www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Geocaching oz. po slovensko Geolov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
.
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 01 Okt 2004 1:17
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.00

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 09, 2011 6:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75550.21

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 09, 2011 6:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NeoTO
Član
Član



Pridružen-a: Pon 28 Mar 2005 19:19
Prispevkov: 2751
Aktiv.: 12.39
Kraj: Trzic

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 09, 2011 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek4 je napisal/a:
Neo... Leti tole na Žiganjo vas? Smile


Twisted Evil

In pa Carnium tudi...

_________________
Lp,
Matevž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 10:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tale tema je pa čisto zamrla. In res bi bilo škoda, da gre v pozabo. No meni je "virus" prinesel kar sin jvolk. In dobro se me je prijel. Prvi zaklad sva odkrila skupaj. Klik.
Potem pa se je usulo. Ker sva z ženo planirala za dopust potovanje v Makedonijo sem se jasno pripravil še na geocacing. Hitro sem odkril, da je ta neizčrpen vir zanimivih lokacij, ki se jih izplača obiskati.
Iz "to bomo pa spotoma" se je zadeva spremenila v fantastičnega turističnega vodiča. In ta vodič pozna stvari, ki jih turistične agencije niti slučajno ne premorejo. Za nameček pa ti pusti, da si tempo prilagajaš sam. Na ta način si lahko organiziraš naravnost fantastičen dopust.

In ko ni dopustov ? Ja ravno včeraj sem našel enega samo zato, ker smo se z slabo časovno uskladili in sem imel nekaj viška časa v Ljubljani. Namesto kislega obraza in čakanja v bifeju, kjer itak lahko pijem le vodo, sem se odpravil na zaklad.

Za to igro potrebuješ GPS in dobro voljo. GPS ima dandanes že vsak povprečen telefon. Za dobro voljo bomo morali poskrbeti sami.

Kako sami pridete do te dobre volje, pa lahko napišete v to temo.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s56vha
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Mar 2006 14:33
Prispevkov: 184
Aktiv.: 0.84
Kraj: Kamnik, Preserje pri Radomljah

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 10:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tema je sicer šla malo v pozabo, geolov pa nikakor. V Sloveniji sta bila dva foruma na to temo, eden od SGC in moj - letos smo ju, v želji po enem kvalitetnem forumu, uspešno združili, zato vabljeni k branju .

Me pa veseli Darko, da si zadevo odkril v pozitivni luči. Tudi sam GC pogosto uporabljam kot turistični vodnik - po Sloveniji in po svetu.

Naj se virus širi dalje Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
diehart
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 17:46
Prispevkov: 501
Aktiv.: 2.26
Kraj: okolica I G

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 2:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz tudi zadnje pol leta uspešno lovim zaklade in se skrivam pred bunkelnji. Very Happy Včasih zna biti prav zabavno. Very Happy

Edino nisem še našel pravega načina kako loviti po tujini, no po hrvaški je šlo z njihovo kartico, drugače pa, ali obstajajo kakšni appi (iOS), kjer so lahko podatke zaklada naložiš za offline uporabo?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75550.21

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 2:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 4:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Wherigo je posebna oblika zakladov. Žal jih je pri nas malo.
Pazlivo preberite in mogoče se odločimo pa naredimo en tim iskalcev Smile

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s56vha
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Mar 2006 14:33
Prispevkov: 184
Aktiv.: 0.84
Kraj: Kamnik, Preserje pri Radomljah

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 10:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da se malo pohvalim, imam prvi Wherigo zaklad v Sloveniji Smile

Sicer pa je c:geo precej razširjen in uporaben. Uporabne napotke pa dobite na omenjenem forumu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 01 Okt 2004 1:17
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.00

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2014 6:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s56vha
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Mar 2006 14:33
Prispevkov: 184
Aktiv.: 0.84
Kraj: Kamnik, Preserje pri Radomljah

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2014 7:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A ti si ta, k mi ni dal spati Twisted Evil par let nazaj, ko sem se loteval ? zakladov. Zdej pa nimam časa, da jih reševal - še pridejo na vrsto.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
malci
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Sep 2007 21:05
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.93
Kraj: Polhov Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2014 8:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, pa še moja malenkost

http://coord.info/GC4VEK4

ni težak, je pa lep razgled, če boste pa imeli še kaj časa, pa se lahko ustavite pri meni na rdeči ali zeleni pločevinki Smile
Najave sprejemam na ZS.

lp
uroš

_________________
Elektronika za hobi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Waldo
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Nov 2007 10:50
Prispevkov: 316
Aktiv.: 1.58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 05, 2014 8:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na Androidu priporočam Gdak, sploh če na namizju uporabljaš GSAK. Deluje offline, podpira pa tudi funkcije GC APIja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.41
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 05, 2014 8:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Katero ios aplikacijo priporočate? Mogoče bo tudi mene potegnilo noter Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorazdkop
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Dec 2008 12:19
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.78
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 05, 2014 12:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj pa za Windows Phone?
Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group