www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Rabim pomoc pri izracunih ali kako se pomoč ne išče
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Naloge, izpiti, seminarske
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.13
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2010 11:57 pm    Naslov sporočila:  Re: lp Odgovori s citatom

miki12 je napisal/a:
jaz sem ze 3x izracunal in vedno narobe izracunam vrednosti elementov. nekaj elementov sem ze kupil in se vedno ne deluje pravilno


Ja pa kaj imaš?

_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.08
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

In še zdaj nisi povedal za kaj gre? Če je tebi vseeno, kako napišeš na forum, bo še ostalim članom vseeno za tebe. Pokaži vsaj nek osnoven interes in izvirno opiši svoj problem. Pokaži vsaj, da se trudiš, oz. se skušaš trudit.
_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
miki12
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 29 Jan 2010 20:55
Prispevkov: 9
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:00 am    Naslov sporočila:  lp Odgovori s citatom

stabilizirali usmernik napetosti z močnostnim tranzistorjem


to vezje delam in me izracuni [cenzurirano] Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Krampus
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2008 13:07
Prispevkov: 1826
Aktiv.: 9.64

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja porko dio, napiši kaj računaš, pa ti bo sigurno nekdo pomagal.

Razen če delaš atomsko bombo.

_________________
Nisem ravno najbolj pameten na svetu, tu in tam pa imam kakšno idejo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Krampus
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2008 13:07
Prispevkov: 1826
Aktiv.: 9.64

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ravno zamudil Very Happy
_________________
Nisem ravno najbolj pameten na svetu, tu in tam pa imam kakšno idejo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.84
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No Možir Denis, da sem natančen, da bo več zadetkov v Google in si bodo lahko tvojo sramoto še ogledali drugi. Žalostno je, da si starejši od mene, komunikacijo pa imaš na sramotnem dnu okusne komunikacije. Pa da ti naredim uslugo in opišem tvojo situacijo, išče pomoč po širši okolici in širšem internetu, da opravi zaključne izpite SPI. Sprva tukaj na nek način zahtevaš pomoč nekoga, o nekakšnih izračunih ob tem pa še zahtevaš da te pomoč najde oz. kontaktira, ja za božjo voljo človek kdo pa potrebuje tukaj pomoč? Da ne omenim, kako si kasneje na msn messenger mi odgovarjal, da pa vseeno veš da to ni pravi način, ja za kaj potem ubiraš to pot?, ko sem bil prepričan da ti ne bom pomagal, ker nimaš nobenih osnovnih manir, si dodal piko na i, da denar ni problem. Vedi eno - denar ti ne bo kupil vsega, znanja pa še najmanj. Naj ti omenim, da tvoj kolega, kateri je tudi delal nalogo za zaključnega, da ima vso stvar narejeno, glej ga zlomka imel sem prste vmes, toda le toliko koliko je potrebno, zakaj misliš da pri njemu pa? No ko boš imel odgovor te bom kontaktiral jaz, za enkrat pa naj ostane kot je, pa prosim - brez "prosijačenja" po telefonu, msn, že najmanj pa mi ne prosim delati sramote na forumu.

Pa lep pozdrav!

_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miki12
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 29 Jan 2010 20:55
Prispevkov: 9
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:04 am    Naslov sporočila:  lp Odgovori s citatom

dajte me kliknite na mail denis.mozir989@gmail.com pa vam poslem da boste lahko videli kaj me [cenzurirano]. ker jaz tega racunat glih nekaj dobro nena znam
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.13
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:10 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si sploh prebral kaj ti je GregorN napisal?!?!
_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
program_er
Član
Član



Pridružen-a: Sob 08 Mar 2008 13:47
Prispevkov: 2173
Aktiv.: 11.12
Kraj: Maribor (Pohorje)

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:23 am    Naslov sporočila:  Re: lp Odgovori s citatom

miki12 je napisal/a:
dajte me kliknite na mail denis.mozir989@gmail.com pa vam poslem da boste lahko videli kaj me [cenzurirano]. ker jaz tega racunat glih nekaj dobro nena znam.


Zakaj pa ne moreš tu prilepit računa? Rolling Eyes d'oh! Brick wall

Ti si tisti, ki potrebuješ pomoč. In zdaj naj bi forumaši (in lahko si srečen, da se še sploh ukvarjajo s tabo) tebe kontaktirali na mail v stilu: Pozdravljen, a te kaj muči? A dovoliš, da pogledam, kakšen je račun, da ti ga rešim? Rolling Eyes Shame on you Jao...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.08
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Upam da številka 12 zraven tvojega imena pomeni tvojo starost. Potem bi še nekoliko bilo sprejemljivo tvoje obnašanje.

pa še 12 letnik bi bolje komuniciral

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
David2204
Član
Član



Pridružen-a: Pon 03 Nov 2008 0:01
Prispevkov: 997
Aktiv.: 5.32
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hja, lažje je z glavo skozi zid riniti in upati, da se bo enkrat le podrl, kot se potruditi in poiskati pot okrog zidu. Brick wall Tako nekako.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Samo87
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 2:14
Prispevkov: 462
Aktiv.: 2.35
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 9:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

miki12, pa imate v šoli tudi slovenščino, ali so vas dobro naučili le elektrotehniko?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Krampus
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2008 13:07
Prispevkov: 1826
Aktiv.: 9.64

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 10:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Samo87 je napisal/a:
miki12, pa imate v šoli tudi slovenščino, ali so vas dobro naučili le elektrotehniko?


Očitno tudi to slabo Smile

_________________
Nisem ravno najbolj pameten na svetu, tu in tam pa imam kakšno idejo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matjay
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Dec 2004 22:07
Prispevkov: 513
Aktiv.: 2.31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 11:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole bo sigurno v veliko pomoč.

LP
Matjaz



Eleganca stroke.pps
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  Eleganca stroke.pps
 Velikost datoteke:  210 KB
 Downloadano:  86 krat

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojans
Član
Član



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 0:52
Prispevkov: 1196
Aktiv.: 6.00
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 30, 2010 12:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MIKI12

Imam rešitev za tvoj izračun.
x-y=12+3

samo problem? Če je B 3 x y-1=7

V BUTALAH znate to zračunat. Na 177 decimalk. Nea j** vse tukaj.

1+1 je 3 Shame on you

Pa poslušaj enkrat:Adi Smolar - Jaz ne grem v šolo!

Po tem ti bo mrbit (morebiti) kaj jasnejše.

Če ti rečem BUTL, se zamisli, pa še pohvala je to.

Vsem ostalim pa v premišljevanje. A TAKI bodo za našo penzijo delali?


A ja krampus. V šoli imajo združeno. Slovenščino in elktroniko. Predmet je Elektronščina. Very Happy .Znajo vse glagole sklanjat in samostalnike stopnjevat Very Happy .
Emmm, kam sem zašel?????

Ampak, če je bučko, je pač bučko. Ne morem pomagat. Sem moral odpisati.

_________________
Razlike med mrličem in butlom ni. Nobeden od niju se ne zaveda. Trpi pa okolica.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Naloge, izpiti, seminarske Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group