www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Problem navajanja povezav

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 8:22 am    Naslov sporočila:  Problem navajanja povezav Odgovori s citatom

iskra je napisal/a:
Vsaj jaz ne morem nakazati poti na OZS forum na Maxiju (vsaj do sedaj nisem mogel.) Tudi med povezavami je podan OZS forum , pa z klikom nanj prideš na Maxi.


Temo bom poskusil nadaljevati tukaj, da ne smetimo po sosednjem forumu, kjer se je problematika odprla. Zgoraj navedeni link med povezavami vsaj meni kaže na pravilno stran. Iskra, si poskusil na povezavo tudi klikniti, ali si se samo z mišjo zapeljal čeznjo?

Mogoče pojasnilo še tukaj: Nobena domena ni na nikakršni listi prepovedanih, zaradi česar bi bilo iz kakršnega koli razloga onemogočeno navajanje linkov in podobno. Tudi povezava do Sekcije elektronikov pri OZS vsaj meni deluje povsem normalno. Prosil bi še koga, da zadevo preveri in napiše, če naleti na kak problem.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 8:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, pa naj pokaže napisano sporočilo kjer ni šlo nakazat povezave. Pa, da vidimo v čem je problem.

Citiram:
Tudi med povezavami je podan OZS forum , pa z klikom nanj prideš na Maxi.


Daj Iskra ne "kotali buč". Za koga pa nas imaš? Preden, da obsojaš preveri, če ni kaj narobe pri tebi oz. na tvojem računalniku. Z "povezav" so povezave dostopne vsem tudi nerigistriranim uporabnikom in delujejo normalno.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 9:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sicer sem tudi tu odprl to temo , pa bom še enkrat odgovoril . Res nisem mogel dati povezave na naš forum , Dal sem temo (pred seminarjem) na maxi , pa je linkalo na Maksi . Zato sem jo izbrisal, ker nisem hotel polemizirati. Sedaj pripravljamo delavnico v Mariboru (verjetno med počitnicami) in v Ljubljani. (če bi bilo dovolj interesentov tudi v kakšnem drugem kraju , bi tudi tam poizkusili organizirati). Nadaljevanje prve delavnice pa je prehod na C , ki pa bo verjetno zelo zanimiv za precejšen krog elektronikov. Organizacija takih seminarjev oziroma delavnic , je precej zahtevna , zato je mogoče smiselno da jo pripravi OZS "članstvo" na njih pa lahko organiziramo skupaj.
Ker pa so "avtorske" pravice precej koplicirana zadeva ,določene gradiva ne morem pripeti tukaj in je dostopno le na OZS forumu.
Upam da se ne bomo zaradi teh težav preveč prepirali , priznam , da bi verjetno s PM Frenkiju stvar razrešil , sem pa bil nat tem presenečen in v "gužvi" pa tega nisem storil.

_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gavran
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:16
Prispevkov: 415
Aktiv.: 1.86
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 11:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

jaz vidim tole:


ozs.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  124.13 KB
 Pogledana:  12 krat

ozs.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 12:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi meni delujejo vsi linki na Maxi-ju vključno s tem brez problemov. Exclamation

Mogoče zato ker nimam svojega foruma ... Think ... Very Happy
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 1:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmmmm...Tudi pri meni se dogaja enako kot dvema predhodnikoma. Vse povezave delujejo brezhibno. Ne vem v čem bi bil problem pri iskri.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group