www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Posodobitve foruma?????

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.12
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 14, 2003 6:51 pm    Naslov sporočila:  Posodobitve foruma????? Odgovori s citatom

Lep pozdrav.

Zanima me, če bi se dalo pri povezavah urediti, da bi bilo razvidno katere povezave so od tvojega zadnjega pregledovanja bile pripete na novo.Prav tako me zanima, če bi se ob pisanju novega posta dalo "obkljukati" ali kako povedati, da želiš, da tvoj post vidijo še posebej določeni ljudje (ki naj bi jih potegnil iz baze članov foruma), saj bi tako vprašanje prej našlo pot do tistega, ki se na stvar spozna, ali pa da označiš skupino ki bi dobila obvestilo o tem, da jih čaka vprašanje.
Za primer dajem tale post, ki ga na primer namenjam adminu ali moderatorju, pa bosta ta dva na to vprašanje dala odgovor, ko ga bosta slučajno prebrala.
No, če ni ideja prenora in če se da kaj narest na tem ......
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 14, 2003 7:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljen,

Sam podatek o povezavi ne nosi datuma, kdaj je bila dodana Confused . Ideja sama ni slaba zahteva pa seveda nekaj dela. Če bo ta baza postala obširnejša bo smotrno razmisliti tudi o tem in pa seveda o boljši tematski klasifikaciji.

Kar pa se drugega vprašanja-predloga tiče pa ne vidim smisla. Če eksplicitno želiš komentar nekoga, potem za to lahko porabiš privatno sporočilo. Drug - po mojem mnenju dober način pa je, da že v naslovu tako dobro predstaviš problem da bo zainteresiral tiste ki jih želiš pritegnit k reševanju.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 15, 2003 1:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

HM, hm , vsa stvar diši po nekih skupinah. Boco, tudi jaz razmišlam , da bi se mogoče nekatere stvari morale bolj skoncentrirati. Moti me to , da se nekatere teme napeljejo na polovico , potem pa ... konec. Če vzamem samo za primer programiranje picov , skoraj na vseh forumih se lotijo te zadeve, ko pa hočeš to temo obdelati , pa je razmetana med kar nekaj forumi(temami). Tako da tudi jaz razmišljam kako bi se to dalo nekako urediti , da vse skupaj nebi bilo prepuščeno nekim naključjem , stihiji.
Prepričan pa sem , da frenki in silvo , bosta stvar izpeljala , samo stvar jima moramo prav predstaviti. Wink Samo , da si pridemo na čisto kako mora to izgledati , potem pa sem prepričan , da se bo tudi čas našel za izpeljavo. Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 16, 2003 5:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

He, he Very Happy kar se skupin tiče bi rekel samo nekaj - kar pa redni obiskovalci tudi sami vidite. Trenutno imamo cca 60 registriranih uporabnikov in od tega jih cca 20 pogleda kaj je novega ali pa napiše kako temo ali odgovor. Pri taki velikosti foruma pa je po mojem mnenju nesmiselno razmišljat o kakršnih koli skupinah.

Kar pa se tečaja programiranja PIC-ev tiče me pa tole malo spominja (pa ne mi zamerit Wink ) na ono prošnjo gorenjca k bogu za zadetek na loteriji (saj nadaljevanje poznate, ... Very Happy . Odprt je bil forum namenjen temu, Silvo pa je tudi že kar nekaj napisal o tem - samo začet je še treba. Prepričan sem, da bomo ob odvijanju tečaja videli kje bi se dalo kaj izboljšat dopolnit ali spremenit.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 16, 2003 7:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ha , ha , kar se tiče prometa na forumu , naj samo rečem , če se na tromostovju združimo trije v skupino in vztrajno bulimo v ljubljanico , bo v trenutu nastala superskupina (mi bomo itak šli na hladen pir) in strumno bulila v kaj bulijo drugi. Twisted Evil kar se pa tiče tistega , bomo že pol videli kaj potrebujemo , pa naj rečem , Hekerji so srašni programerji , ga ni , da bi jim segel do kolen , vendar če bi programirali kot to zahtevajo pravila pravega programiranja , bi marsikatera njihova mojstrovina lahko služila ostalim za vzgled. Tako pa z njimi izginejo tudi njihovi genijalni algoritmi. Zato mislim , da je dobro zastaviti forum sedaj , ko še ni mnogo obiskovalcev , kot pa potem , ko ne bo več obvljadljiv Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group