www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Računalnik: Kateri proizvajalec?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Znamka računalnika:
Dell
14%
 14%  [ 16 ]
Toshiba
12%
 12%  [ 14 ]
HP
24%
 24%  [ 27 ]
IBM
10%
 10%  [ 11 ]
Acer
11%
 11%  [ 13 ]
Apple
3%
 3%  [ 4 ]
Medion (Hoferjeva reklama ;) )
4%
 4%  [ 5 ]
drugi proizvajalec
18%
 18%  [ 20 ]
Skupaj glasov : 110

Avtor Sporočilo
Dexboy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 01 Sep 2008 22:46
Prispevkov: 1116
Aktiv.: 5.89
Kraj: Horjul

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2011 10:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa kje ste našli eno leto staro temo... Laughing

No v glavnem, trenutno si lastim Asus (K53SV i7 verzija) prenosnika. Ga ne menjam za nič drugega Very Happy
Za dobesedno smešno ceno sem dobil konfiguracijo da bo še za lep čas dovolj (ne za igre).
Prej pa sem imel 5 let Dell Latitude D505, menjal sem cca. 4, 5 aku packov (se ne spomnim točno, 25€ je prišel akumulator, ko ga je pobralo sem pač naročil novega).
Prenosniku pa je odmrl IDE kontroler. Se mi ga ni dalo popravljati, sem potreboval novega tako ali tako...

_________________
Imagination is more important than knowledge.
-Albert Einstein-
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
brezga1
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Sep 2010 21:39
Prispevkov: 29
Aktiv.: 0.18
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 9:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zelo zadovoljen uporabnik Asusovega prenosnika. Odločal sem se med Asusom in HP, vendar je Asus 3x cenejši z isto 'vsebino'.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
airwolf
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 17:17
Prispevkov: 2053
Aktiv.: 10.65

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 9:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sprva sem uporabljal Asusa (super kvaliteta za nizko ceno), zdaj pa uporabljam MSI in sem ponovno presenečen nad visoko kvaliteto za nizko ceno.
_________________
LP Gašper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
YaNkEE
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Sep 2008 13:47
Prispevkov: 60
Aktiv.: 0.32
Kraj: V osrčju dežele Terana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 12:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Definitivno HP. Sploh če poznaš serviserje Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 3:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če pa ne poznaš serviserjev, pa je nož v hrbet.
Boljši je laptop, ki ne rabi serviserja Whistle
Imam HP in je kot bi se vstrelil v koleno...
Touch tipke se same prožijo, wlan vleče cela dva metra, Dual core - procesne moči pa nobene od njega,...

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 3:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uf, Aly, pa ne da imaš mojega bivšega ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sam tudi nikoli več HP (pa sem imel najvišji rang); zdaj sem na dellu, skozi moje roke pa je prej šlo še tudi precej raznih nižjecenovnikov (alla Asus, Acer, celo Benq) in proti tem nimam kaj pripomnit: pač izdelava včasih malo cenena, a vse je delalo ... Smile

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bb5050
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2011 12:30
Prispevkov: 12
Aktiv.: 0.08
Kraj: Ljubljana z okolico

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 7:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam imam Appla MBP, kateri je kljub starosti še vedno aktualen. Minus je edino cena in to da zdeve ne delajo tako dobro ko ga poganjaš v Windows načinu (pač ni prirejen temu), je pa za domače potrebe (če ni kakpnih specifičnih želja) super zadeva.

Kot službeni prenosnik imam HPja. Kljub visoki ceni (skoraj se je izenačil za Applom) je porazen. Crknilo hvala bogu še ni nič, vendar je po 1 letni uporabi (pa uporabljam vse prenosnike izto) tak kot bi bil star 100 let, ves opraskan, saj je plastika in ohišje na njem izredno slabe kakovosti. Verjetno je to zadnji moj HP.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
francx
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Jul 2011 16:00
Prispevkov: 69
Aktiv.: 0.45
Kraj: Ljubljana (Butale)

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 9:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zanimivo.
Jaz pa nebi nikoli šel z HP-ja. Imam jih že od vsega začetka. Do sedaj še z nobenim nisem imel nikakršnih težav razen enkrat je po 10 letih odpovedal disk. Very Happy

Vse še imam doma in vsi delujejo v nulo Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 9:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

-HP ZD7020US l.2005 BP (eno leto vožnje po brezpotjih in kakšnih 20 letalskih transportov med prtljago),
-Dell Latitude D420 l.???? BP,
-HP EliteBook 8740W l.2010 BP.
-HP EliteBook 8540W l.2010 BP,
-Averatec 3300 l.2006 BP,
-HP mini l.2011 BP,

in še dva, za katera se mi pa ne da pogledat znamk (po stopnicah gor in dol...).

O HPjih smo že debatirali. V družini imamo štiri in vsi delajo tako kot morajo, brez vsakih problemov, rekorder je pa moj ZD7020, kateri se je vsak dan, eno leto, prevažal po brezpotjih v nahrbtniku.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
francx
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Jul 2011 16:00
Prispevkov: 69
Aktiv.: 0.45
Kraj: Ljubljana (Butale)

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 10:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bogi Very Happy

Moji so bili 80% na mizi kjer so leteli 24/7.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sraka
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Nov 2008 23:52
Prispevkov: 481
Aktiv.: 2.57
Kraj: PMAVs

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 10:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

francx je napisal/a:
Bogi Very Happy

Moji so bili 80% na mizi kjer so leteli 24/7.

A v butalah imate letališče ?

_________________
Danes je težko biti budala, konkurenca je velika, pa še dokazovati se moraš večkrat na dan.
Sem ogledalo: Nisem kriv, če v meni vidite nekaj kar vam ni všeč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
francx
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Jul 2011 16:00
Prispevkov: 69
Aktiv.: 0.45
Kraj: Ljubljana (Butale)

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 01, 2012 10:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Seveda Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bluel
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Apr 2008 20:11
Prispevkov: 79
Aktiv.: 0.41
Kraj: Kreplje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 02, 2012 3:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam imam hp prenosnika višjega cenovnega razreda oz.takrat skorsj top
tega ne bi priporocal nobenenu, prav tako nobenega hp prenosnika.
Polek tegs sem imel se dva Asusa, ki sem jih oddal in se sedaj delata bp.
prav tako imam se ibm-ja,ki ga imam tudi ze vrsto let in nimam
problemov in na zadnje imam se sluzbenega lenovota,kateri dela tudi kot pesmica.
Ibm in Lenovo so vdo serija T.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 02, 2012 3:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam Toshibo. Deluje 2 leti brez težav tako HD kot SF.

Odpovedal mi je le LAN, ker so se male igrale s pini...

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 02, 2012 7:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@bluel: doma so štirje HPji, dva od njih sta business class in sta bila oba top modela (mojega 8740w v tej konfiguraciji v SLO ni bilo mogoče kupit) v času nakupa in z nobenim tudi enega problema ni bilo.
Pri Lotu nimam srečne roke, mogoče jo imam pa pri nakupu HPjevih prenosnikov Think

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group