www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kako ste zadovoljni s svojim ISP in primerjave drugih
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Ste s svojim providerjem zadovoljni glede na ostale
Zelo sem zadovoljen
38%
 38%  [ 44 ]
zadovoljen sem, a gledam kaj ponujajo drugi
27%
 27%  [ 31 ]
nisem zadovoljen, a ne najdem časa za analizo
1%
 1%  [ 2 ]
oziram se za drugimi ponudniki
8%
 8%  [ 10 ]
nisem zadovoljen, a ne morem zamenjati
23%
 23%  [ 27 ]
Skupaj glasov : 114

Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.78
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2009 10:31 pm    Naslov sporočila:  Kako ste zadovoljni s svojim ISP in primerjave drugih Odgovori s citatom

Napišite kako ste zadovoljni s svojim providerjem.
Navedite kateri paket imate in po možnosti kateri konkurenčni paket bi hoteli imeti.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.78
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2009 10:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sedaj imam ADSL 1 M/256 + Voip. Provider je SiOL.
Plačujem pa v osvisnosti od telefonije od 32 do 35 Eur.

Oziram se za temle.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75208.70

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2009 11:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LinuxFuter
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Jun 2007 14:40
Prispevkov: 386
Aktiv.: 1.88
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 12:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Trenutno na telemachu, novembra bo pa 2 leti (ja, 2 leti) od kar imamo cev za optiko (T-2 seveda) brez optičnega kabla Mr. Green
Čakam T-2 ali pa SiOL da pride z storitvijo optike (optika je že v omarci...)
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9407
Aktiv.: 42.17
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 7:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Trenutno na parici, Amis, 4M/500k (speedtest.net).
Čakam optiko. Na tem koncu Lj nič ne kaže, da bo kaj kmalu.

Pri starših pa so v ulici sosedje [cenzurirano] [cenzurirano] [cenzurirano] sistem, tako da je potegnjena samo optika od Siola, T2 je pa dve ulici naprej. Kreteni. Lahko bi imeli oba paralelno, sedaj pa ni možnosti izbire. Brick wall

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4592
Aktiv.: 20.58
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 8:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

amis trojka. Sicer naj bi imel 2M internet, ampak je pipca očitno sproščena in DL gre tudi do 4M. Moram priznati, da so zelo ustrežlivi. En dan ni delal telefon, pa sem na koncu meseca dobil opravičilo in 1.mesec gratis. Tudi TV dela OK (smo kar daleč od centrale tam 3-4km), dočim soseda na SIOLu imasta dostikrat kocke ali pa še tega ne....
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
program_er
Član
Član



Pridružen-a: Sob 08 Mar 2008 13:47
Prispevkov: 2173
Aktiv.: 11.06
Kraj: Maribor (Pohorje)

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 8:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam Mobitelov GlobeTrotter modem in internet preko njega. Plačam 28€ na mesec za neomejeno količino podatkov, s tem da je hitrost do 1MB/256kB, povprečna pa tam okoli 400kB, uplada pa kakih 50kB.

Iščem za drugimi ponudniki, na Mobitel sem vezan do marca, nato bomo vzeli drugega ponudnika. Nimam neke izbire, tukaj sta dostopna samo Mobitel, Ario in Total (pa mogoče še kak, ta dva sem našel). V glavnem brezzične variante.

_________________
Upanje ni del naše projektne strategije.
Member of Trisat - 1. Slovenian satellite running new fault tolerant aerospace processor.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.38
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 8:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

S širokopasovnim dostopom sem začel kot testni uporabnik Telekomovega ADSL. V tistih časih super odzivni, skratka brez pripomb. Kasneje sem zadevo seveda zadržal in kljub vse večjim težavam uporabljal naprej. Kar nekaj časa sem jih nadlegoval s prošnjami po dvigu hitrosti, pa možnosti uporabe televizije, ... Po njihovih besedah stvar zaradi "tehničnih omejitev" ni bila izvedljiva (praktično v centru Ljubljane) Evil or Very Mad . Letos spomladi mi je zadeva dokončno dvignila pokrov in odpovedal sem njihov ISDN, ADSL in Ljubljanski kabel. Trenutno sem (na istih paricah) pri T2 z VDSL dostopom 5/2, dvema TV vmesnikoma in telefonijo. Mesečni strošek je nekje v rangu 50-55€, kar je znatno manj od prejšnje kombinacije. Zadeva proti pričakovanju in začetnim težavam deluje presenetljivo stabilno. Če bo šlo po njihovih napovedih, v doglednem času pričakujem priklop optike.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
airwolf
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 17:17
Prispevkov: 2064
Aktiv.: 10.65

