www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prenos datotek s foruma in Filemanagerja
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.07
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 08, 2010 9:57 pm    Naslov sporočila:  Prenos datotek s foruma in Filemanagerja Odgovori s citatom

Dogaja se mi, da določenih datotek objavljenih kakšno leto nazaj s foruma ne morem prenesti in me samo preusmeri na začetno stran.

V čem je težava? Think

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Data386
Član
Član



Pridružen-a: Tor 02 Feb 2010 19:34
Prispevkov: 83
Aktiv.: 0.48
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 8:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi meni se nekaj podobnega dogaja. Skušam prenesti datoteke iz 160 projektov, pa je možno prenesti le po 3 ali 4 datoteke dnevno. Potem pa isti problem.
Ko pa kakšno od teh datotek skušam odzipati z WINzip ali WINrar mi javlja nekakšno napako. Upam, da bo na koncu kaj bolje...

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorazdkop
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Dec 2008 12:19
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.78
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 10:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Datoteke 160 projektov sem prenesel.
Vsak dan sem jih lahko prenesel največ 6. Trajalo je par dni. Razpakiraš jih lahko takrat, ko imaš prenesene vse datoteke, ki skupaj tvorijo 1 ZIP arhiv.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ego_Nikolasz
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 03 Jan 2011 15:49
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.04
Kraj: Hotiza

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2011 4:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bi tudi kar se da čim prej dolkaj povlekel, da bi nadeljeval z projektom.
Jaz imam vse datoteke z mojih forumih narejeno- registriraj in lahko takoj povlečeš.

_________________
hobi od 1987
Torej, sem NooB Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zahac
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Feb 2010 14:32
Prispevkov: 134
Aktiv.: 0.78
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2011 9:40 am    Naslov sporočila:  Filemanager Odgovori s citatom

Nobene dadoteke ne morem prenesti na svoj rač., vedno me postavi na osnovno stran.

Ne pomaga niti prijava , niti nova prijava, skratka nič !

Kaj delam narobe ???

LP zahac

_________________
Vsem želim lep dan !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
eddie
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Dec 2003 21:02
Prispevkov: 706
Aktiv.: 3.18
Kraj: Severna primorska

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2011 1:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prenašal bi jih rad iz filemanagerja?
Se prijaviš tudi v Filemanagerju?

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2011 2:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si se na FM registriral z istimi podatki kot na forum?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zahac
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Feb 2010 14:32
Prispevkov: 134
Aktiv.: 0.78
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2011 8:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Z istimi podatki, pa odgovori, da niso pravi.
Sem poskusil z novim geslom, odgovor strežnika, da je aktivacijska koda poslana na e-naslov, pa nič ne pride !

Kako naprej ?

LP AZ

_________________
Vsem želim lep dan !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2011 9:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno nimaš vpisanega pravega e-naslova.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zahac
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Feb 2010 14:32
Prispevkov: 134
Aktiv.: 0.78
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2011 9:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam,že deset let. Tudi naslov sem večktrat ponovil pri prijavi v Filem.., pa je vedno isto.

LP AZ

_________________
Vsem želim lep dan !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 6:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

a za Filemanager je treba narediti drugo up. ime in geslo kot tukaj, ali jaz kaj narobe tipkam ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 6:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

isto ime, geslo in e-naslov. Potem bo delovalo, sicer pa ne.
_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sem poskusil, pa ne dela. Up. ime in geslo moram vpisati vsakokrat, ko kaj napišem na www.elektronik.si ; verjetno zaradi neke napake v Internet Explorerju to ne ostane v spominu (ostane pa za vse druge forume, na katerih sodelujem). Torej - uporabniško ime in geslo sta prava.
Obvestila o novih temah pa tudi dobivam na e-mail, naveden v profilu. Tudi e-mail je pravi.
Poskusil sem z "pozabil geslo": tudi ne gre. Ne na obstoječi, ne na e-mail izpred nekaj let, ko sem se prvič prijavil. Kaj bi še preizkusil ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zahac
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Feb 2010 14:32
Prispevkov: 134
Aktiv.: 0.78
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 7:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni deluje (oz. ne deluje), popolnoma enako !


LP AZ

_________________
Vsem želim lep dan !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 9:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

našel: ne samo prijaviti, registrirati se je treba najprej, potem šele prijaviti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group