www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

MSP430 LaunchPad
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 16 bitni mlinčki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
xsyt
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 22:19
Prispevkov: 1346
Aktiv.: 6.98
Kraj: Slov.Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 25, 2010 4:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ti piše na njihovi strani; na voljo bodo po 25. decembru!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Ucko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 17 Sep 2009 22:31
Prispevkov: 90
Aktiv.: 0.51
Kraj: Okolica Postojne

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 15, 2010 7:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Danes sem (končno) točno po 2 mesecih od naročila dobil LunchPad, na Robotic Evaluation Board pa še vedno upam in čakam Pray .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Raptor
Član
Član



Pridružen-a: Sob 22 Mar 2008 14:20
Prispevkov: 533
Aktiv.: 2.73
Kraj: Ravne na Koroškem/Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 17, 2010 1:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem tudi prejel MSP430 ta teden. Na roboteka pa lahko verjetno kar pozabim.Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.44
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 12:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

boriskozjan je napisal/a:


Za napredne pa imajo trenutno v akciji tole
https://estore.ti.com/EKB-UCOS3-EVM-Stellaris-Robotic-Evaluation-Board-for-use-with-Micriums-%C2%B5COS-III-P2165.aspx

What you’ll get is a Stellaris ARM Cortex-M3 microcontroller on a board with a bunch of goodies.

za 25$ če pri blagajni uporabite kupon 2JLP-R4XRT3

Pa ta koda še deluje za tega robotka, ker za Launchpad mi ni prijela?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boriskozjan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2008 23:23
Prispevkov: 956
Aktiv.: 5.11
Kraj: Šmarje pri Jelšah

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 12:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Raptor je napisal/a:
Enako.

Citiram:
Please read: Your Stellaris® Robotic Evaluation Board order was cancelled
Thank you for your interest in the Stellaris Robotic Evaluation Board for use with Micrium’s µC/OS-III. The product you ordered, the EKB-UCOS3-EVM, was purchased with a special coupon code reserved for registered attendees of the 2010 Embedded Systems Conference (ESC) in Boston. As noted on the ordering EKB-UCOS3-EVM product page (view ordering page here), our system could not validate your name against the ESC badge registration list and, therefore, your order was cancelled.

Though you did not qualify for the ESC Boston offer, we do appreciate your strong interest in our Stellaris EVALBOT and would like to extend a special, just for you, one-time-use discount of $30.00 USD off the regular price. To redeem this offer, please return to the ordering page here and type in xxxxxxxxxxxxx in the coupon code section. Your order will be placed immediately. Please note that this coupon code is only valid for one use on your EVALBOT purchase.

Thank you,

Texas Instruments

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Raptor
Član
Član



Pridružen-a: Sob 22 Mar 2008 14:20
Prispevkov: 533
Aktiv.: 2.73
Kraj: Ravne na Koroškem/Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 1:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi Evalbot-a že imam. Smile Kar na lepem sem dobil mail, da je robot na pošti. Sem ga pa dobil prejšnji teden. Je kar zanimiva zadeva. Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
nakamichi
Član
Član



Pridružen-a: Pon 21 Avg 2006 18:51
Prispevkov: 845
Aktiv.: 3.94
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 2:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdej pa hitro spisat eno aplikacijo, da se porabi vsa integrirana periferija Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Raptor
Član
Član



Pridružen-a: Sob 22 Mar 2008 14:20
Prispevkov: 533
Aktiv.: 2.73
Kraj: Ravne na Koroškem/Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 3:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če bi imel še CAN bi se ga že lotil, tako pa ostajam pri Microchipu. Bom se pa malo igral ko bom imel čas za to. Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gorazdkop
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Dec 2008 12:19
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.78
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2011 7:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Danes mi je Fedex dostavil Evalbot Smile
Sploh se ne spomnim več, kdaj sem ga naročil. Meseci!

In vprašanje. Ali je kdo (tisti, ki ste ga dobili) dobil v škatli "Documentation+Software" dejansko tudi dokumentacijo in programsko opremo? Jaz sem imel v tej škatli le motorčka, vijake, kabel ter zložljiva navodila za sestavo zadeve.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Raptor
Član
Član



Pridružen-a: Sob 22 Mar 2008 14:20
Prispevkov: 533
Aktiv.: 2.73
Kraj: Ravne na Koroškem/Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2011 8:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem dobil enak komplet. Vse ostalo kar potrebuješ je na njihovi strani. Še link do strani je nekje na robotu prilepljen. Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gorazdkop
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Dec 2008 12:19
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.78
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 25, 2011 9:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj programje in navodila sem si itak poiskal.
Zanimalo me je samo, ko s takimi velikimi črkami piše na škatli. Da mi ne bi slučajno pozabili česa dat, ko sem že drago plačal Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 02, 2011 7:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem ga tudi dobil. Včeraj, čakal sem ga od oktobra.

Danes mi je ratalo naložiti driverje. Kje pa ste vi dobili kak example? Jaz sem na hitro sfriziral in naložil blinky-ja ki je že zraven Keil-a, tako da sem povozil tisto kar je bilo gor naloženo. Examplov pa nisem uspel dobiti. Še posebej me zanima ostala periferija.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.93
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 02, 2011 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

RGorazd je napisal/a:
Jaz sem ga tudi dobil. Včeraj, čakal sem ga od oktobra.


enako, oz. bi ga, pa sem jim rekel, da mi lahko na faks pripeljejo, tako da sem danes dobil.

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 10, 2012 10:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ima kdo delujoče FTDI driverje za Evalbot Windows7/64 ? Priloženi driverji (sveže potegnjeni s TI strani se nočejo naložiti - Access denied). Nalagam si toolchain na prenosnika, pa se zaj**** s takimi malenkostmi :S

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.93
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 11, 2012 2:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

RGorazd je napisal/a:
Ima kdo delujoče FTDI driverje za Evalbot Windows7/64 ? Priloženi driverji (sveže potegnjeni s TI strani se nočejo naložiti - Access denied). Nalagam si toolchain na prenosnika, pa se zaj**** s takimi malenkostmi :S

LP G

Ko sem nekaj spraševal na E2E forumu so mi rekli da je problem z free licenco za ARMe, ki jo dobiš zraven Evalbota, ki ni narejena za CCS5 ampak 4ko. Ampak potem sem začel nekaj drugega delat in nisem preveril še, če pomaga.

http://e2e.ti.com/support/development_tools/code_composer_studio/f/81/t/161017.aspx#585689

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 16 bitni mlinčki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 5 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group