www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Katera navigacija za Android
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
siljo
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Okt 2003 8:08
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 4.65
Kraj: Ribn'ca

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 8:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

rumpapir je napisal/a:
na telefonu imam sygic navigacijo, pa včasih rab tud 5 minut da začne z navigacijo.se da to kako pohitrit s kakšnim programom?


običajno pomaga pri vseh navigacijah, če vključiš "podatkovni prenos", tako se zadeva hitreje pozicionira!

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Igor01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Nov 2004 12:09
Prispevkov: 581
Aktiv.: 2.61
Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 9:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

siljo je napisal/a:
rumpapir je napisal/a:
na telefonu imam sygic navigacijo, pa včasih rab tud 5 minut da začne z navigacijo.se da to kako pohitrit s kakšnim programom?


običajno pomaga pri vseh navigacijah, če vključiš "podatkovni prenos", tako se zadeva hitreje pozicionira!




To je bila rešitev na starih OS.

Sedaj samo naložiš iGo in zadeva poleti.

Prenos podatkov rabiš samo še za posodobitev prometnih informacij.

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blasny
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Okt 2012 19:13
Prispevkov: 70
Aktiv.: 0.50
Kraj: Tepanjce

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2012 9:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uporabljam OsmAnd.
Zemljevide rišemo pa entuziasti sami na OpenSteetMap
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
T-bag
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 04 Nov 2012 21:31
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.06
Kraj: Kr-Lj

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 11, 2012 12:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

iGo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bpavsic
Član
Član



Pridružen-a: Pet 03 Apr 2009 20:45
Prispevkov: 354
Aktiv.: 1.93
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 11, 2012 1:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz uporabljam iGo (HTC Desire in Samsung Galaxy S).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maj11
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 12 Dec 2008 1:34
Prispevkov: 9
Aktiv.: 0.05
Kraj: Kale

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 04, 2013 12:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

iGo na Sony Xperia mini. Zadovojivo. Dela v avtu, tudi če je v žepu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Robbby
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Nov 2003 14:01
Prispevkov: 105
Aktiv.: 0.47
Kraj: okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 04, 2013 9:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

iGO na HTC
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.19
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 04, 2013 12:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se mi zdi, da je podobna tema obstajala, kjer sem napisal, da bom stestiral Sygic in iGo. No sedaj imam oba naložena in sem oba uporabljal. Moja subjektivna ocena je, da je Sygic boljši. Predvsem je enostavnejši interface, ponuja pa verjetno vse kar ponuja iGo. Plus tega dela bolj tekoče grafika kot pri IGo. Sistem prenašanja kart je pa itak najboljši pri sygic.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.94
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 04, 2013 5:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarkoM je napisal/a:
Se mi zdi, da je podobna tema obstajala, kjer sem napisal, da bom stestiral Sygic in iGo. No sedaj imam oba naložena in sem oba uporabljal. Moja subjektivna ocena je, da je Sygic boljši. Predvsem je enostavnejši interface, ponuja pa verjetno vse kar ponuja iGo. Plus tega dela bolj tekoče grafika kot pri IGo. Sistem prenašanja kart je pa itak najboljši pri sygic.


Kateri iGo si testiral--

iGo primo je neprimerno boljši od iGo Myway ki sem ga uporabljal prej.

_________________
-
"Želja po znanju je v naravi vsakega dobrega človeka." Leonardo Da Vinci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojan_01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 04 Feb 2008 9:12
Prispevkov: 73
Aktiv.: 0.37
Kraj: IV.G.

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 27, 2013 10:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Copilot in Navigon, uporabljam oba a se težko odločim kateri je bolj uporaben, kot uporabniku mi je Copilot bolj všeč , karte pa kakor kje. Nemčija in Nizozemska je Navigon odličen.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjazp
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Apr 2008 14:50
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.58
Kraj: Blejska Dobrava

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 31, 2013 10:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz uporabljam CoPilot 8.2. Mislim, da je karnjnju v redu. Imam pa težavo pri določanju cilja. Če želim vpisati ime kraja mi za vsako izbrano črko vpiše 3 Evil or Very Mad
Primer: če vpitkam na telefonu Ljubljana se v iskalnem oknu izpiše: llljjjuubl.... Brick wall
Je imel še kdo podobne težave?
Moti me tudi slabo označevanje večjih krajev pri pomanjšanem zemljevidu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Phantom
Član
Član



Pridružen-a: Pon 21 Jan 2013 13:23
Prispevkov: 19
Aktiv.: 0.14
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 31, 2013 11:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem sprobal skoraj vse navigacije za android (nekatere že nekaj časa nazaj) in na koncu končal pri Sygicu. V tisti novoletni akciji sem nabavil tudi licenco... V glavnem zame najboljša navigacija za android. Mimogrede, nedavno je bila izdana tudi verzija 13.1.0.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.69
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 31, 2013 12:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ravno sem hotel napisati, pa je že Phantom napisal vse kar je potrebno. Stestiral sem vse, kar se je dalo. Copilot, Navigon, IGo Myway, IGo primo, Sygic. Na koncu sem ostal pri Sygicu. Res je, da me je pred leti ravno omenjeni program v Mariboru pustil na cedilu, tako da sem bil fejst jezen nanj, vendar so to popravili in je Sygic trenutno najboljša izbira za Android.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marksev
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Feb 2009 20:26
Prispevkov: 98
Aktiv.: 0.53
Kraj: Gorenjska - okolica Kranja

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 31, 2013 12:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

RGorazd je napisal/a:
Ravno sem hotel napisati, pa je že Phantom napisal vse kar je potrebno. Stestiral sem vse, kar se je dalo. Copilot, Navigon, IGo Myway, IGo primo, Sygic. Na koncu sem ostal pri Sygicu. Res je, da me je pred leti ravno omenjeni program v Mariboru pustil na cedilu, tako da sem bil fejst jezen nanj, vendar so to popravili in je Sygic trenutno najboljša izbira za Android.

LP G


Katero verzijo pa uporabljaš?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Energetik-m
Član
Član



Pridružen-a: Pon 07 Dec 2009 19:16
Prispevkov: 1345
Aktiv.: 7.70
Kraj: Zagorje

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 31, 2013 2:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Morda ne spada čisto v to temo, ampak imam samsung S2. Če hočem k fotografiji prilepiti koordinate, kjer je bila posneta, jih zaokrožuje na minuto. Hodiš torej po terenu in slikaš, ko pa te slike streseš v google earth, jih je cela skupina v določeni točki, lahko tudi dober kilometer stran od tam, kjer si slikal. Malo sem pobrskal po netu, operacijski sistem ne omogoča vseh funkcij vgajenega GPS čipseta.
Kako je s tem pri drugih telefonih?

_________________
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 4 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 66 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group