www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

VIBER

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
robin
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Feb 2012 15:29
Prispevkov: 63
Aktiv.: 0.43
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 3:44 pm    Naslov sporočila:  VIBER Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Na prenosnik sem si namestil aplikacijo VIBER. Na telefonu Nokia Lumia 710 mi aplikacija normalno deluje, na PC-ju pa nikakor ne dobim kode za aktiviranje. Na telefonu imam BOB številko. Ne vem, kje bi bila lahko težava, da mi VIBER ne pošlje kode za aktivacijo ?

Lep pozdrav,
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiByte
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2011 17:01
Prispevkov: 312
Aktiv.: 1.97
Kraj: Sv. Trojica v Slov. g.

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 4:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Počakaj kak dan in poskusni ponovno mogoče imajo kakšne težave.

P.S. Zanimiv članek http://www.racunalniske-novice.com/novice/dogodki-in-obvestila/podjetje-eset-osmesilo-viber-na-celi-crti.html
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stursc
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Jun 2004 14:29
Prispevkov: 323
Aktiv.: 1.45

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 5:49 pm    Naslov sporočila:  Re: VIBER Odgovori s citatom

robin je napisal/a:

Na PC-ju pa nikakor ne dobim kode za aktiviranje.



Kodo dobiš na GSM, mogoče si spregledal !


LP,stursc
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elson2k
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 18:09
Prispevkov: 1660
Aktiv.: 9.45
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 6:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni pa ravno na BOB nikakor ni poslal kode za aktivacijo. Zanimivo.
_________________
As every cat owner knows, nobody owns a cat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
robin
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Feb 2012 15:29
Prispevkov: 63
Aktiv.: 0.43
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 10:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem večkrat poskusil, na aplikaciji VIBER na PC-ju pravilno vpišem svojo BOB naročniško številko, pa kode za aktivacijo nikakor ne dobim na telefon.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 6.01
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 10:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si jo poskusil vpisati brez prve 0?

Primer: vpises kodo drzave (+386), kot stevilko pa namesto 068xxxxxx vpises 68xxxxxx.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robin
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Feb 2012 15:29
Prispevkov: 63
Aktiv.: 0.43
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 11:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vse je vpisano pravilno, a ni odgovora.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elson2k
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 18:09
Prispevkov: 1660
Aktiv.: 9.45
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 11:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Enako je bilo pri meni. Na Simobil sem dobil kodo takoj, na BOB nikakor. Pa še od nekoga sem to slišal, da je doživel. Sklepam, da pri Viberju nimajo BOB-a vpisanega med mobilnimi operaterji Neutral
_________________
As every cat owner knows, nobody owns a cat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 20, 2022 8:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

(2022)
danes sem imel prvič daljši video pogovor na Viber in je bilo moteče da če sem jaz kaj rekel, je utišalo glas sogovornika če je on pravkar nekaj govoril tako da sem moral paziti da sem jaz govoril samo takrat ko je bila na drugi strani čista tišina (je bilo še neko drugo dogajanje v ozadju). Verjetno se temu, kar rabim, reče "full duplex"? Se da to nastaviti v Viberju? Torej da lahko nekaj rečeš brez da bi s tem vse, kar je pri sogovorniku, dalo na mute?

_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4581
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 20, 2022 10:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uporabljam viber za klice v tujino. Nisem opazil tega. Vedno polna dvosmerna komunikacija. Lahko da imaš kje kaj narobe nastavljeno
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 20, 2022 11:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mogoče je odvisno od telefona? Xiaomi Redmi Note 9 Pro . Pozabili so vgraditi tako osnovne stvari kot je npr. opozarjanje na neprebran SMS
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group