www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Klima v stanovanju

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
promehanik
Član
Član



Pridružen-a: Tor 29 Jul 2003 23:41
Prispevkov: 611
Aktiv.: 2.75

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2005 12:00 pm    Naslov sporočila:  Klima v stanovanju Odgovori s citatom

V stanovanju (podstrešje) imam montirano kasetno (stropno) klimo Airwell. Odvod kondenza je s pomočjo pumpice. Pumpica se mi vklaplja približno na 2 minuti. Deluje pa priblizno 5-10 sekund. Meni se zdi vklapljanje precej pogosto. Saj ne, da bi me motil hrup, ampak se bojim, da bi pumpica odpovedala. Zanima me ali je to normalno ali je kaj narobe? Ali ima še kdo takšno klimo in kako pogost ima zagon pumpice?

lp, prom
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
promehanik
Član
Član



Pridružen-a: Tor 29 Jul 2003 23:41
Prispevkov: 611
Aktiv.: 2.75

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2005 12:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še ena informacija:
Danes sem klimo vklopil zjutraj ob 8.15 uri. Do 12.15 se je nabralo 6 l vode. Klima je ves čas delovala.

lp, prom
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BogyX
Član
Član



Pridružen-a: Pet 12 Dec 2003 14:25
Prispevkov: 75
Aktiv.: 0.34
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 28, 2005 11:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je normalno - na razvlaževanju delajo klime tudo do 10l vode na uro.

Pumpica je pač tak nastavljena - saj je nisi ti namestil?
Če crkne imaš še verjetno garancijo - če se ti pa da poglablat pa lahko nastaviš, da se pumpica vklopi samo ko bo ta rezervarček poln in ga potem do konca izprazniš - potem se bo samo nekajkrat na dan vkloplo.

Lep pozdrav

Bogdan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 22:48
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.07
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 28, 2005 6:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

10L vode na uro??? Shocked Shocked
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group