www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Lučka za toner; konica mionotla MC1600W

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krapi
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 11 Mar 2011 11:19
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02
Kraj: Kostanjevica na Krki

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 11:29 am    Naslov sporočila:  Lučka za toner; konica mionotla MC1600W Odgovori s citatom

lep pozdrav. mogoče ni najbolj pametno, da sem odprl novo temo, amp se mi res precej mudi... skratka... na mojemu tiskalniku gori lučka error, pa lučka za toner, pod katero je črka K (predvidevam, da je to črni toner), druge tri lučke (Y,M,C), pa utripajo. vprašanje je pa, kaj to pomeni. je to le prazen toner, ali je to kaj bolj kompleksnga? na drugem lasercu mi recimo kljub delno praznem tonerju še zmeraj tiska, tukaj pa ne dela nč... upam, da mi boste čimprej znali odgovoriti na to vprašanje, ker res potrebujem tiskalnik. pa še to povem, da sem preiskal že kar nekaj interneta, pa nisem našel odgovora, zato sem se obrnil na tole stran. Smile
hvala in lp Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pyr0Beast
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Jun 2008 14:11
Prispevkov: 4969
Aktiv.: 25.86

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 11:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se mi zdi, da je precej očitno da ti printer ne dela. Namesti programsko opremo in poglej kaj se z njim dogaja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slemi
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Okt 2004 13:29
Prispevkov: 386
Aktiv.: 1.74
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 12:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zraven tiskalnika si dobil CD na katerem je program Remote panel. Namesti si ga in boš lahko videl kaj je narobe.

LP

_________________
slemi.info - en
slemi.si - slo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
krapi
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 11 Mar 2011 11:19
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02
Kraj: Kostanjevica na Krki

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2011 10:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

cd-ja ne najdem, niti na netu nisem našel... ma to kdo doma, pa lahko prilepi tukaj? hvala. Smile

Nazadnje urejal/a krapi Sre Mar 16, 2011 5:34 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stane
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Apr 2007 21:19
Prispevkov: 1271
Aktiv.: 6.16
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2011 8:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tukaj imajo: konicaminolta.
Sigurno, da ne najdeš. Piši tako kot v šolah učijo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
krapi
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 11 Mar 2011 11:19
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02
Kraj: Kostanjevica na Krki

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 5:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

vse je blo najdeno in naložen o tako kot je treba, vendar mi ob dvojnem kliku ne odpre ničesar. tudi če dam zagon kot administrator mi programa ne odpre.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group