www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Akumulatorski vrtalnik do 150 eur
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bbenci2
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Maj 2008 20:11
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.58
Kraj: Moravske Toplice

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:07 pm    Naslov sporočila:  Akumulatorski vrtalnik do 150 eur Odgovori s citatom

LP

Imam že tri akumulatorske vrtalnike za 20€ in vedno, ko jih rabim je baterija prazna Smile Zato sem se odločil za nakup malo boljšega, tam nekje do 150€. Zdaj me pa zanima, kaj mi priporočate.

Hvala!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
alphaone
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Dec 2009 17:27
Prispevkov: 60
Aktiv.: 0.34
Kraj: Za računalnikom

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz imam tale vrtalnik, in dela BP:

http://www.iskra-ero.com/default-76,14.html?Zav=3

precej močan, in je nekaj čez 100€.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bbenci2
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Maj 2008 20:11
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.58
Kraj: Moravske Toplice

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj piše, da je cena 79,90€. Všeč mi je tale akumulatorska svetilka. Najraje bi imel tudi to v kompletu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
integrerc
Član
Član



Pridružen-a: Sob 23 Sep 2006 14:50
Prispevkov: 423
Aktiv.: 1.98
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vse kar boš kupil in bo okoli 150e, bo veliko boljše kot tisto za 20e. Vse je odvisno od tega koliko in kako boš uporabljal vrtalko. Se strinjam z predhodnikom, da je ta vrtalka iskra ero kar v redu za ta denar.
_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jule
Član
Član



Pridružen-a: Sob 27 Okt 2007 12:48
Prispevkov: 2533
Aktiv.: 12.61
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A ni bi bila boljša kaka z litijevimi akku?

Pri nas je 1 mesec po nakupu nove za 40€ z NiCd, 18V začela pešati baterija na mrazu - če je na hladnem čez noč.

_________________
lp Jure
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
serdzodj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Feb 2007 20:53
Prispevkov: 343
Aktiv.: 1.64
Kraj: Lukovica pri Domžalah

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi tiste za 20€ so dobre za domačo rabo, le akumulatorje je treba pravilno polnit in ne z priloženimi "polnilci", ki so v bistvu samo transformatorji z greatzovim mostičem na izhodu.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1753
Aktiv.: 7.86
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Makita, v Frama Lenart se pa še za dobro ceno zmeniš. (Res da je reklama, ampak z njimi sem zelooo zadovoljen!)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borc
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Apr 2007 12:22
Prispevkov: 109
Aktiv.: 0.53
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 4:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Makita že samo ne pri Frama. Iz Anglije jo skupaj s poštnino dobiš tudi 150 eur ceneje kot pri nas. Malo tvegaš z garancijo, ker le ta velja tam, pa prvo leto je potem treba imeti adapter za naše vtičnice. Samo leto je hitro naookrog pa Makita tudi ni slabo orodje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gargamel
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jan 2008 11:42
Prispevkov: 127
Aktiv.: 0.64
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 5:00 pm    Naslov sporočila:  Vrtalnik Odgovori s citatom

Sploh ne razmišlaj o drugem kot o Makiti, firma je namreč zelo kvalitetna (vsaj po mojih izkušnjah, pri monterjih kjer všasih malo pomagam jo dobesedno gonijo po 10 do 12 ur na dan in vse dela brez problema). Nič nimam proti ostalimi firmami kot je Iskra Ero ali AEG, obe sta dokaj kvalitetni, vendar so njihovi ročni vrtalniki za moje pojme nekoliko pretežki, vsaj če jih uporabljaš cel dan. Pazi na to da boš vzel vsaj 14,4 voltno, verjemi da ti nebo žal.
_________________
LP Luka S53LM
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pcxboy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Apr 2009 17:30
Prispevkov: 62
Aktiv.: 0.34

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 5:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

jaz ti priporočam vrtalnik podjetja Iskra ERO, imam sam enaga 14,4V in enega 20,4V in sem zelo zadovoljen v primerjavi z tistimi ki jih imajo v bauhausu za 50€
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertzui
Član
Član



Pridružen-a: Pon 11 Maj 2009 9:38
Prispevkov: 434
Aktiv.: 2.38
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 5:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

alphaone je napisal/a:
Jaz imam tale vrtalnik, in dela BP:

http://www.iskra-ero.com/default-76,14.html?Zav=3

precej močan, in je nekaj čez 100€.


Imam takšnega...ko ga vzamem v roke je prazen!! Mad
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damjane
Član
Član



Pridružen-a: Tor 23 Nov 2004 22:45
Prispevkov: 108
Aktiv.: 0.48
Kraj: Maribor-Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 5:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borc je napisal/a:
Makita že samo ne pri Frama. Iz Anglije jo skupaj s poštnino dobiš tudi 150 eur ceneje kot pri nas. ....

Ne na pamet Shame on you so najcenejši v SLO in verjetno tudi v EU
http://www.trgovina-frama.si/sl/Vroce-ponudbe/MAKITA_6281_DWALE__6723_DW/
Torej po tvoje bi naj bilo v Angliji to za 50€? Ahh daj no Not talking
http://www.trgovina-frama.si/sl/Makita/

Sem jo kupil pri Frami za 190€. Dobiš dva akuja, prenosno svetilko, mali miljon vijačnih nastavkov, manjši Liion vijačnik, pa seveda vrtalnik...
Ne dolgo nazaj sem kupil še Makitin industrijski fen za 135€, huda zadeva - fene za Makito 100% izdeluje Leister Švica, če je komu znano Very Happy

_________________
Hvala
LP, D
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1753
Aktiv.: 7.86
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 6:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

damjane je napisal/a:
borc je napisal/a:
Makita že samo ne pri Frama. Iz Anglije jo skupaj s poštnino dobiš tudi 150 eur ceneje kot pri nas. ....

Ne na pamet Shame on you so najcenejši v SLO in verjetno tudi v EU
http://www.trgovina-frama.si/sl/Vroce-ponudbe/MAKITA_6281_DWALE__6723_DW/
Torej po tvoje bi naj bilo v Angliji to za 50€? Ahh daj no Not talking
http://www.trgovina-frama.si/sl/Makita/

Sem jo kupil pri Frami za 190€. Dobiš dva akuja, prenosno svetilko, mali miljon vijačnih nastavkov, manjši Liion vijačnik, pa seveda vrtalnik...
Ne dolgo nazaj sem kupil še Makitin industrijski fen za 135€, huda zadeva - fene za Makito 100% izdeluje Leister Švica, če je komu znano Very Happy


Jaz sem kupoval v Frami kaki dve leti nazaj. Prečekiral Ebay, na koncu vseeno frama. Dobil še nekaj popusta na akc. ceno, račun, DDV...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boriskozjan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2008 23:23
Prispevkov: 956
Aktiv.: 5.08
Kraj: Šmarje pri Jelšah

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 6:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

za resno delo priporočam Fein. jih imamo v proizvodnji nekaj , pa dnevno delajo, pravtako drugo električno orodje, je pa cena malce višja
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alphaone
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Dec 2009 17:27
Prispevkov: 60
Aktiv.: 0.34
Kraj: Za računalnikom

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 6:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

qwertzui je napisal/a:
alphaone je napisal/a:
Jaz imam tale vrtalnik, in dela BP:

http://www.iskra-ero.com/default-76,14.html?Zav=3

precej močan, in je nekaj čez 100€.


Imam takšnega...ko ga vzamem v roke je prazen!! Mad


Lahko je kriv akku, ali pa ga vzameš v roke 2x letno?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 1 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 75 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group