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 8:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

TušTelekom naj bi bila 1 megabitna linija. Dokler se Voljatel ni združil s Tušem je bilo v redu, sedaj je pa živ obup. Sem pa v fazi prehoda na Telemach. Kabel je že v bajti, počakati moram samo še toliko, da mi poteče pogodba z tušem.
_________________
LP Gašper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.02
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 9:06 am    Naslov sporočila:  telekom alias siol Odgovori s citatom

Imam telekomov trio na optiki.
Kar se tiče interneta, sem zelo zadovoljen, manj na televiziji in telefoniji.

_________________
Prepričan sem, da je inteligentnih bitij v vesolju veliko. A ker so inteligenta, se nam nočejo prikazati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jule
Član
Član



Pridružen-a: Sob 27 Okt 2007 12:48
Prispevkov: 2533
Aktiv.: 12.61
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 9:10 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Siolov trio.

Sanjam o optiki.

Internet 1M/256k

Presneto nestabilen sistem. Velikokrat se televizija sesuje ali drugače zariba(skoraj ob vsakem slabem vremenu(dež, veter), vedno pa dela počasi. Delalo je vredu dokler niso uvedli siol tv PLUS. Od takrat je vse eno sranje.

Kakšenkrat tudi internet odpove, oziroma je zelo počasen(zelo počasi nalaga stvari).

Komaj čakam optiko, ki jo ni še na spregled.

_________________
lp Jure
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dr.1m
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jan 2008 15:30
Prispevkov: 453
Aktiv.: 2.29
Kraj: Goriška Primorska

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 9:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uporabljam Amisovo enko 4Mbit/s-512kbit/s preko Telekomove centrale za 22€ mesečno in moram reči da sem še zadovoljen. Imel sem že težave z prekinitvami, pa so mi najprej iz Amisa poslali spliter (in to dobesedno skurjen od strele) da bi ga zamenjal s trenutnim. Seveda s slednjim o telefoniji in internetu ni bilo ne duha ne sluha Mr. Green
Pomotoma so spliter še enkrat, zaradi moje težnje, da sem prejel okvarjenega.
Na koncu so mi zamenjali modem kasneje, ker je nagajal tudi ISDN še NTB enoto, a na koncu ugotovili da je narobe z linijo d'oh!
Pri bratu pa uporabljamo Tuštelekomovo povezavo z isto hitrostjo preko Telekomove centrale a le to za 26€ in tudi brez večjih zapletov ali težav, razen nazadnje z prekinjeno tel linijo. Ko bo dokončana centrala T2 bomo najverjetneje prešli kompletno k njim v upanju da bo na 1700m dolgi liniji deloval vsaj 8Mbit/s-1Mbi/s + telefon

_________________
Biti ali ne Biti oziroma Bajti?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1872
Aktiv.: 8.39
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2009 11:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam T-2 4/512 + telefonija za kar placujem 27E + pogovori.
Ker liniji ne znese vec (3600m [slovenščina je zame španska vas].... kabla) je na strehi ze pripravljena antena za link (2200m) in takrat bo siritev za zacetek na 10/2-seveda zraven ostane se obstojeca linija 4/512 Cool
[/URL]

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4053
Aktiv.: 18.17
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2009 8:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VDSL2 - T-2 trenutni paket 3TV , analog tel ( ne me vprašat zakaj ) ter net 8/1.

Pri nas so težava dokaj slabo napeljani vodi telefona , do pošte imam cca 150m , vodi pa gredo iz ene hiše skozi podstrešje na drugo in tako naprej . odcepi so narejeni za staro telofonijo ne pa za hitri net . ( kockanje na tv občasno zvečer )Čakamo pa na optiko . Servis je zelo dober. Vsi stroški s telofoniranjem pridejo cca 54€

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 13.95
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2009 5:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

T-2, FTTH, 10/10Mb+IPT+TV~36€
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group