošči Embarassed . Predlagam pa, da se opcijo dejansko uporablja kot bolšjak. Če kdo najde kako napako naj napiše, da poskusimo odpravit. Glede slik in dokumentacije je tako, da imam delno pripravljeno, bom videl kako bo zadeva izgledala ko bo dokončano.

Mimogrede, po mojem bi bilo najbolje da se prikazujejo samo oglasi zadnjih X dni ob tem da predpostavimo, da bo vsak poskrbel za čiščenje svojih oglasov, ki niso aktualni več. Kaj mislite ostali?

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 19, 2003 11:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

UPs , Silvo , Frenki, se opravičujem za mojo pomoto Embarassed , se zgodi
Mogoče bi bilo za popraviti naslednje : če po pomoti pritisneš enter , ti zaključi vnos , kljub temu , da nisi izpolnil vseh mest.
Confused če se zmotiš ( namesto številk , pišeš črke) to opaziš šele ko ti ipiše Embarassed napako in vsa prejšen vnos je izbrisan. Upam da tudi v php-ju lahko postavljaš pogoje v polja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 20, 2003 7:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,
Ali lahko "Bolho" obarvaš ali kako označiš, če med zadnjim obiskom na "njo" pride kaj novega in še ni pogledana ?

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 20, 2003 7:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim da lahko. Ravno delam na možnosti upload-a slik in bi to spremenil istočasno. Datum vpisa se vodi tako da ne bi smel biti problem še en query in druga barva ali kak klicaj ob menuju če pride nova ponudba gor. Bom pa videl kako bom kaj s časom Confused oziroma ne obljubim da bo jutri.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 20, 2003 10:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Rešil sem nekoliko drugače - na koncu svežih diskusij sem dodal še eno rubriko Wink . Upam, da tudi dela.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2003 3:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

GRRR , za tiste ki se radi zmotijo Embarassed bi v prihodnosti veljalo narediti prijaznejši vnos. Mislim pa da stvar deluje , saj sva s Kraljem kar skoraj napravila Very Happy biznis Very Happy . Samo še kakšne priponke ali slikice in že lahko testiramo " v naravnih pogojih"
Še to mislim da bi za opis rabili več polj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2003 11:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za tiste ki se radi motijo Wink sem naredil majhen popravek ki omogoči vpis tudi v primeru, da v numerično polje vpišejo kako neumnost Laughing . No, malo šale. Sicer pa obstaja tudi možnost popravljanja ko je zadeva že vpisana. Dolžine polj bom popravil ob prvem reloadu tabele.

Dodal sem možnost pripetja slike. Tukaj pa velja par pravil:

- Največja velikost slike je nastavljena na 250000 bitov,
- Dovoljeni tipi datotek so .jpg, .gif, .png
- Največja dovoljena velikost slike je 800x600

Mislim da bi navedene vrednosti morale ustrezati, če pa bo kak tehten razlog bom seveda popravil.

Prikazujejo se objave, ki niso starejše od enega meseca. O dolžini intervala prikazovanja lahko še podebatiramo.

Predlagam da se "Bolha" res uporablja v namen o katerem je bilo govora.

Stvar sem sicer nekoliko testiral sam in po moje kar stabilno deluje, če pa kdo opazi kako napako, naj napiše.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 24, 2003 9:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DELA !! Very Happy , Eni pa spijo , namesto da bi predalčnik ponujali na bolhi in to s slikico Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group