www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

STIKALNI NAPAJALNIK 0-30V 0-5A
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Napajalniki, polnilci in baterije
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2005 9:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za D1 bi moral uporabiti 1N5822 -šotki diodo - vzel pa si sicer mnogo močnejšo usmerniško , vendar bolj počasno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2005 10:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zaradi prepočasne diode mislim, da ne bi pokali čipi, le izkoristek bi bil slabši.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stursc
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Jun 2004 14:29
Prispevkov: 323
Aktiv.: 1.45

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 9:10 pm    Naslov sporočila:  Še o stikalniku Odgovori s citatom

Res, ugotovitve o tem so že pred nasvetom "podboj-a"
Vhodna napetost se res dviguje (napetost + Z dioda) in ko to "pobere" je napetost X2 i takrat smrdi in poka !!!!
Zadeva me je pripeljala do reševanja problema in kaže rezultate (trenutno v testiranju). Namreč, dosega istih rezultatov z enojno napetostjo, kjer se ne pojavlja "dupliranje" napetosti, namen napajalnika pa ostaja enak. Trenutno tesiranje kaže rezultate 0 do 5,2A, seveda ob primernem hlajenju stikalnega regulatorja. Če bo zadeva vzdržala jo enkrat prilepim še za druge potencialne interesente. Problem bo doseganje napetosti z uporabjenim OP-ojačevalcem (trenutno testiram z 27V vhoda) uporabljeni OP je pa max. 32V
Torej, če bo uspešno in kar bo pisalo (30V - 5A) potem mora to delovati brez pomislekov ali je to mogoče ali ne!
Pripombe vzgorjih postih so pozitivne. Z navadno diodo zadeva ne "igra", izhodni tok je pa tudi zelo odvisen od dušilke na izhodu.
"Žal, izkušnje iz raznih načrtov" mi miso naklonjene, zato se hočem prepričat na "lastne oči"

Pripišite izkušnje!

LP, stursc
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smartgsm
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Apr 2004 11:54
Prispevkov: 364
Aktiv.: 1.64

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2005 5:27 pm    Naslov sporočila:  Tiskana vezja? Odgovori s citatom

Kot avtor osnovnega projekta, vidim da je zamisel postala kar uporabna.


Me pa zanima ali je kdo naredil tudi tiskano vezje. Zgoraj sem videl slike PCB.

Zanimam se za kakšne 3 kom.


Drugače pa meni na prototipu prov fajn dela. Prava igračka. Se posebej ko obesim gor kaksen večji porabnik na 5v.


lp
Greg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2005 5:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj se zgodi, če se grafitna plast na potenciometru izrabi, a dobiš npr. med točnim nastavljanjem na 5V na izhodu 30V špice?

To sem se šele par dni nazaj spomnil, nisem še šel preverjat sheme in datasheeta če je to res, upam, da ni

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.26
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2005 10:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Je kdo pri tem napajalniku že naredil prikaz napetosti in toka?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smartgsm
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Apr 2004 11:54
Prispevkov: 364
Aktiv.: 1.64

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 9:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

podboj je napisal/a:
Kaj se zgodi, če se grafitna plast na potenciometru izrabi, a dobiš npr. med točnim nastavljanjem na 5V na izhodu 30V špice?

To sem se šele par dni nazaj spomnil, nisem še šel preverjat sheme in datasheeta če je to res, upam, da ni

Lp


To pa drzi, [slovenščina je zame španska vas] to je enako, koda bi imel upor in bi ga občasno izklopil.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smartgsm
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Apr 2004 11:54
Prispevkov: 364
Aktiv.: 1.64

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 9:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

NUFAN je napisal/a:
Je kdo pri tem napajalniku že naredil prikaz napetosti in toka?


Napetost in to meriš klasično.

Za merjenja toka lahko uporabiš točki A in B.
Med njima imaš upor 0.1 Ohma. Kar pomeni, da ima padec pri 1A 0.1 V.

Za napetost pa uporabiš točko B in GND. In z ustreznim delilnikom potem zdeliš napetost.


Za prikaz pa lahko uporabiš analogne ali pa digitalne instrumente.
Digitalce dobiš najceneje na BOLJŠJEM sejmu v LJ. To je zraven avtosejma. Odprto je vsako nedeljo. Cena je CCA 1k do 1.5 K SIT

lp
Greg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.26
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 10:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vem, da za prikaz lahko uporabiš instrument, ampak jaz sem mislil, če je že kdo naredil prikaz na LED displeju.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smartgsm
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Apr 2004 11:54
Prispevkov: 364
Aktiv.: 1.64

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 10:46 am    Naslov sporočila:  Merjenje Odgovori s citatom

Ali pa kupiš ustrezne LCD ali LED pa volmetre.
Lahko pa tudi narediš sam merilni modul. Je pa ponavadi ceneje kupit ze narejeno.

V Conradu dobiš celo paleto teh instrumentov. In potem si lahko dokupiš delilnik napetosti, ali pa ga sam narediš sam.


lp
Greg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oversc0re
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Sep 2005 15:20
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.07
Kraj: Radomlje

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 05, 2006 1:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uf, tole bi tudi meni prav prislo... potem se ni se nobeden spravil nad tiskanino? Kako pa je z regulacijo toka? Je casovno stabilna? Natancna? Razmisljam, da bi vrgel notri se AtMega8 ter potenciometra nadomestil z digitalnima in bi se sel polnilec baterij.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75549.96

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2006 9:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smartgsm
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Apr 2004 11:54
Prispevkov: 364
Aktiv.: 1.64

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2006 10:01 am    Naslov sporočila:  Krmiljenje z MCU? Odgovori s citatom

Po mojih izkušnjah je se potenciometer najbolj primeren.

Zakaj?
Recimo da malo experimetiraš tako da testiraš do katere napetosti zdži. Ko se začne kadit Rolling Eyes samo zavrtiš potenciometer pa je.

Ne predstavljam si kako bi takrat tipkal pol tipkah.


lp
Greg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2006 10:10 am    Naslov sporočila:  Re: Krmiljenje z MCU? Odgovori s citatom

smartgsm je napisal/a:
Po mojih izkušnjah je se potenciometer najbolj primeren.

Zakaj?
Recimo da malo experimetiraš tako da testiraš do katere napetosti zdži. Ko se začne kadit Rolling Eyes samo zavrtiš potenciometer pa je.

Ne predstavljam si kako bi takrat tipkal pol tipkah.


lp
Greg


Ne strinjam se s tabo. Sam imam v delavnici tri usmernike kjer je regulacija narejena z potenciometrom. Na nobenem ne morem hitro ter natančno nastaviti napetosti ravno zaradi slabe kvalitete potenciometrov. No ja - mogral bi uporabti takega z več vrtljaji - a tukaj si na istem glede tega kar si napisal. Ravno zaradi tega sem izdelal še takega z digitalno nastavitvijo. Moram reči, da je to tapravo. Sicer ni slaba ideja doprogamirati še možnost hitrega izklopa na eno tipko, če prav še do sedaj nisem imel tovrstnih težav z "dimom"

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2006 10:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prilagam dokumentacijo za malo drugačen stikalni regulator: 0-40V/4A.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Napajalniki, polnilci in baterije Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 3 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group