www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

spajkalna postaja na vroč zrak (za/proti)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.09
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2005 1:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam bi jh kar lepo po E-mailu vprašal kaj in kako. (V angleščini)

Drugače pa imaš omenjene stroške za pošiljanje v Slovenijo kar 41€.

_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
[g0ran24]
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Avg 2005 11:27
Prispevkov: 503
Aktiv.: 2.26
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2005 10:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Pri brskanju na spletu sem naletel na [url=h**p://www.yatego.com/wildanger/p,41e05a5941ff0,3f8bcf6b78da39_2,aoyue-906-smd-rework-station?sid=7Y1120227823Y83518fa8f38a3c5aceb]tole [/url] stran. Ampak moja nemščina je nikakršna Sad . Imajo velik izbor postaj. Tudi cene se mi zdijo ugodne. Če kdo nemško bolj razume, bi ga prosil naj malo razišče kako je z naročilom ter plačilom. Gre le za spletno prodajo, ali je kje trgovina? Če, kje?


Silvo uporabi stran http://babelfish.altavista.com/ kjer ti celotno stran prevede in jo prikaže samo izberi prevod German to english Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2005 3:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ker me je mučila radovednost, smo se danes z "ekipo" Robertos, Kralj ter jaz odpravil v Maribor na servis AudioLogs, ki spajkalne postaje tudi prodaja, da zadevo tudi v praksi vidimo. G. Milenko je tudi prijazno demostriral odlotanje ter prispajkanje večjega SMD čipa. Povedal je tudi, da sem postajo dnevno veliko uporablja za profesionalne namene (sevisiranje) ter mu odlično služi. Trenutno ni imel več nobene na zalogi. Rekel je, da v bližnji prihodnosti dobi novejše modele. Zato bi g. Milenkota prosil, da ko postaje dobi, da to sporoči tukaj na forumu.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2005 5:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Potem je mogoče boljši nakup AOYUE -968


P.S.
To sva naročila z Robertsom. Ko bo pispela - oz. če bodo kake nevšečnosti ali zapleti glede naročila bom poročal. Glede samega naročanja pa lahko več napiše Robetos kajti vse je uredil on.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
žrepko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 23 Mar 2010 20:12
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.08
Kraj: Ptuj-Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 11:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, kako se obnese spajkalna postaja z vročim zrakom?
Si jo nato nabavil?

EDIT: Sem že našel vse podatke Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.32
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 2:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali ima kdo kakšen tak model postaje kot je naprimer ta na slednji povezavi: www.techgsm.com/Hand_Held_Hot_Air_Soldering_Station_Aoyue_8032,4380.html
Kako se mu kaj obnese? Meni so zelo všeč ker imaš vse v ohišju in je majhna pa še cena je od ostalih nenormalo ugodna, vsaj pri nekaterih.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka1995
Član
Član



Pridružen-a: Sob 17 Apr 2010 21:42
Prispevkov: 614
Aktiv.: 3.60
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 2:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, koliko pa si dal za AOYUE -968 ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
David2204
Član
Član



Pridružen-a: Pon 03 Nov 2008 0:01
Prispevkov: 997
Aktiv.: 5.29
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 4:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, pripravi eno veliko vrečko za smeti, ko dobiš paket. Tile od Wilteca za oblazinjenje uporabljajo nek scefran karton, ki gre povsod.

Sem od teh jaz naročil Aoyue 852A+.
Za moje potrebe je odlična. Edini minus, ki sem ga našel, so nastavki, ki jih dol lahko pobiraš samo tako, da držiš na eni strani matico, na drugi pa odvijaš vijak. Če bi bila matica fiksna, bi bilo precej lažje nastavke menjavati tudi med delovanjem. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
klemen88
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Jan 2008 17:37
Prispevkov: 747
Aktiv.: 3.76
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 5:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

David2204 je napisal/a:
Silvo, pripravi eno veliko vrečko za smeti, ko dobiš paket. Tile od Wilteca za oblazinjenje uporabljajo nek scefran karton, ki gre povsod.

Sem od teh jaz naročil Aoyue 852A+.
Za moje potrebe je odlična. Edini minus, ki sem ga našel, so nastavki, ki jih dol lahko pobiraš samo tako, da držiš na eni strani matico, na drugi pa odvijaš vijak. Če bi bila matica fiksna, bi bilo precej lažje nastavke menjavati tudi med delovanjem. Rolling Eyes

David poglej kdaj je Silvo napisal sporočilo. Smile Tako, da je že moral davno pospraviti vse skupaj. Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
glavič
Član
Član



Pridružen-a: Pon 17 Maj 2004 23:12
Prispevkov: 321
Aktiv.: 1.44
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2018 2:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdravo,
katero postajo predlagate v letu 2018?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 75 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group