www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Povezave

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 8:59 am    Naslov sporočila:  Povezave Odgovori s citatom

Pozdravljen Frenki in Silvo.
Na forumu Svetelektronike smo začeli debato , ki bi jo res morali tu. Izgleda da so določene težave ki jih lahko razrešimo brez hude krvi.
http://www1.ozs.si/~elektroniki/forum/viewtopic.php?t=4495
to je povezava na temo na OZS forumu , katero sem poizkušal dati na Maxi pa ni šlo . Tudi drugače mi povezava na naš forum tu ne deluje. (v priponi je razvidno kaj se MI pojavi).
Verjetno je kakšna nastavitev nepravilna , pa so težave s tem.Nisem pa hotel okrog tega polemizirati , Ker pa je Erik
    Vidim, da je bil ta seminar v Sežani zelo dober in dobro obiskan. Na žalost pa nisem vedel, kdaj je bil organiziran. Na maxi-ju sem samo videl, da se nekaj podobnega obeta v Sežani, potem pa nisem videl obvestila o konkretnem datumu.

navedel to težavo , sem mu samo odgovoril , zakaj tam nisem obvestil o seminarju.
Upam da bomo to težavo rešili in naprej sodelovali



The Extension 'bmp' was deactivated by an board admin, therefore this Attachment is not displayed.


_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 9:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Very Happy Vidim da je težava odklonjena (sedaj mi povezave delujejo )
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2005 9:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Obe povezavi delujeta čisto normalno. Delujejo tudi, če nisi registriran. Če je kaj narobe s tvojimi osebnimi nastavitvami boš ugotovil, če poskusiš kliknit na povezavo neregistriran. Če ti takrat dela potem je nekaj narobe s tvojimi osebnimi nastavitvami , sicer je nekaj narobe na tvojem PC-ju.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group